• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
soldi mna uz pobolieva podbrusko. len to by som mala LF len 11 dni,mozu byt 3 rozne dlzky?uz som sa sice pytala,ale stale neviem
23. bře 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, ja sa vzdy na vysetrenie aj folikulometriu objednavam telefonicky, a sedim tam max. 5min..... neznasam tu cakaren na gynde :confounded:
23. bře 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, moja netrpezlivost by premohla aj moju nechut :grinning:
tie testy sa volaju STD, len aby si vedela co pytat :wink:
ja som dnes tiez cakala dlho, isla som tam o deviatej a do prace som sa vratila o pol dvanastej, ale bezne tam nie je tak vela zien, to len dnes tam taky naval mali, no a ja som nebola objednana, tak som musela cakat :slight_smile:
23. bře 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babušky, prajem Vám krásny večer a neskôr pekné sničky. Ja už bežím! Dnes som mal ubehaný deň, tak ma únava kolí!

Ešte raz dobrú nôcku :grinning:
23. bře 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobru noc kris
23. bře 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kris - to sme si moc nepoklecali.

este k tej robote - ja v tej praci kde robim mam na paske dost nizku vyplatu - takze z tohto ked sa mi bude pocitat pn alebo materska - nic moc. v novej praci to ma byt viac. takze prvy dovod preco ano.

jasne ze pytat na deti sa to nesmu, ale cakam ze sa opytaju. ved vam zajtra poviem.

dalej - ak sa to nepodari prirodzene, tak od maja - juna idem na umele. budem potrebovat vela volna - v novej robote - kde este nebudem mat narok na dovolenku - trochu problem. moze sa stat, ze dostanem vypoved v skusobnej dobe skor, ako sa dam vypisat na rizikove.
23. bře 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji, myslim, ze albi Ti to pisala, ze dlzka LF moze byt napr. 12 dni a 12 hodin, takze potom sa zda, ze su to tri rozne dlzky, ale pritom to je len jedna :slight_smile: a Ty si dnes len 11 dpo?

bambi, moja dokyna to ma vzdy take napratane, ze aj ak som objednana, cakam minimalne hodinu.

a kukajte aka som ja bola nevesta:
23. bře 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ano,ja som len 11DPO. fuj,malo...
pejna nevesta si :slight_smile:
23. bře 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi - a zajtra ideš o koľkej?
23. bře 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji, kde mas svoju uctovnicku foto? :confused:

inac, uz si vyhresila ester, ze po Tebe nema opakovat? :grinning:
majka, vsak uvidis, ako to bude zajtra prebiehat. ale, vies, riadit sa v sucasnosti podla situacie, ktora mozno ani nenastane (ivf) mi pride zbytocne :slight_smile:
23. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
babenky, mate krasne "fotky" :grinning: Mne sa to paci! :dizzy_face:
23. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi ahoj
23. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi - aj mne sa to páčilo, kým mi to nezmazali.
soldi - no kde asi?

uvidíme, či bude esther aj zajtra opisovať. ja už chcem tak testovať. ja musííííím
23. bře 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja učtovničku ti zmazali? mrchane.
23. bře 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja aj ja chcem testovat :grinning:
23. bře 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ja som pri vas riadna tucibomba :( ale som si povedala, ze chudnut zacnem po druhom porode... to som este netusila, ze to potrva tak dlho.... a meriam 170 cm...
a ozaj, pozerala som testikove zasoby a nasla som 6 mamatestov a 4 rapipregy... (myslela som, ze mam 4+2)... takze rano mozno zacnem testovat, ako sa vyplavuje pregnyl... ak nezabudnem....
mm zajtra odchadza do danska, bude tam asi do soboty/nedele... mama mi pride od zajtra pomoct, lebo inak by som to casovo nezvladala (praca, skolka, obchod, domacnost)...
23. bře 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji, nebud to, daj si ju znova, aj ja som si dala :dizzy_face:
no, neviem kedy zajtra idem, ani ci som objednana na zajtra, ale pojdem asi okolo pol desiatej, to mi pride taky pravdepodobny cas, na ktory ma mohla objednat :grinning:

inac, toji, som sa tak zakukala na Tvoj grafik a myslim, ze si z toho poklesu zas tak vela robit nemusis, kludne mozes zajtra stupnut :dizzy_face:

ahoj albi, stale ovutestikujes? :grinning:
23. bře 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi som zvedava,co ti lekvárka povie
a s mojim grafom si ma pobavila. preco mas ten pocit? :slight_smile:
23. bře 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji, daj si foto znova :wink: mna si zatial nevsimli :sweat_smile:

albi!! kde su testiky?? :slight_smile:
23. bře 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ella, opatovne :slight_smile:
na fotkach vobec nevyzeras ako tucibomba :wink: :dizzy_face: juuj, tak testikuj, nech vidime vysledok :slight_smile:
ell, a pripadas si tehotna? uprimne? citis nieco?

ACKO! SI TU NIEKDE???
pisala som si s kamoskou gyndoskou, a ze tie lutealne cysty su vlastne cysty zo zlteho telieska, takze tam moze viaznut ta Tvoja ovu :slight_smile: urcite sa zajtra dozvi, ked dojdes od dokyni, ze co to bolo :wink:
23. bře 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak
toja, lekvarka? :grinning:
ellla: z vahy si nerob hlavu. V jednej knizke je graf, aka je sanca na otehu a pri podvahe je dokonca nizsia ako pri "nadvahe" a aj "velkej nadvahe" :wink:

soldi: no dnes uz nie :slight_smile: Uvidiim rano, mozno miniem ten jediny tehu test, co som si kupila. Ale najprv skusim teplotu, a testujem len ak sa mi bude pacit :grinning:
23. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ella - klídek. nie si tučibomba. tak dievčence, aby som vás ukľudnila, tak do mňa by sa dve pribraté šmoulinky vošli. ja viem, mala by som byť v téme xxxxl tehulky. ale mne je tu s vami dobre, takže sa ma nezbavíte, :wink:
23. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi: ovu testiky su cire, takze na tehu teste zrejme nic nebude, aj keby som to skusila :slight_smile:
toji, aj ja som zvedava, ale ak povie, ze ovu nebola a ziadny folik nie je, tak asi zajtra cely den prerevem, takze ani nepridem :unamused:

majka, vitaj, takze jedno danove priznanie poprosim :grinning:
boze odkial to beriete tie krasne obrazky? :grinning: paci sa mi to :wink:
23. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao, ty si nepoucitelna s tymi ovu testami :slight_smile: na tehu - tehu testy nevies? :wink: tak nezufaj :slight_smile:
23. bře 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
chcela som napísať xxxl snažilky - hop. chybička se vloudí. žeby to niečo znamenalo? ja sa fakt cítim tehotná. ale nemám žiadne príznaky.
23. bře 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji, aj ja si prosim jedno danove :sweat_smile:
23. bře 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek