• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
awa, v presne to dufam :grinning:

soni, ok, pre kazdeho co si donesie :grinning:

ale ziadne vymeny chlapov, jasne?! :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
edit, ovu si este nemala, tak tazko povedat...

awa, aspon sa chlapec nieco nauci, ved o par rockov ho to tiez caka :grinning:
bambi mne ze do konca roka....a tebe?
maji, ved prave preto sa mi zdalo skoro na ms... ked si pisala ze sa citis na nu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
edita............ hm, to vyzera na anovulák............ už si mala niekedy aj neskor ovu ako obvykle?.....
26. bře 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne písala min. mesiac alebo najblišiu dobu :wink:
26. bře 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
awa zatiaľ som skoro vždy mala okolo 19 dc
26. bře 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja, ved som napisala ze brzy :wink:
edit, ale minuly cyklus si tiez po ovu mala 36,8 a potom to postupne stupalo, ak zajtra stupnes, tak si myslim, ze aj ff Ti ovu vyznaci :wink:
maja ako sa prejavuje,ze sa citis na mrchu?
no dúfajme inak super foto toja, sldi skoro som si vás zmýlila :wink:
26. bře 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouk mi to taky odešlo v 8týdnu,ale myslím,že tím to nebylo :wink: .já se fakt těším zase na jaro a leto,myslím,že nám to pujde všem líp,ted byla zima,tak jsme tu vysedávali,myslím,že v létě to bude jiné a lepší a že budeme těhu jedna za druhou :wink: a myslím,že na to nebudeme ani tak myslet
26. bře 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toji, aj ja citim mrchu...som podrazdena - extremne...placliva, zeriem cokoladu a nasledne mi na druhy den rano klesne BT a som jasna....keby som tak radsej ovulku citila... :angry:
26. bře 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aj ja tak. preto som vedela, ze na mna ide..proste som sa citila ko vzdy pred ms
26. bře 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni, a to uz sedem dpo sa citis na ms?
siiice, aj mne vzdy tak tyzden pred ms pride zrava :grinning: to by uz vlastne malo byt teraz niekedy :sweat_smile:
26. bře 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to fakt s těma spermijkama na tom mikroskopu,v tom případě ho jdu najít,to musím vidět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
do 6 hodin je tu, začína ma bolieť brucho - to je u mňa neklamný znak.

ale jeden poznatok z testov. kým som začala testovať mala som cyklus 28 dňový - vždy. minulý mesiac bol 26 dňový a tento by bol len 25 dňový. niečo divné sa vo mne deje. a to nič neužívam. tento cyklus celkom nič, ani femibion, ani pupalku.
26. bře 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
z cyklov - nie testov. chjo.
26. bře 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldi, necitim sa na mrchu, len som tym myslela, ze aj ja "citim" ked sa mrcha blizi...ze ma este nikdy nezaskocila...ale dnes som extremne pazrava...ale to asi s mrchou nesuvisi... :grinning:
26. bře 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby caute :slight_smile: , toja to co citam, dorazila hnusoba???Tebe sa pacia jednotyk v datume narodenia, ze? :grinning: A tak to istis januarom :slight_smile: Tak cakaj na mna v tom januari :grinning:
soni aj ty? ved uvidis ci klesne :wink: Na mrchu sa citia i tehule. Teda ja pri malej som citila, dokonca viac krize ako brucho :wink:
Inak ja som zvedava, ci podla ocakavania klesnem zajtra na 36,9 :grinning: a budem jasna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji, a mozno ta bolest hovori o niecom inom :wink: v case ms byvaju tie znaky rovnake :wink:
26. bře 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, ja sa citim na mrchu uz od ovulky, na porazenie :angry:
26. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja do 6 hodin? to mas ake presne vypocty? skoro ako ja u seba :slight_smile:

inak co sa tyka dlzky cyklu, mozno psychika rpbi vela,,,ked s atak sledujeme

a maju,ty si na tom rovnako,tento mesiac ani ja ani pupalka,ani femibion. nic,len zelezo
26. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
esther ano,prisla, sviňa...
a tebe snad nedorazi,daj mi nadej....alebo nie,maj mrchu,ved my mame kocikovat to jedno z miliona spolu :wink:
26. bře 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
babyyy, vsak to je super, ze mate kratke cykly, cim skor ovulka, tym lepsie :wink:

majka a je to tak ako pise bambi, kym nepride cervena, nadej je vzdy :wink:

ester a Tebe salute nieco predpovedala?
to som zvedava ci si si na zajtra predpovedala spravnu teplotu :grinning:
26. bře 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne je na mrchu vlastne cely zivot :grinning:
26. bře 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ozaj a kedy tu bola naposledy salutka? Ci len nemam stastie na nu? :confused:
26. bře 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ja budem mat ovulku najlblizsie okolo 1.aprila...snad si zo mna nespravi naku srandu
esther daj si predpovedat salutkou
26. bře 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano natul, cista pravda, v zime sme nemali energiu, chybalo slnko a cerstvy vzduch, mali sme vela casu sa sledovat a analyzovat. v lete budeme viacej vonku a nebudeme tak na to mysliet. uz sa tesim na leto, ako si dokoncime domcek a konecne sa odstahujeme a budeme s manzelom byvat sami, ale len na chvilku :wink: a aj doktor povedal ze ide leto ze to bude lepsie a ze dufa ze sa skoro ukazem :grinning: myslela som ze daco poradi alebo ma posle na dalsie vysetrenie. skonstatoval z mojich vysledkov z hematologie ze je to aj dobre aj zle. Dobre ze nic nenasli, vysledky su negativne a zle je na tom to, ze sa nemame coho chytit a riesit to... mam brat dalej kys. listovu, vitamin E a multivitaminy. asi to bola fakt nahoda (budem tomu verit) a lepsie tak, ked to odislo samo tak zavcasu.
26. bře 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi - veď je fajn mať krátky cyklus kvôli ovulke, ale zas LF 9 dní - nič moc.
26. bře 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek