• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
babulky dakujem ...to je uz naozaj jedno ..hlavne nech je zdrave :slight_smile: to si asi prajeme kazda z nas :wink:
26. bře 2010 v 15:14  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titu :ty mas Viktorii můj muž chce taky Viki ale ja bych raději Sofii :slight_smile: Dvojčátka to je krásné my to máme v rodině taky bych si je přála to bych měla kupičku a nejlepe dvě holčičky
26. bře 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my mame tiez ..mamkiny bratranci su dvojky..ale ja som mala asi skor od clostilu ...mala som 3 foliky :slight_smile: :slight_smile:
26. bře 2010 v 15:15  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nas na tričko a teploučko asi 20C ale ja sem v mikině a je mi taky zima
26. bře 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehe , ja sedim v kancli a nehybem sa, tak asi preto :unamused:
26. bře 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mam babina měla dvojani a mého muže tata je z dvojanů :wink:
26. bře 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: ja taky jdu ven se trochu ohrat na slunko
26. bře 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja som zase počula alebo kdesi čítala (neviem :sweat_smile: ), že dvojky nie sú dedičné
26. bře 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam ak to budu nahodou dvojky tak urcite clostilove :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 15:19  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu, nestras ze to z clostylu sa moze stat. :astonished: ten chce lekarka aj mne predpisat, a ja vazim 45 kil - to uz aj s topankami a kabatom :grinning: ja by som dvojicky asi vynosila len s obrovskym rizikom, ale inak by sa mi to luubilo :slight_smile:
26. bře 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne jsou dědičné ale i přez generaci
26. bře 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
acko,ty si na tom s tou váhou podobně jako já,to jsem ráda,že nejsem jediná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,a ty si spokojená takhle,kolik měříš?Mě to teda trápí,já chci přibrat aspon pár kilo,ale nedaří se a když už jsem přibrala,tak jsem je zase shodila ted ,takže jedu znovu,
26. bře 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja meriam malinko pod 160 cm. som chuda "od prirody" - aj ked rokmi som trosku pribrala - ale velmi pomalicky a na nespravnych miestach :grinning: Ked som mala 20, tak mala som uplne ploche aj brusko a mensie cici. Dnes uz brusko uplne ploche nie je a co je najhorsie, tak prsia mi rastu z mesiaca na mesiac - uz neviem co s nimi - mam 70DD/70E a vkuse rastu :frowning2: ak sa nezmensia samy ani po porode (vraj sa to moze stat), dam si ich zmensit, lebo takto sa neda existovat, kto to ma nosit? :grinning:
26. bře 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, v diskusiach nielen v tejto teme vidim najviac sa opakovat 3 druhy liekov - clostyl, duphaston a pregnyl. Viete nejak zhrnut ktory sa pouziva v ktorych pripadoch a ake su medzi nimi rozdiely. Alebo su navzajom zastupitelne a je to len na lekarke ktory predpise? Ja by som totiz najradsej zacala s takym "najmenej hormonovym"...
26. bře 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
acko já mám 158cm a vážím 47,když jsem dobře najezená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,chci dát aspon 50,ale nedaří se,přitom doslova žeru a všechno možné, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Ale není to tak nehorší,ještě se vlezu do tabulky,kde mi vychází štíhla,ale jsem na hranici :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
natulaaa - no to sme takmer rovnako na tom. moja vaha osciluje medzi 44-47.
Ja si myslim, ze ak si od prirody chuda, tak umelo priberat nemusi byt dobre. Niekto je silnejsi a nie a nie schudnut a my sme zase chude a tazko priberieme... kazdy sme nastaveny inak. Treba jest ked si hladna, ale neprejedala by som sa len kvoli pribratiu. Silenou snahou o pribratie by si este mohla prilis zatazit niektore organy. Skor zbehnut do posilky a nabrat svalovu hmotu - ale to mozno prides aj o tu trosku tuku co mas :grinning:
26. bře 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
acko, clostil je na vyvolanie ovulacie, rychlo rastu folikuly po nom..... potom sa moze pichnut pregnyl, - to zaruci ze vajko naozaj praskne.... a duphaston je vlastne progesteron, baby ho uzivaju po ovulke aby prisla ms nacas..... tiez v tehotenstve sa uziva na zaciatku :wink:
26. bře 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
acko já se minulé leto radila s dietologem,ale ne kvuli dietě,ale naopak a tak mi právě doporučil přibrat svalovou hmotu,že pokud není problém v přijímaní potravy,což není,tak jedině nabrat svaly,tak jsem si koupila nějaký přípravek,obsahoval bílkoviny a nevím co ještě a začala jsem posilovat,no posilovala jsem 2x ,kokteil,jsem si dala taky jen parkrát a hned na to,jsem našla //,takže vše jsem ukončila a už v tom nepokračovala,no a pak jsemměla zamlklé a rekonvalescence a ted laparo,tak to prdím,kokteil jsem prodala a už ho nechci pít,je tam napsáno-nepoužívat v žádnem případě v těhotenství a já ho používala,protože jsem nevěděla,že jsem těhu a to už podruhé riskovat nebudu.Manželovi se líbím taková,tak to kašlu a třeba přiberu po miminku
26. bře 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi - dakujem :slight_smile: cize ak sa predpise clostil, tak treba chodit na folikulometriu a na jej zaklade potom lekarka rozhodne ze ci pichne pregnyl aby folik praskol?
26. bře 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
acko, presne tak.... treba sledovat ako rastu foliky, ci sa netvoria cysty, a dr. ti potom moze pichnut pregnyl ak je nejaky dominantny folik pred prasknutim :wink:
26. bře 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
natulaaa - urcite priberies este, ja to vidim na sebe. aj by som mala zacat cvicit na to brusko a aj cici by sa mi tym mohli zmensit, ale leniva som ako vos kym nemusim kvoli vahe... mozno raz :grinning:
26. bře 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
baaaaaaaaaaaaaaby pomooooooooooooooooooooooc áááááááááááááááááááááááááááá :grinning:
posledný je z dnes
26. bře 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ešte jedna po asi 5minutách je to možné,aby bol taký silný ???
26. bře 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, jasne, ze je to mozne...si to kraaaasne vystihla tentokrat :slight_smile:
26. bře 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa a čo myslíš, kedy je teraz teda najlepšie sa snažilkovať
26. bře 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smouli máš ho nádherný :wink: ,takový jsem neměla ještě :unamused: ,podle mě dneska a zítra je ten nejlepší čas :dizzy_face:
26. bře 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, dnes, zajtra a pozajtra...a samozrejme meraj teplotu, aby sa ti potvrdila ovu :wink:
26. bře 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli je uplne perfektnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ..jasneeee snazilkujte sup, sup :slight_smile: :slight_smile:
26. bře 2010 v 16:51  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, prihodila som do mojho grafu sexiky, ak chces, kukni
http://www.fertilityfriend.com/home/lisa-j
26. bře 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu, uz mas vybrate aspon po 3 mena dievcat a chlapcov? :wink: :slight_smile:
26. bře 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek