• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
bambi a nespravis test ?budes mat mozno ducha, prosiiiim :slight_smile:
26. bře 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja, citim na zajtra pokles :unamused: ak by nebol testnem v nedelu, slubujem :wink:
26. bře 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
natulaa :grinning: to bol aj moj plan, slahnut si nieco na odviazany a nesputany sex :grinning: len moj mm ma predbehol, tak nabuduce to hadam stihnem :grinning: uz mam doma urobene zasoby flias :grinning:

joooj, smouli, vy dnes, alebo zajtra splodite dietatko :dizzy_face:

bambi, len tojin vyskok bol jednodnovy, Ty si uplne vyletela :dizzy_face:
26. bře 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji, nieee, neboj :wink: posielam IP :slight_smile:

bambi, Ty si dobra, ze citim na zajtra pokles :grinning:
26. bře 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi a ak zajtra neklesnes? :wink: nie zajtra?

soldi a co ak som mala IP,ale neujalo sa? :wink:
26. bře 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi , no mam predtuchu :sweat_smile:

toja, moozno aj zajtra, uvidim :wink:

aj ja chcem IP :grinning:
26. bře 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
natula hihi len jeden z nás musí šoférovať :grinning: asi sa dám do nálady ja mm s tým nemá taký problém...

a babulky zajtra tu nebudem skoro celý deň ideme do BA na Coneco výstavu :sunglasses:,aby ste ma nehľadali :grinning:

soldi nebaľ mi tu môjho mm :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani ten tvoj nie je na zahodenie :dizzy_face:
26. bře 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi to sa len bojis,lebo za chvilu pride Velke rozhodnutie :wink: ,neboli ta podbrusko?
26. bře 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja, nie nic ma neboli, nic necitim :frowning2: minuly mesiac som mala bolest aj citlive bradavky aspon :grinning:
26. bře 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi :grinning: ,jaaaj to si bola ty?uz si spominam. no a mna tento cyklus pobolievalo podbrusko a prd :slight_smile:
26. bře 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuniska sakra :unamused: pravdu povediac som nejak podvedome citila, ze asi to nebude ono, ked hcg bolo velmi slabe na 15 dpo, podla testiku a nesilnelo... :unamused: nieco sa tam vajku nepaci, keby sme tak vedeli, ze co. je to na zlost. :confounded:
pri prosperujucom tehu to musi mat urcite hodnoty a stupat, tabulky napriek rozptylu nepustia, zial :frowning2:

titulienka tvoje hcg je super. :slight_smile: sipim tiez dvojky .

ja mam zase nejake vysoke teploty ach jo, uvidim zajtra. poznatok z brania robitussinu : hlien nic moc :unamused: se na to vyseru. :rolling_eyes:

ovulcne testiky som dnes objednala, budu o tyzden v pondelok. katka, soni... a este kto chcel.

ja len nakratko, idem si dat vanu, potom nakuknem ;) love u all.
26. bře 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak jasne,ze ma smouli fešaka, ona je tusim tiež kočka :slight_smile: ,ako vidim na fotke
26. bře 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je s tuniskou???
26. bře 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vtedy sme tu riesili, tusim so soldi ako boli cysta... lebo som mala bolest a pichanie vo vajecniku a to uz som dufala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja to stale hovorim, tu uz nikto nic negarantuje :sweat_smile:
toji, nepisem, ze nebol, vsak si mala ducha :dizzy_face:
len pisem, ze bambi ma skutocne krasny grafik :dizzy_face:

smouli :grinning: ja ho nebalim, len chvalim Tvoj vkus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ten moj dnes rubal drevo a ked sa tak ohanal tou sekerou, aaach, to bolo sexi :dizzy_face: :grinning:
soldi ty jeden uchyle malej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
26. bře 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli neboooj, ved ona ma svojho :wink:
baby fotka robí svoje a niekedy je skutočnosť úplne niekde inde hihi :sunglasses:
smouli, prepac, ja si asi zmenim nick na mala uchylna :grinning:

baby, aj Lenka je velmi pekna, vsak ju poproste, mozno vam ukaze nejake pekne foto zo svadby :dizzy_face:

bambi a Tebe salutka nieco predpovedala? napr. ze koniec marca? :grinning:
26. bře 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukuk....co je nové od rána?... odvážil sa niekto testovať?
26. bře 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: ja to citim uz na MS.
to som sa vám len chcela posťažovať.
26. bře 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: nuz, kto mi vcera povedal ze mi teplotka este klesne, mal pravdu, a dnes je uz aj testik trosku silnejsi, takze ovulka este len pride, cez vikend, co je uplne supis :wink: akurat ze priatel bral predchadzajuce dni paralen, myslite ze to posobi aj na spermie?
26. bře 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi nie že sa urazíš, veď ja len srandujem.... :grinning: :sunglasses: ty si určite slušné dievča :grinning: :slight_smile:

baby inak aj moja kámoška otehu tak, že v deň počatia bola zhúlená ako prasa :angry: a ja idem na to zdravo s vitamínmi a nič :angry:
26. bře 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
boženečky. idem si dať nejaké konspiratívne foto................... vidím, že ste tu vsetky zamaskované chi chi chi...
26. bře 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka, :pensive:

zuztek, tak super :wink: nemyslim, ze by paralen nejako vyrazne ovplyvnoval, ci uz kvalitu alebo kvantitu spermii :wink:
26. bře 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu je grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/2c194f

inak baby ako budete merat ked sa posunie cas v nedelu rano? podla stareho casu by to bolo asi najpresnejsie...
26. bře 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, vo februari mi predpovedala ze "brzy" :sweat_smile:

maji , daj graf :wink:
26. bře 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouliii, ja a slusne dievca? :grinning: :grinning: :grinning: bohuzial som aj v skutocnom zivote trosku uchylacka :grinning: ale neboj, som verna ako psik po cudzich sa nekukam, teda, kukam, ale nic z toho nevyvodzujem :sweat_smile: :grinning:

smouli, hmm, takze ak to nevyjde tento cyklus, tak buduci na to ideme opacne? s travou a alkoholom? :grinning:
26. bře 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli: ja tiez poznam X takych pocati co dievcata robili vsetko mozne a vobec sa tomu nedalo povedat dobra zivotosprava a ja tiez tak zdravo na to idem, ze to nechapem :unamused: pricina neznama :frowning2: tak asi zacnem aspon fajcit alebo co :grinning: :grinning: :grinning:
zuztek faaak to ma nenapadlo :astonished: ja neviem asi to bude celé posunuté :angry:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek