Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

awalancha3
26. bře 2010

natulaaa............... a merala si si este bazalku? odrazilo sa to nejako na teplote ten potrat?...

soldi
26. bře 2010

mouk, Ty mas krasne pozitivne myslenie, si mojim vzorom 😉 😵

soldi
26. bře 2010

awa, Ty uz nic nevymyslaj, ani radsej nemeraj, vsetko bude tak, ako ma byt, uzivaj si pritomnost, uzivaj si tento moment, ked mas v brusku malu fazulku, ked je vsetko krasne, ked si so svojou laskou a chystate svadbu 😵
nekaz si krasne chvile pochmurnymi myslienkami, ver mi, ze to nema zmysel.

moukuska
26. bře 2010

soldi, awa: psychika je niekedy mrcha, treba davat pozor 😎 dakedy je to velmi tazke...

awalancha3
26. bře 2010

soldi............. ja viem viem.......... ja sama by som vedela mať hodinový príhovor vystresovaným tehulám, aby boli v klude a pohode......... a čo má byť to bude.... ale no, ehm, mhm.............ked som mala 21 a povedali mi pri prvom tehotenstve že maly je hypotrof a mám hypoplasticku maternicu, povedala som, len že je to somarina a neriešila som, išla som sa do senca kúpať......... (jasne že nebol hypotrof a maternica pustila plod až po tretom dni vyvolávania)...a to keby mi povedali dnes, tak sa psychicky zrútim............. vek hrá svoju rolu....... človek tak véééééééľmi chce.............. že sa sám olupuje obavami................

soldi
26. bře 2010

awa, sadni si niekam do tmy, zatvor oci a sustred sa sama na seba, na fazulku v brusku, predstavuj si, ako sa tam ma, v teplucku, vybav si vsetky krasne pocity, ktore to v Tebe vyvolava, toto je moment, ked mas vsetko, je to jedna z najkrajsich chvil ake mozu byt, nekaz si ju. chod a skus urobit, co Ti pisem. pomaha to. zhlboka dychaj a s kazdym nadychnutim nasavaj pozitivnu energiu z celeho vesmiru, ver, ze vsetko bude dobre a ono sa to splni 😵

mouk, ja viem. zalezi to asi na cloveku na kolko je odolny 🙂

moukuska
26. bře 2010

awa: to je aka maternica? inak ja mam tiez s maternicou little problem, nepravidelna srdcoviteho tvaru, ale ma az teraz upokojili ze sa to da zvladnut...ked sme patrali po pricinach MA. a inak to je celkom bezne ze vysledky tych testov vselijakych vychadzaju vselijako az cloveka vystrasia a vysledkok je nastastie zdrave babätko. niekedy aj ti doktori by si mohli uvedomit akym sposobom s nami jednaju aby nas zbytocne nestresovali. ja som sa potesila ze mam // a pri prvej navsteve mi povedal ze mam ratat s potratom lebo je to mensie akoby malo byt a ze mam byt pripravena a zbalena na odchod na zakrok, tak ma vtedy zmrazilo...

acko
26. bře 2010

soldi, to je krasne co shaarka napisala, to si normalne musim zapamatat cas kedy si ten prispevok pridala 🙂

katkamarek
26. bře 2010

baby som velmli smutna, mm este nie je doma, je vo zvolene, a nevie este kedy sa vrati, to uz hrosi cas nemohlo prist ☹
aj on je z toho smutny, ale nevie to ovplyvnit 😔

soldi
26. bře 2010

acko, poslem Ti to do IP, chces?

natulaaa
26. bře 2010

awi neměřila,tehdy jsem ještě ani nevěděla,jak to je s těma teplotama,vubec jsem se o to nezajímala,bylo to rychlé,takže jsem neměla duvod 😒

elllla
26. bře 2010

ahojte babulky, uz som vasa 🙂 po praci som isla konecne tej kadernicke, takze zase vyzeram inak 🙂)) skusim sa odfotit, ok?
zatial som len odfotila tie moje pregnylove testiky poriadnym fotakom...
titu, som velmi zvedava, kolko tych bubliniek v brusku mas.. kedy pojdes na sono???
tun1, je mi to luto moja.
pozeram, ze albi je 1dc? to mi nejako uslo pri tom citani...
idem vas citat dalej a priebezne napisem... uz som na strane 2442 🙂

elllla
26. bře 2010

este pridam fotky tych pregnylovych testikov...
takze hore je 5DPO, v strede 6 DPO a spodny je dnesny - 7DPO (cize 9 dni po pregnyle)...

elllla
26. bře 2010

a moj uces...

soldi
26. bře 2010

katka 😔 ale vsak o nic nejde, ked pride, tak si mozete dat aspon nejaku rychlovku, alebo rano mozete 😉 neboj, stihnete to 🙂

a super, ze uz mas fotocku 😵

ella, no ako som rano pisala, blednu, ale dufam, ze zacnu tmavnut 😵

katkamarek
26. bře 2010

ella ocividne slabne

a co sa stalo tuniske? som to nezachytila

katkamarek
26. bře 2010

ellla super uces, ty si stale ina 🙂 ale toto ti tiez velmi pristane

leheckova
26. bře 2010

ahoj babi už jsem se konečně připojila notebook jupi 🙂

soldi
26. bře 2010

ella, pekny uces a pekny fotak 😀

katka, tuniska ma nizke hcg a spini a ze teda asi nic 😔

ahoj leheee 🙂 este si netestikovala? 😝 😀 prepac, len provokujem 😀

katkamarek
26. bře 2010

takze hlasim vajko sa uz asi uvolnilo, pichanie a napatie v podbrusku zrazu prestalo.
Soldi ja viem, ze tym teraz nic nezmenim, ked budem smutna, no uvidime ci sa mu bude chciet, ked sa vrati, bude po celom dni zniceny, a kto vie kedy vobec pride, budem rada, ked do polnoci dojde. Ale jedno ma tesi, ze sme to vcera urobili a nenechali si to na dnes, sanca tam je 🙂

katkamarek
26. bře 2010

soldi, no ona mala takych dusikov, neskor, to mi je luto 😔 😔

elllla
26. bře 2010

inak babulky, dnes mi je neskutocne zle od zaludka a normalne mam mrchovske bolesti.. podbrusko aj krize.. v kutiku duse dufam, ze by to mohlo byt uhniezdovanie, ale clovek nikdy nevie.... moze to byt aj z toho vcerajsieho bowlingu...

acko
26. bře 2010

soldi - vidis, dobry napad. ved vlastne to mozem poslat aj ja sama sebe a tak sa mi to ulozi 🙂
ella - super uces, nad podobnym ucesom rozmyslam 😵
katka - nebud smutna, ze manzel pride neskor, alebo aj zajtra. vsetko je tak ako ma byt. niekde tam hore caka ta mala dusicka co sa vam ma narodit, ona si pocka na tu spravnu chvilku.

soldi
26. bře 2010

katka, aj tak sa mas, ze to citis, ja necitim vobec nic, ani ovu testy na mna nefunguju, keby som nechodila na tu folikulometriu, tak ani netusim, ze ovu uz bola 😀

a ze 48 hodin pred ovu je sexik najuspesnejsi 😵 😵 😵

soldi
26. bře 2010

ell, nejaka tehula tu dnes pisala, ze presne to mala v den uhniezdovania, tak verim, ze to tak je 😵

katkamarek
26. bře 2010

no a pripajam este dnesny ovu testik

katkamarek
26. bře 2010

tu je 😉

soldi
26. bře 2010

jeeej, katka, kraaasny 😵 😵 😵

katkamarek
26. bře 2010

soldi ja viem, ze sexik pred je uspesnejsi, a my sme mali 48 aj 24 hodin pred, takze je to ok, len taky psychicky moment to je, ze viem, ze prave teraz sa vajko uvolnuje a dopriala by som mu cerstvych bojovnickov 😅

katkamarek
26. bře 2010

soldi, tak smoulinkin bol krajsi, teda isto jednoznacnejsi 😀
ale prisla som na dalsie zaujimave zistenie, ked mam poztitivny testik, tak kontrolna ciarka sa tam objavi za par sekund a pri namoceni papierik zruzovie takou silnou ruzovou farbou, inokedy sa aj kontrolna ciarka objavuje pomaly a papierik na zaciatku je len tak jemne ruzovy 😅