Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

mari1988
25. bře 2010

soldi, mam len pupalku a horcik+zinok... len som si sama take vitaminy naordinovala... malo by to byt na zmiernenie PMS resp. MS priznakov, ale vidim, ze si asi len pohorsujem...
zatial sa nesnazim o babatko, myslim, ze asi zase cysta robi sarapatu ci co... 😒

mari1988
25. bře 2010

soldi, to tvoje pravidla? 😀 😀 radsej nech mmmk nemaze a da nam odpoved na nase IP 😔

elllla
25. bře 2010

tun1, ukaz graf, nech vidime, kedy bola ovu.. tiez mi napadlo, ze mozno bola neskor...
a podla tej tabulky si este nad spodnym limiton, takze v norme...
Tabulka hladiny HCG v krvi budoucí maminky v závislosti na době uplynuté od početí, resp. od prvního dne poslední menstruace.

mari1988
25. bře 2010

inac, babule, moj povodny nick som si registrovala 22.3.2008
tento je 25.3.2010

aka sranda, takmer presne 2 roky rozdiel 😀

katkamarek1
25. bře 2010

ono je na tom najhorsie to, ze stopli aj temu o pravidlach pridavania profilovych fotie, uz sa nikde nemozes vyjadrit, jednoducho tvoj nazor maju v prd-----li. Akoze tolko staznosti tam bolo a oni to jednoducho ignoruju, priestor na kompromis nie je ziadny, a pri tom my mame realne argumenty a oni ziaden. Iba, ze "take su pravidla", ale kto tie pravidla vytvara? Ved sme ludia, tak by sme sa mali vediet dohodnut 🙂

soldinka
25. bře 2010

ria, pupalka by sa mala brat len po ovu, ona potom zvykne dost robit sarapatu, co niektore baby pisali. teda pri dlhodobom neprerusovanom uzivani.
preco myslis, ze ide o cystu?
a ake je to spinenie? hnede, ci cervene? vela ci malo?

katkamarek1
25. bře 2010

soldi uz si pisala shaarke? Nie ze z toho porodi 😀

soldinka
25. bře 2010

ria, ano, moje. mozno nam uz mmmk spristupnila stare nicky, mozes skusit 🙂
a nie, to su ich NEPISANE pravidla 😀

ell, citala si? sme uz takmer vsetky dostali bany 😀

a tiez si myslim, ze tuniska bude ok, len ma asi trocha obavy. vsak testiky jej silneju, to je hlavne.

katka, no, to som pocula, ze zamkli tu temu. Ti hovorim, to je ako v stredoveku.
skutocnym problemom na slovensku je, ze oni proste nechapu, ze su tu pre zakaznikov. ze zakaznik ma pravdu. ze ked nebude zakaznik, nebude zisk, nebude spolocnost.

mari1988
25. bře 2010

soldi, pupalku beriem len od minuleho cyklu, aj to nie celeho... dohromady to je teraz asi mesiac a pol... moze uz aj to byt vela?
cystu som mala v jeseni, podbrusko som citila tiez moc a dlho... az kym nepraskla... aj jeden cyklus som mala len 13-dnovy... a hlavne, BT bola divna...
nieco sa proste tam dnu musi robit, lebo krce, raz ako na MS, inokedy len take slabunke mam uz takmer 2 tyzdne... od pondelka cakam, ze MS dojde (2 dni slabucke krvacanie a posledne 2 dni ruzovy kremovy vytok)

govinda
25. bře 2010

kočky, neviete náhodou, či a ako Fraxiparine - injekcie na zníženie zrážanlivosti krvi môžu ovplyvňovať BT?

mari1988
25. bře 2010

soldi, nejde mi to... 😔 takze som stali mari 😝

katkamarek1
25. bře 2010

riana pupalku len do ovulky, potom by sa nemala brat.

govinda neviem ti poradit, nemam s tym skusenost

katkamarek1
25. bře 2010

soldi nie stredovek, ale nedavny rezim, kde "umlcali" kazdeho, kto nejako vybocoval z radu 😉

katkamarek1
25. bře 2010

alebo nesuhlasil s rezimom 😉

mari1988
25. bře 2010

ok, tak pupalku uz neberiem... ale potom mozem zacat hned od prveho DC, kym sa mi nejak nepotvrdi, ze ovu uz bola, ze?

katkamarek1
25. bře 2010

riana ano 🙂

soldinka
25. bře 2010

govi, netusim. ale je to asi ako so vsetkym, niekomu ovplyvni, niekomu nie. ukaz grafik, posudime 😉

juuj, riana tak to Ti neporadim, co keby si skocila za dokynou na ultrazvuk? pre istotu. mne moja dokyna povedala, ze ak budes mat bolesti v brusku, tak mam vzdy hned prist na kontrolu.

inac baby, to je to iste ako ta sekcia s nazvom Nedobrovolna bezdetnost. tolko bab protestovalo a maju v pazi. 😒

soldinka
25. bře 2010

katkamarek, presne. zachvilu zakazu fotky uplne a budeme tu vyzerat kazda ako infantilne dievcatko, totalna uniformita. ziadne prejavy iniciativy, ci originality.
"huraaaa, socializmus!" 🙄

smoulinkalenka
25. bře 2010

baby tak práve ma začína pobolievať podbruško, neviem či to moc nesledujem,ale asi sa ovu pomaly ale isto hláááásli 😅 😉

elllla
25. bře 2010

jezisi baby, mne je tu z toho zle... mam sto chuti bojkotovat celeho kona.... najlepsie by bolo najst niekde inde forum, kde budeme pisat...

katkamarek1
25. bře 2010

smouli ja sledujem kazde pichnutie, takze je to normalne

mari1988
25. bře 2010

soldi, doki ma mat teraz dovcu, sice ma zastup, ale ak sa tomu druhemu nasackuju jeho pacientky + pacietky mojho dokiho, tak sa ani nemusim unuvat...
ale asi mu len tak pojdem maila napisat, aky ma na to nazor... sice bez vysetrenia to bude mat takmer nulovu vypovednu hodnotu, ale uvidime 😨

soldinka
25. bře 2010

smouli, tak super, som zvedava na ten Tvoj dnesny ovu testik 😵

ell, keby sme sa vsetky baby z tabulky zobrali a odisli, tak tu maju totalne mrtvo.
mne by ale potom bolo luto tych, co k nam chodia po rady a ziadnu by nedostali. to by mozno ani kristinagabi nebola este tehula.

smoulinkalenka
25. bře 2010

babule práve som kukala do dvora mojej babiny a strašne mi chýýýýýýýýýýýýýýýba ☹ 😢 😔

katkamarek1
25. bře 2010

ellla asi zacinam mat take iste pocity ako ty, najprv som sa z toho rehotala, som sa tu skoro rozplakala od smiechu, ze ake je to trapne, ale teraz prechadzam do fazy zurivosti 😅 Ale nie z toho, ze ma blokli, ale z principu, ze ked niekto vyjadruje svoj nazor, a dava to viac najavo, lebo nic sa nedeje a kazdy ho ignoruje, tak ta jednoducho stopnu, to co je za jednanie?

elllla
25. bře 2010

baby, skuste porozmyslat, kam by sme sa presunuli.... rodinka sa vam nepaci.. co tak napriklad porada alebo na mamaaja je diskusia a aj sekcia snazilky... popozerajte, to by mozno aj celkom slo... a ziadne obmedzenia na profilovu fotku tam nevidim...

soldinka
25. bře 2010

ria, v takomto pripade by Ti mal utz urobit hned, urgentne. vsak to trva len par minut. ja som tiez raz mala cystu a bolelo to tzeda bohovsky a zobrala ma hned a dobre urobila, lebo ju museli operovat. mi aj vtedy povedala, ze netreba na nic cakat, lebo si mozes sposobit trvale poskodenie vajecnika.
ale Ty musis sama vediet posudit, ze ako moc Ta to boli.

mari1988
25. bře 2010

baby, treba si zalozit vlastne forum a mate po staristiach 😀 😅

soldinka
25. bře 2010

katka a ten Tvoj kamarat by si nechcel otvorit na tej stranke sekciu pre nas? by mal dobru navstevnost 🙂
ale ak sa budeme chciet vazne presunut, tak si stanovme nejaky datum, nemoze to byt zo dna na den. ale musime to urobit tak, aby o tom vedelo, co najviac bab, mozno sa pridaju 🙂

smouli 😢
bude lepsie, neboj. babine je uz dobre. vybera pre Teba dietatko, takze by si ho mala cim skor cakat 😵

bambi9
25. bře 2010

skuuuuuskaaaa .....

ci este existujem 😀