• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
dakujem, ale ja stale neveriiiiiim. nemoye to ukazat falosne :confounded:
8. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
srdce mi bije o 106, dufam, ze hned aj nepotratim :grinning:
8. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukulik ja ťa možno o chvíľu nasledujem... s tým poklesom :grinning: ja som svoju teplotu dnes ráno tiež lovila až kdesi na dne :grinning: :rolling_eyes:
8. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Idem vám ukázať po dlhšom čase môj graf, ovula po kyrete neprišla a tuším ani mrcha sa nechystá. To mám akože dokedy ešte čakať??? http://www.fertilityfriend.com/home/257cdc

Katka gratulujem!!! :wink:
8. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami, sak ja uz neviem, kde sa prepadnem, uz nech dojde mrcha alebo co....ma to nebavi :grinning:

katka ale kde....take ciarky a falosne ...to urcite nie :slight_smile:
8. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kukulik, hlásim sa k tebe do klubu, mne ešte mrcha bez tabletiek hádam v živote neprišla.
Ešte počkám týždeň a idem na vyvolávačku a asi nasadím starý dobrý Duphaston. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ria...ja tiez rozmysla, ze este tyzden dam mrche cas ,a le ked sa neuraci, tak idem k dr :unamused:
ja som este taky cyklus dlhy v zivote nemala...ale po IVF je to asi bezne, doteraz krasne grafy s ovulkou, iba obcas opozdena, inak stale bola a teraz tento divograf :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte je mozne ze rano o 9.30 som mala tepl.36,3 a o dve hodiny 37,2???
Som len tak zo srandy odmerala ze ci sa so mnou vobec nieco deje. skusila som dat z ff grafu prec hlien ale krizik zostal
http://www.fertilityfriend.com/home/28d484
8. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, ved to krasna ciarka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: jupiiiiiiiiiiii blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
8. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem, ale stale tomu nemozem uverit. uverim asi az ked mi to potvrdi dr. ani som rano nemerala teplotu. zmeriam zajtra rano a urobim test z ranneho mocu. ale mam uz len test s 25 citl.

konecne som nasla kabel od telefonu. tak tu je testik. su tam 2 fotky
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3121844&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

v skutocnosti ju vidiet viac.
8. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonic, mozno sa ff myli a ovu je len teraz. nemas doma ovu test? skus spravit. :wink:

kuku vdaka, ale stale tomu neverim. a nato ze je test 10 citl. uz mohla byt aj silnejsia, nie?
8. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka podla mna je vidiet dost :grinning:
gratulujem! :slight_smile:
8. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka ,a le nebol to ranny moc, nie?..ale to je jedno, je tam a hotovo a je krasna...zoaden tienik, riadna ruzova palicka :dizzy_face:
8. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dalsia babulka tehotna pred laparkou to sa mi paci :dizzy_face: kati tvoje telo sa zlaklo tak sa rychlo rozhodlo pre tehulkovanie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
danka, jeje...ty budes mat dievcatko a ake krasne brusino uz mas..tfuj tfuj tfuj, nech sa vam dari :dizzy_face:
8. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
danka, to si aj ja hovorim, ze sa asi doplasilo :grinning: . babenky ale zatial psssst, nech to nezariekneme. teraz musim dufat, ze sa aj udrzi. budem strasne nervozna :confounded:

kuku nebol to ranny moc. bol to preobednajsi :grinning:
8. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka no vidiiisss drziim palceky a budem mysliet na vaaaassss :wink: a mysliet pozitiiivneeeeee !!!!!!!!!
kuku dakujeme no dievcatko to bude takze dalsia baba v rodine :wink: k 3neterkam 4 baba :grinning: aspon usetrime na veciach :wink:
8. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ..katka pekna ...uz len testovat dalej :wink:
8. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasna ruzova zaschnuta ciarka :grinning:
8. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka este k tomu mojmu grafu... mavam kratke cykly 26dni. Takze uz by bolo neskoro na ovu teraz. Myslis ze by mohlo ist o taky prudky IP? Ja si to stale nahovaram.... Strasne si prajem aby to vyslo... :frowning2:
A dufam ze sa teplota zajtra spamata....!
8. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonic ved uvidis. ten ovu test nemas? nase telo si niekedy robi co chce. ja som tiez mavala ovu na 16-17 DC a teraz bola az na 20 DC.
8. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemam test... a uz zo par dni ma sakra boli podbrusko a krize,takze bud som v tom alebo som prechladnuta.... sibe mi z toho cakania. Ked mi stupne teplota teda ak stupne vyckam par dni a testnem. Inak to nevidim...
8. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,rada by som sa k Vám pridala s meraním teploty :slight_smile: len neviem či sa budem vedieť orientovať v tej tabulke :zipper_mouth: ak mi to možte trošku niektorá vysvetliť a hodiť link :wink:
8. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj eva, tu je link http://merenibt.xf.cz/index2.html najdes tam vsetko o merani BT a chce to prax :slight_smile:
8. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka dík,idem sa na to mrknúť :slight_smile:hádam sa do toho dostanem,gratulujem k // :dizzy_face:
8. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem :wink:
8. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc s tou teplotou je všetko možné... ja som sa zobudila o 5.15... pre istotu zmerala a mala som 36,6... potom som sa zobudila o šiestej, zmerala :sweat_smile: mala som 36,4, až pri poslednom pípaní teplomera mi to skočilo hneď na 36,6 :astonished: a o pol siedmej (čo je moja bežná hodina merania) som už mala zase 36,6.... tak babo raď, čo si mám dať do grafu :grinning: podotýkam, že som ani raz medzi tými meraniami nevstala, nedávala zo seba dole paplón... proste akokeby som ďalej spala.... :rolling_eyes:
8. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočky, katka 444 moc gratuluju a přeju, ať vše klape tak jak má a v dubnu se dočkáš miminka :wink: :astonished:
8. srp 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenga, ja uz fakt neviem. Som zvedava co urobi zajtra rano....potvora :grinning:
8. srp 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek