• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
natalca mne nedevali ziadnu :confused:
25. bře 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne toja, si krasna :wink:
soldi ok
ahojte baby....tak vy tu toho popíšete za dva dni :confused: :astonished: ..ani to nestíham všetko prečítať
Soldi som pozerala, že si ma pridala do víťazných grafov :wink: ...len dúfam, že to všetko dobre dopadne. Včera som bola u doktorky, už mám výsledok z HCG - 174 - čo je na 15DPO vraj dobre. Na UTZ videla nejakú malinkú 0,5cm dutinku...vravela, že ešte podľa UTZ nemôže nič potvrdiť, ani na 100% vylúčiť mimomaternicové...Na UTZ mám ísť o 2 týždne, že vraj tam už bude vidno oveľa lepšie, či je všetko OKi...Ako sa rátajú týždne tehu? V ktorom som? Čo môže vidieť o tie dva týždne? Už aj srdiečko?
25. bře 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ředění krve,fakt né,to je divné,ale tak tobě nic nevytahovali né,tys to měla vše v poho né Lauri :confused:
25. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, o tej injekcii sa pytala natula :grinning:
25. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
majuska, to ze si sa vyprdla na meranie prave moze skor viest k tehu, asi si sa tak nesledovala, mysel sa ti odblokovala a sup... mozes byt tehu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. bře 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu, som Ta pridala, ked som videla ze uz mas aj graf zeleny :slight_smile: tak hadam mi to odpustis :dizzy_face:
a tt sa pocita od prveho dna poslednej ms.
vsak si to daj aj tu nakoniku do pasu, Ti to bude automaticky pocitat :dizzy_face:

natula, a preco Ti ju davaju? sa asi boja, ze sa Ti urobia zrazeniny, i ked nechapem, preco by mali. a vajcovody Ti kukali, ci nevies?
25. bře 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je ale fajn,jak vidím tváře,ale chápu,že chcete byt schované některé,já to prdím,těch češek tu moc není,tak snad mě nikdo nepozná,ale seznámila jsem se tu s elis,je taky z opavy,ted si píšeme a je to super,už jsme se dohodly,že se musíme sejít a budeme spolu chodit na mojžíšovku,až budu moct
natalca netusim ale bol by to zakon schvalnosti :sweat_smile:
majka, tak urob aj zajtra rano testik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jj soldi,to se dělá po operacích,ale já jsem za to i ráda,i když to není nic příjemného a asi kukali,říkal,že je vše v poho a ten vaječník taky funguje,protože jinak by mi ho vzali a ještě jsemměla malé srustky,tak jsem ráda,že to je pryč všechno
25. bře 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, no urobim, ale nic necakam vsak to je velmi skoro a este ten test citlivost 25???????? nesedi mi to baby
25. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, no urobim, ale nic necakam vsak to je velmi skoro a este ten test citlivost 25???????? nesedi mi to baby
natula, tak super, o mesiac budes uz tehu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
toja, skus inu, tato je taka moc okata :wink: taku nenapadnu najdi :slight_smile:
25. bře 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute, baby...tak som pokukala tak z rychlika cp sa tu dneska dialo .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pridavam moju AKTUALNU foto, aj mm sa na nej VELMI pacim :wink: :wink:
25. bře 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka :grinning:
25. bře 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
majuska, akoze skoro, ked si pisala, ze ovu bola na 14, 15 ci 19 dc. keby bola 19 dc, tak ano, je to skoro, lebo by si bola len 6 dpo. ale ak bola 15, tak to je 10 dpo a to je akuratny cas na ducha :wink:
a ta pisana citlivost na testoch je taka vselijaka, lebo mame tu empiricky overene, ze rapi clear 10tka citlivost je poznatelne menej citlivy ako mamatest 20tka. takze tak :wink: :dizzy_face:
no. aktalna . priznanie :sunglasses: :grinning:
toja, paraaadna :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
25. bře 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja, jeeej, sa podobame :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

majka a ked si si robila testik, urcite si aj nieco citila, nie? mas nejake priznaky? :dizzy_face:

sonicka, a Ty si aka kocena :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. bře 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi neviem neviem, este sa musim predychat,je ma moc vidno? :slight_smile:

sonicka si krasna :wink:
25. bře 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejake priznaky, pribrala som , moj podvozok sa zvacsuje a obzieram sa ale to mam aj predmrchovske obzerstvo, takze som len tak urobila lebo jedna znama tiez dnes rano robila :sweat_smile:
25. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja, ale co si.... ved vidim akurat silt a nohy :grinning: bud v klude :wink:
25. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldi ja som si skúšala ten výpočet čo si písala na nejakých stránkach, vychádza mi to tam, že som nejaký štvrtý alebo piaty - všade ináč :sweat_smile:
V ktorom týždni je vidno srdiečko? Do pásu si to ešte nechcem dať, kým nebudeme mať aspoň srdiečko.
25. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldi, vsak to som sa dnes tak vyfintila a odfotila, aby som to bola FAKT JA a aby bola fotka FAKT AKTUALNA... :wink: :wink: :wink:
25. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi tak sme uspokojili snad adminky :slight_smile:

soldi :dizzy_face:
25. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj soni, krasna si veru fakt :wink:
sonicka bezne nosis svadobne šaty? :grinning: :grinning:
majuska, tak ja budem tehu za teba, ok? :dizzy_face:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek