• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
baby asi sa musíme stretnúť a zhúliť sa, teda ja som nikdy trávu nehúlila ale ak by to malo pomôcť :grinning:
26. bře 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauko, moukuska, na cigaretach frcim ja. NEODPORUCAM. mam vycitky pri kazdej jednej...
tak a mám aj ja konšpiratívne foto................ inak...... ked sa mi po dva x nezadarilo tak som bola zvedavá na to či ma moj milačik nejake spermie......... a mala som taky ten mikroskop vo velkosti rúžu........ a skusila som tam obtrieť trochu ejakulatu...... ježišulky to bola sranda........ sa tam hmýrili tisice a tisice malililinkatych spermii, bičíky im vidieť nebolo, ale podla pohybu bolo jasne ako usilovne tými bičíkmi mávajú... normálne mi bolo ľúto ich nechat vyschnúť a zabiť ich... živých tvorečkov....... tak sa usilovali preplavat pomedzi tie vsakovake bublinky.....
sonicka som na tom rovnako :slight_smile:
26. bře 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, na FF pisali ze odporucaju merat uz podla noveho casu, lenze sa to cele posunie, a mne prave ma nabehnut ta ovulka...

inak ake mate skusenosti s pupalkou? treba ju brat len do ovu?
awa fiiha aj ja chcem take :slight_smile:
Awa, to som aj ja robila, take malilinke pohybujuce sa bodecky....bola to sranda...viac menej je to jedina vec, na co sa ten mikroskop hodi... :confounded:
zuztek len do ovu :wink:
26. bře 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli na tom fakt něco bude,my taky v létě furt dělali nějaké akce,opekání a bumbání a jak nam to hned vyšlo, a ted jsem popíjela kontryhel a nic,i když u mě byla jiná situace s tou cystou,dr mi říkal,že ta cysta utlačovala i druhý vaječník a tím pádem se tlačil i vejcovod,ale ono na tom ožratí fakt něco bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,Je fakt,že člověk je uplně uvolněný v takových chvílích a to my bohužel s teploměrem a ovu testem v ruce asi moc nejsme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
baby, ked sa meni cas, mali by ste merat o tej istej hodine. ale baby, ak budete po ovu, tak kaslite na to, to je jedno, vase telo sa prisposobi tej casovej zmene a aj bt sa upravi po par dnoch.

bambi, noo, tak to by sedelo :dizzy_face:
awa :grinning: a co hovori tvoj syn na buduceho surodenca? :slight_smile:
26. bře 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi moja mrcha ma tu vyhodu,ze nad tym nemsuim premyslat :grinning:
26. bře 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, no mam pocit, ze vsetkym nam povedala tieto mesiace :sweat_smile: :dizzy_face:

awa, my sme s drahym tiez rozmyslali dat ich na mikroskop, ale sme si mysleli ze az tak to nezvacsi ....
26. bře 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky podla vás na kedy mám čakať mrchu? http://www.fertilityfriend.com/home/edita84
smouli, ok, idem s Tebou do toho :wink:
baby, ktora sa pridavate na pijansko ozransku travovu party? :grinning:
bambi kto povedal tieto mesiace co?
26. bře 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka...................... presne tak, na sliny a ovu to bolo nanič, nič som z toho nevycítala, ale tie malinkate hmyriace sa potvorky- to bolo ozaj chutné...aj teraz sa niekedy ešte pokukám........ dám ich do vodorovnej polohy a sledujem ktorú svetovu stranusi vyberú.....

toja........... a ty nemás mikroskop na ovu?? :wink:

zuztek................ on má už 17 rokov, velký chalanisko, a že mami, ja ti aj pokočíkujem aj všetko, ale prebalovať nieeee
Edit, ak si nemala ovu, tak moze prist kedykolvek, dnes, ale aj o mesiac... :unamused:
edit, tak ja netusim....mas tusim prevrateny graf, najprv vysoke teploty a potom nizke :fearful: :astonished:
26. bře 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul: nam to tiez 1x vyslo tak ze som bola dost omamena alkoholom :grinning: :grinning: :grinning: len ako prislo tak aj odislo :pensive: uvidime ako to pojde dalej ci sa nepovzbudime :grinning:
soldi............... budete zhulene a bezprizorne ako romske spoluobcianky....... a ked tam budete mat aj bezuzdne orgie tak dojdete vsetky do ineho stavu............... :grinning:
Soldi ja sa pridavam na ozran party, ale na travu ma nenahovorite :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bambi, mne nie, mne nenapisala ziaden konkretny mesiac :slight_smile:

edit, a preco chces cakat ms? vsak ovu moze este stale prist, ak uz aj nahodou nebola 29 dc :wink:
26. bře 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj dúfam že príde čím skôr :unamused:
bambi........... len ich daj......... je to rozkošné...a napokon ktorý chlap si videl vlastné spermie? :wink:
toja, myslela som salutku....ze nam povedala ze coskoro otehotnieme tieto mesiace.... vacsine myslim :wink:
tu je grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/maja2
bambi tuším si ho už dnes videla
:slight_smile:
26. bře 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to by som mala vyššie teploty nie?
soldi a co ti napisala??? ani mne konkretny mesiac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Awi ty máš mikroskop? já taky,ale upřímě ti řeknu,že to bylo vyhozených 600kč ,ovu mi neukázal nikdy?ale jak to jednou ze srandy olízl manža a měl tak celkem pěkné větvičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,tak jsem to někde mrskla a už ani nevím kde, :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mi to ovu neukíázalo,přitom ovu test byl vždycky nádherný,já s tím prostě nemám dobrou zkušenost
26. bře 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek