• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
kris, na pohove nemaju pravo sa Ta pytat na to, ze kedy chces mat deti, ani ci si tehotna!!! :slight_smile:

smouli, Ty si teda a si ma nemohla zavolat? :rolling_eyes:
:grinning:
23. bře 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja normalne povies,ze neplanujes dieta..ide ale len o to,nakolko sa ti oolati menit zamestnanie
23. bře 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi OK vo štvrtok idem tiež (,,možno,,) ak sa zajtra postavím na nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. bře 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
smoulinka tak predsa. super :wink:
inak aha, dobre,nie?
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/116858.html
23. bře 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja,majka na pohove nepovie nic, ked sa jej to budu pytat, len tolko, ze ich do toho nic nie je :grinning:

smouli, a kam chodis?
lebo mne narastol taky bachor, ze by som tiez potrebovala s nim nieco robit :grinning:
23. bře 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli ahoj, no tak by som sa mohla podla tvojho vzoru i ja rozhybat :sweat_smile:

maji, ja som tiez zvazovala zmenu, ale ja mam dobru pracu, nie je stresujuca a to je pre mna dolezite, ale ty si musis zvazit pre a proti, ake vyhody a nevyhody ti to prinesie a na to, ze chces odist na matersku by som sa nepozerala, niekedy musis byt aj "sebec" :wink:
23. bře 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja čo super, že som sa konečne rozhýbala ??? :wink:
23. bře 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
smoulinka ano :grinning: ,lebo si pamatam,ze si to planovala...tak super,ze si to aj dodrzala :wink:

soldi aj ja mam bachor a prave som schlamstla nutelu :slight_smile:
23. bře 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemajú právo sa to pýtať, ale pýtajú! Dal mi dokonca termín, že aspoň rok nemám otehotnieť, moja odpoveď bola- "no sľúbiť Vám to nemôžem" :grinning: A žiaľ to taki vyzerá, že to i splním, nechtiac! :unamused:
23. bře 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi do kúpeľov Afrodita, neviem či by sa ti tam chcelo trepať :grinning:
sa tam zo mňa všetci smiali, tie začiatky sú fakt ťažké a soldi o bachorisku by som Ti vedela vyprávať.....ja som vždy mala tak 49-50kg a tento rok prvý krát som dosiahla rekordných skoro 52kg :rolling_eyes: :angry: to isto kvôli tým blbým hormónom :angry:
23. bře 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toja, ten posledný graf je asi najlepší :grinning:
23. bře 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja, chuda, sa snazila uz 27 mesiacov, tak jasne, ze sa jej nechcelo merat :grinning:

inac, dufam, ze ma zajtra dokyna zoberie, ze som si nepomylila datum :sweat_smile: a dufam, ze potvrdi, ze ovu prebehla, a az potom budem na cakacke :grinning:
23. bře 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kris tak to uz je maximalna drzost, asi keby som fakt mala zaujem o tu pracu, tak klamem a tvarim sa ze suhlasim, ale inak by som im to natrela :sweat_smile:
23. bře 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli ty pises ako by si mala 100 kil :grinning: , rekordnych 52, kolko mas cm?
Ja mam 54 kg a 169 cm a zda sa mi to normal, len by som ptrebovala spevnit rit a nohy :sweat_smile:
23. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už to niekto natrel tomu riaditeľovi za mňa. Teraz máme nového a ten nám ide maximálne v ústrety a na materskú by ma poslal okamžite :grinning: (myslím to v dobrom, nieže by sa ma chcel zbaviť) :slight_smile:
23. bře 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ja mám iba 158cm ja som krpec a preto každé kg je na mne hneť vidieť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
23. bře 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka smoulinka ma 52 kil,ale mozno ma 64 cm :slight_smile:

soldi juuuj,som zvedava,co ti povie doktorka.
a co myslis? zajtra mi dojde mrcha alebo pozajtra?
23. bře 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len nezačínajme o váhe a mierach.... ja som rozmyšľala o mierne diétke, ale teraz, keď sa snažíme som to úplne zavrhla, aby to nemalo nejaký neg.účinok!
23. bře 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, aj tak si myslim, ze to je normalna vaha, ale urcite, ked ty sa zle citis, tak tie dve kilecka pre pokoj tovjej dusicky mozes zhodit :slight_smile: ale viac nie :grinning:
23. bře 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smouli ja sa s Tebou podelím...ja mám 184 cm!
23. bře 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasné katuš, že váha kg je OK ale fakt som hrozne skysla, to tým snažilkovaním som nanič iné nemyslela len jedla a sedela pri PC :stuck_out_tongue_closed_eyes: nie som tučná, ale úplne neforemná a potrebujem trošku vyformovať postavu, no len som zvedavá dokedy mi toto nadšenie vydrží :grinning:
23. bře 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
krisruska no brala by som takých max 10cm naviac - viac nie, lebo mužo je tiež krpec - niekedy som aj rada, že som taká krpatá, lebo potom by som môjho muža možno nepriťahovala, teda keby som bola vyššia a nestretli by sme sa :wink: :slight_smile:
23. bře 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, ved tak som to aj myslela, ja by som tiez mala zacat spevnovat, o kondicke ani nehovorim, asi zacnem behat :grinning:
23. bře 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli moj mm ma tiez len 175 cm a ked mam vysoke opatky tak som vyssia ako on, a moje kamaratky su vsetky nizsie, ja si pri nich ako zirafa pripadam, pritom 169 je normalna vyska :slight_smile:
23. bře 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ja ta obdivujem ze si vydrzala tak dlho bez USG, mne by to nedalo, ked by som brala clostil :grinning:
23. bře 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak ja sa pridam, mam cca 172cm a vahu nepisem :grinning:
23. bře 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej kris, nova fotka :slight_smile:

bambi nemusis :wink:
23. bře 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smouli, no viac by som Ti ani nedala :slight_smile:

Trošku sa hrám s fotkami, tak... :sweat_smile:
23. bře 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kris, aka krasna nova foto :dizzy_face:

toji, ja velmi dufam, ze Ti ms nepride.

smouli, juuuuj, skoda, ze chodis do afrodity, to mam vazne "trocha" od ruky :grinning: som myslela, ze chodis do ziliny :slight_smile:

katka, ked mne sa nechce volat mojej dokyne. mam voci nej nechut. resp. voci vysetreniam. a viem, ze tam budem isto aspon dve hodiny cakat. a to ja nemusim. ale zajtra ma to asi neminie :grinning:
a ju rovno poprosim o dalsi HP aj o stery na chlamydie a tie ostastne kraviny :slight_smile:
23. bře 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldi, ďakujem!
23. bře 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek