• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
moj doki ma mozno davno po 50, mozno kedysi bol tiez frajer, mozno babka by si dala povedat :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem blbáááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul, ale nie, to robia tie nervy :grinning:
22. bře 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,natul ako sa mas?
22. bře 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :sunglasses:
toja tak ako dnes? teploty sa ti drzia :dizzy_face:
22. bře 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi ahoj, v pohode a ty? prave som spravila ovu test a je negativny . myslim si,ze zajtra klesnem a prd...
a ty ako?
22. bře 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja, kasli na ovu testy :wink:

ja som dnes zase merala niekolko krat ako diva :grinning: neverila som totiz ze mam tak nizku teplotu :confounded: tento cyklus je divny :unamused: vyssia davka clostilu asi urobila šarapatu ..
22. bře 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi to ty mas dnes IP pokles alebo sa mylim? ukaz grafik

a ja neviem,keby som bola tehotna,aspon ducha mi to predsalen ukaze :frowning2:
22. bře 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toji nervy,jdu se holit,musím uplně :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: A Peta mi musel rozstříhnout zásnubní prstýnek,já ho měla 10let na prsu a nikdy ho nesundala a on normálně nešel přes kloub,tak jsme ho museli šmiknout :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ,tak jsem si ho schovala a až budeme mít třeba holčičku,tak ji ho dám a udělám z toho zlaté naušničky a když bude chlapeček,tak ještě něco vymyslím,no nic,jdu na to holení,ach joo
22. bře 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/bambi9

toja, no baby mi to sice pisali... ale ja na IP neverim..... ziadna tehulka co tu je , nemala nic take :pensive: ja sa spolieham na treti mesiac s clostilom, vraj byva najuspesnejsi :dizzy_face:
22. bře 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi za to,ze ho ine nemali,este neznamena,ze ty ho mat tiez nebudes. pozri,aj ja ho mam trosku :grinning:
a ked nie teraz,tak ten treti cyklus :slight_smile:

vies co my zaujimalo? ci mala nejaka tehu negativny vu test. myslim tie baby,co mali pozitivny tehotensky na 10DPO..tak ci v ten den mali aj silnu ciarku na ovu teste
22. bře 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi, nestresuj, podla mna je to tiez IP :dizzy_face: vajko sa zahniezdi len v kludnej osobke :wink:
22. bře 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja, ja moc ovu testy nepoznam...ale povedala by som ,ze aj pri pozitivnom tehu teste moze byt ten ovu slaby :slight_smile:
darmo, ovu testy na ovu, tehu testy na tehu :grinning:

a tvoj IP registrujem od zaciatku :wink:
22. bře 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj cukrus, ráno si sa tu na mna pýtala. dakujem, mám sa zatial fajn, v stredu idem k dokymu, tak uvidíme čo a ako... :wink:
ty ako?
22. bře 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalca, ja nie som vobec v strese :sweat_smile: praveze mi je super, vonku je krasne a ja som spokojna :sunglasses:
22. bře 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi no vidis, tak ty mas potom tiez IP :wink:
22. bře 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja, no uvidime :sweat_smile: ja som pozerala ff grafy a nenasla som ziadny taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a nechcela si testovat tento tyzden ? :confused:
22. bře 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata, co je to ten "duch"? casto to tu opakujete a ja greenhorn medzi vami netusim :sweat_smile:

a co je to IP - okrem toho, ze je to Interna posta? :slight_smile:
22. bře 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi normalnym tehu budem az ked si budem mysliet,ze mi meskaju MS
inak ty si dobra , seba podcenujes, ale u mna vidis nadej :slight_smile: , kazda zena je ina,tak kazda mame iny graf. chapes...ale tak mi napadlo,neskusis teraz aj ty ovu test? prosíííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
acko tak sa vola implantacny pokles....teploty. ze ked je uhniezdenie,ze na chvilu klesne teplotka...co ale nemusi byt
22. bře 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja- ja som mala na 10DPO biele všetky tehu testy...tak sa neľutuj, jasné? :grinning: :grinning: o 3 dni tam duch určite bude :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja, tak ja vzdy u seba ratam s horsou variantou :wink:

ovu testy jednak nemam, ani som nikdy nemala, a mam v sebe hcg-pregnyl, takze u mna test tento cyklus nehrozi :slight_smile:

a ty teda ovu tiez netestuj, len ta to depta....radsej pockaj par dni a daj tehu :dizzy_face:
22. bře 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuni fakt? som myslela,ze ty si bola na 10 DPO uz aj na papieri :slight_smile: ,ale inak diky

bambi kuk : http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/116957.html
22. bře 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja , nepokusaj :grinning:
22. bře 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi :grinning:
22. bře 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatim kočky,pridem neskor,dzte sa
22. bře 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa toja :wink: a dojdi este :slight_smile:
22. bře 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. bře 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já na vás zapomněla jako na smrt :grinning:
Tak z dnešní gyndy nebylo nic, páč se neordinovalo - navíc mají rozbitý utz.
Takže jsem se se svým doktorem domluvila, že se u něj zastavím zítra ráno v Motole. Tak snad už si konečně přinesu ten obrázek :wink:
22. bře 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek