• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jste zlaté ale ja se bojim bojim se zklamání chci vydržet do pondělí to mam den D ja v něděli doberu Duphaston a minule jsem to druhý den dostala takže si myslim že to tak bude i ted....
nevite někdo zda Duphaston ovlivnuje BT?
26. bře 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. bře 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
esther........ ja si meriam treti cyklus.... je to vlastne treti pokus o babo...... pri prvom merani som si vsugerovala vsetky mozne priznaky.... bolelo ma brucho a prsia..... a uz som sa videla tehu... ale potom dosla mrcha... som na dufastone, takze dovtedy som mala mrchu raz za pol roka a nevedela som co je to PMS, tak som sa to dozvedela.. na druhy cyklus ma uz bolenie brucha a prs nezmiatlo... a jasne mrcha dosla ako svajciarske hodinky.. teplota klesla a mrcha bola tu....vsak som si poplakala dosť.... tretí cyklus- ten vítazný...... som sledovala teploty ci sa okolo 7-8 DPO nevyskytne implantacny dip...... brucho ma bolelo aj prsia (ako vzdy predtym) a 7 DPO namiesto dipu vybehla teplota na 37 a v ten den mi bolo tak divne od zaludka, vobec nie na vracanie ani bolesti, ale tak ako keby jemne na odpadnutie..... a toto bolo aj v 9 DPO a teplota bola stale neobvykle vysoko.... tak vtedy som zacala dufat....... jedinou odlišnostou bolo to, ze mi bolo po 2 dni tak divne blbo..... na 10DPO som kupila test womansecret a rano mi ukazal- nič....total negativ....... potom doobeda v robote som chodila ako lev vklietke a len si mrmlala že niečo sa stane... a išla som si napriek rannemu testovaniu kupit este test... mali chvalabohu gravitest a ten ukazal ducha........ je to prvy test v mojom albume, skoro ho tam nie je vidieť...........az terat v cca 6 TT ma prsia bolia tak inak, skor bradavky.. je to trochu ina bolest prs ako pri PMS....... a potom som cakala ci pride mrcha.... skoro som sa počurala čo som sa bala ist na wc kuknut ci dosla mrcha alebo nie.... ale nedosšla....
26. bře 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova

lehe - ak si si to dala ulozit, tak tvoj graf by sa mal teraz otvorit.

treba to potom opravit v tabulke. skopirujes tabulku, opravis svoj graf a je to. ak to nepojde otvorit, tak si ti to nedala ulozit.
26. bře 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja - ja rovnako ako vcera. to ma mrzi, ze ti bolo tak blbo.
26. bře 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
leheckova................. aj ja som na duphastone...........a mozem ti odprisahat, ze teplotu nezvysuje... vie to zo skusenosti aj z toho ze je to v letaku napisane..... :slight_smile:
26. bře 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehe - nedala si si to ulozit, skus este raz
26. bře 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja, kde mas fotecku? :frowning2: tak teplota zase klesla? :unamused: uz poznas svoje telo, ked si vedela..
26. bře 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja........... a sakra........ to boli dni ked som si aj poplakala.... ale ono to moze vybehnut este..... daj tomu este jeden den sancu....
26. bře 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi este stale neprisla mrcha,sa divim, mi chodi v noci...ale asi dojde cez den, juuj, celu noc som nespala...
uz ste videli tehu graf,kde teplota bola dole? asi ne,ze?
bambi - ty si jasná. netestuješ? šup, šup sem hoď testík, keď prídem do práce, hneď si ťa skontrolujem.
:grinning:
toja, ale videli videli, len ona zase skocila hore, preto hovorim, ze daj tomu este jeden den sancu.....
26. bře 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja, nebudem testovat, vcera som a bol biely....tak uz nebudem :pensive: ja grafu neverim moc :unamused:

toja, vies ako sa hovori kym nie je ms, stale je nadej..... ved uvidis ci ta cez den navstivi :wink:
26. bře 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi............. som si aj ja kukla tvoj graf....... no teda... este jeden den vyssich teplot a na dobrom teste sa ti zjavi "kuzielko"....
26. bře 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maja:ale ja nevim jak dam URL kliknu na to do toho čtverečku napisu leheckova a pak co?
26. bře 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi................ vieš ja som si robila 10 DPO test a bol negativny, ale robila som si ho na smejde... v ten isty den a to uz nie z ranneho mocu vysla slaba ciarka na graviteste...... takze.. ehm...... skus gravi alebo mama test....... a grafu ver... ak merias spravne je to objektivne, teplotu si nevies vsugerovať (to by si musela byt jogín)
26. bře 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
awa, bodaj by si mala pravdu :wink:
26. bře 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, nemam sancu vas asi teraz rano precitat, kto mi zhrnie, co je nove?
a duch pregnylu je stale tam, skusala som to rano odfotit mobilom, aby som vam poslala foto, tak ked dam do PC, poslem...
26. bře 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi :kde se dá v grafu nastavit ty čtverečky na clostik a jiné léky aby se to pak zobrazovalo v grafu jako to mas ty třeba???
26. bře 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
leheckova, to musis mat VIP aby ti to zobrazilo :wink:

awa, ked ja mam pocit ze tie teploty rastu silou mojej vole :sweat_smile:
26. bře 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
leheckova v meds zaškrtneš clomid a jiné léky jsou other medications
26. bře 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jak říká bambi když neni VIP tak se ti to neukáže,ale já si to tam zadávám
26. bře 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tojaaaaaaaaa cauuu, co ten pokles?, ale ak tu nie je mrcha, nic nie je stratene, na ff su aj take grafy, kuk na mna :grinning:
awa, takze gravitest ci mamatest su najpresnejsie? :wink:
.........lebo decka....... raz bude kazdá z vás tehotná.... ak to chcete je len otázka času ako, kedy a akym sposobom sa to podarí............ a teda RAZ ta poondena mrcha nepride a teploty budu hore.............. skor ci neskor........napokon vy nemate ako ja 40 rokov, takze mate este cas,............. mne biologicke hodiny urobili z poslednych sil TIK TAK a niekde medzi tym tik a tak sa to podarilo...........vy nie ste az pod takym strasnym tlakom veku..........
awa, a ty si citila nejake priznaky ked si testovala?? lebo ja nic :pensive:
26. bře 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
chcem vam iba povedat ze mam dnes rano druheho ducha na teste, sice je troska slabsi ako vcera ale je tam :sweat_smile:
26. bře 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
..............esther............ vyskusala som woman secret, barbara test, gravi test, mamatest, rapiclear, babytest a este jeden drahy nemecky............. prečítaj si toto:
Z testů, které je možné na našem trhu zaregistrovat jmenujme např. Baby test za cca 45 Kč, který lze provést již 2 dny po vynechání menstruace, Gravitest za asi 54 Kč, který klidně zkuste již 7. den po oplozujícím pohlavním styku (znáte-li samozřejmě přesný den), Clearblue za asi 190 Kč, který je možné užít 1. den po vynechání menses a dokonce lze dle návodu proužek jen přidržet v proudu ranní moče a netřeba tedy zachytit moč do nádobky nebo můžete zkusit test od českého výrobce z Pardubic s názvem Axiom hCG za asi 35 Kč, který lze taktéž jako předchozí zkusit již den po vynechání menses, ale je nutné použít ranní moč zachycenou v nádobce.
26. bře 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
awa, ja mam 36 tak viem o com hovoris, ked ti biologicke tikaju, mne teiz strasneeeeeee :grinning:
26. bře 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi... kukni.. moju odpoved pre esther trochu vyssie- taka dlhsia, tam som to opisala....
26. bře 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek