• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
Titu ty nemas ani priznaky na mrchu????
26. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde je ta tabulka na HCG kolko je na jedno dvě tři babetka vite to někdo????
26. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu ja som z teba úplne v šoku, už nech si na tom usg ja som taká zvedavá :slight_smile: :dizzy_face: :grinning:
26. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
acko, daj si spat foto, napis adminke, ze si to naozaj Ty, nech nemaze :wink:

titu, tak to sa mas, asi je uz Tvoje telo naucene :wink:

natul a to u vas sa da studovat manazment uz na strednej?
no, zas taka mlada nie som, lebo som sla o dva roky neskor na vysku, mam 24 :slight_smile:
26. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo titu,už si přemýšlela nad tím,co kdyby to byly dvě?to bys měla 5 dětí,tak to je síla,to se v dnešní době až tak nevidí,jééééžiš já budu štastná,když budu mít jedno :unamused:
26. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi tak víš jak dělali jsme z toho maturitu,ale není to určitě to,co studuješ ty,budeš mít větší šanci dělat něco v tomhle oboru,než my,výška je výška
26. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldi krásný věk,já mám 29,vím,že to není moc,ale prostě jak se blíží ta 30,tak si říkám,že už máme načase a není fakt na co čekat,protože jak to pujde takovým tempem, :stuck_out_tongue_closed_eyes: .A mm chudák ztrácí vlasy,tak at ještě náš prcek vidí vlasatého tatku :grinning: :grinning: :grinning: , :grinning:
26. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul, no my uz sme mali asi 5 roznych manazmentov, ale aj tak je to stale dookola to iste :slight_smile: len mame navyse este logistiku, marketing, ekonomicke predmety a tak. ale ma to velmi bavi :slight_smile:
a Tvoj mm sa zivi ako manazer?
26. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky moje...tak my sme dobojovali :frowning2: :frowning2:
predvčerom som bola na krv-51 , dnes 58...úbohé..stále špiním, to číslo je mizerné...stále špiním...v Po, alebo Ut mám ísť na kontrolný usg, aby ma nemuseli "zbytočne" zas a znovu čistiť... :pensive: :pensive: :pensive:
26. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tun1ska bože nie :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: toto ma ubíja takéto správy nie :frowning2: je mi to strašne strašne ľúto :pensive:
26. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuniska, to mi je moc luto :cry: :pensive:
26. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tun1ska :frowning2:
26. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie, neľutujte ma, toto mi teraz naozaj nepomôžem...no som veľmi rada že vás tu mám ,, že medzi sebou riešime také intímnosti...možno o ktorých naše okolie ani netuší a nepochopí, čo sa v nás odvíja.... :frowning2:
ďakujem :slight_smile:
26. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tun ,to je mi líto :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ,drž se :pensive:
Soldi nééé,on podniká,začal stavět RD na klíč a zatím se daří a krásně se to rozjíždí,jsou už další a další nabídky,takže si nestěžujeme,jen proto mužu být v domácnosti,já měla butik v centru opavy ,ale nešlo to,převálcovali mě vietnamci,tak v září,když jsem zjistila,že jsem těhotná,tak jsem to ukončila,takže ted to nehrotím víš,byla revize,ted zase laparka,a ted se snad brzo zadaří,takže zatím budu doma a uvidíme :wink:
26. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuniska, vsak si mlada, teraz sa podarilo, urcite sa znova coskoro podari, neboj :wink: :dizzy_face:

natul, tak to mas sikovneho muzika, taky dvaja podnikatelia ste :slight_smile:
som sa nasmiala na tom vlasatom otcovi co si hore pisala :grinning:
jasne, vsak bud doma, oddychni si, co sa budes :wink: treba sa pripravit na dietatko :dizzy_face:
26. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
leh..nemam absolutne ziadne ale naozaj vobec ziadne priznaky .....
http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id=343........babulky vypocitala som si , ze moje hcg sa zvysuje kazdych 1,5 dna ...cize uz vazne zacinam uvazovat ze tam su viac fazuliek :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 ve 14:35  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky ani brusko neboli, ani prsia ani bradavky ani zle mi nije nic nic nic....okrem toho ze vidim II na testiku a to ze hcg je obrovskeee :grinning: :grinning: ...ale ja som mala taketo 2 tehu ...bez nicoho...a prve a 3 katastrofa......to som skoro do 15.tt prelezala na infuziach co som bola dehydrovana s toho kolko som zvracala.... :grinning: :grinning:
26. bře 2010 ve 14:37  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tun .. :frowning2: :frowning2: ja sa tu vytesujem a ani som si ta nevsimla.... :frowning2: ...co sa to stalo :frowning2:
26. bře 2010 ve 14:42  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu, to bude mozno vazne trojcata, vsak mas dva kart viac nez je tam hcg pre twins :dizzy_face:
26. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ..ved sestricka ked to videla ....povedala,ze ..juj ved to je 4 nasobne viac :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..a ja ze to je dobre a ona viac ako dobre a smiala sa :sweat_smile:
26. bře 2010 ve 14:44  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolik že mas titu hcg???
26. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky nasla som hodnoty laboratoria v ktorom mi robili rozbor hcg ...

HCG
Muži a netehotné ženy do 10 IU/ml
Tehotnosť:
9. - 12. deň po ovulácii 30 -100 mIU/l
2. - 21. deň po ovulácii 80 - 2000 mIU/l
I. trimester 20 000 - 300 000 mIU/l
II. trimester 10 000 - 120 000 mIU/l
III. trimester 5000 - 60 000 mIU/l

leh...ja som mala
15dpo - 990
18dpo - 3980 to bolo dnes

takze zacinam verit, ze su tam naozaj 2 fazulky :sweat_smile: :sweat_smile:
26. bře 2010 v 15:03  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu určite :sweat_smile: lebo podľa všetkých možných aj nemožných tabuliek máš hcg oveľa vyššie ako by "malo byť" pri jednom :dizzy_face:
26. bře 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam...no to mi dnes tiez povedala sestricka, ze sa zvysilo 4 nasobne ..co je podla nej jasne ze su tam 2....a teraz ked som si nasla hodnoty labaku v ktorom to robili tak mi to len potvrdilo..to co si myslela sestricka :grinning: :grinning: takze ja budem mat 2 pipiky naraz :grinning: :grinning: :grinning: ....ten hore si asi povedal ..na tu mas a dvoch naraz :grinning: :grinning: :grinning: nech si spokojna :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 15:07  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: gratulka
26. bře 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldi ono to není jen sedět doma,tím ,že je mm vytížený,tak je věčně v práci a doma ,jako sekaní zahrady a prostě cokoli co zvládnu si dělám sama,takže to máme rozdělené,mm zarábí penízky a já se starám o vše co zvládnu,takže se fakt nenudím,mám ráda pořádek a vše musí být teměř dokonalé,takže to dá celkem práci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Titu,tak na tebe jsem teda fakt zvědavá.Třeba to bude jen jedno a nádherně se vyvíjející a to je taky super :wink:
26. bře 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu, tak podla tohto to vyzera ze mas dvojnasobok maxima kt. je do 21dna :wink: tak dve ci tri budu? :grinning: :sunglasses:
26. bře 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ako je dnes u Vas? lebo ja mam zimnicu :confounded:
26. bře 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek