• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
soldi, a co by si chcela citit 5dpo :sweat_smile: ani ja nic necitim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi, tusim shaarke sa podarilo otehotniet neviem kolky cyklus po dobrati clostylu - on ucinkuje este 3 mesiace po dobrati :slight_smile: a ktohovie, mozno ze aj lepsie ako prvy mesiac ked ho beries :slight_smile:
27. bře 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
acko, mne ho dokyna ani nechcela predpisat, som si ho sama vypytala, lebo som po hak mala strasne dlhe cykly- ona to nazvala, ze zaspate vajecniky :slight_smile:
robila mi HP, ten vysiel viac menej ok, raz napisala podozrenie na pco, ale to myslim, ze uz vylucila, lebo viac malych folikov a ziaden dominantny, som mala len na jednom utz, teraz naposledy som mala asi len 4 male, co je ze vraj v poriadku. a ani vajecniky nemam zvacsene, co pri PCO byva.. na stitnu zlazu som bola este minuly rok, tam bolo vsetko ok.

bambi, treti cyklus je najuspesnejsi :wink: ak tento nevyjde :dizzy_face: no a potom mas este dalsie tri mesiace, kedy by ovulka mala pekne chodit :slight_smile: a Ty bambi preco vlastne beries clostil?
27. bře 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
acko, ja viem ze este ucinkuje aj potom, ale nemusi to pomoct :unamused: rozmyslam aj nad lpsk.. :zipper_mouth:
27. bře 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, kvoli pco a neskorej ovulke :pensive:
27. bře 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
acko, sharke pomohol asi hlavne ten drilling vajecnikov :slight_smile:

bambi, som 6 DPO! :grinning: ale ze niektore baby uz od zaciatku maju taky zvlastny pocit, ze su tehu :dizzy_face:

bambi, ale skor najprv hsg nez laparo, nie?
27. bře 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi a na zaklade coho Ti diagnostikovali pco?
27. bře 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, takze co citim posledne dva dni? od vcera som mala take pichanie / tlaky v podbrusku, presne ako na zaciatku mrchy a trvalo to do dnesneho rana... teraz to uz necitim, len ked si na to spomeniem, hehe... a bolo mi zle od zaludka vcera.. dnes som citila trochu krize a teraz citim take popichavanie v prsiach... ale mam pocit, ze to citim kazdy mesiac, takze asi je to moj PMS.. proste sa musim prestat pozorovat... asi..

bambi, ja som uz treti mesiac s clostilom :(((( a co potom urobim, ak to nevyjde? asi poziadam dokynu o tie stery na ureaplazmu a mykoplazmu a potom ma caka laparo...
27. bře 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to som si vzdy aj ja myslela ze to budem citit......mozno raz ...

ja neviem ci hsg alebo laparo, to len nahlas uvazujem, necham to na dr. :slight_smile:
27. bře 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, na zaklade HP a aj utzv.... videla som krasny perlovy nahrdelnik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ella, ja verim ze tento tvoj treti je posledny :wink: to popichavanie moze nieco znamenat :wink:
27. bře 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ella, a Ty mas preco clostil?

bambi, no, asi je lepsie ist najprv na hsg, kedze to nie operacia a trva to len par minut :slight_smile:
a mas zvacsene vajecniky? ci preco na laparo?
27. bře 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi, a ake hodnoty si mala nespravne v HP?
a kedy dokyna zistila, ze mas pco?
prepac, ze tolko otazok, ale snazim sa zistit, ci to skutocne nemam. :sweat_smile:
27. bře 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi a co je teda presne hsg?? ja som myslela ze laparo je rychlejsie :confused:
ja neviem ci mam zvacsene, to uz si len tak sama planujem dalsie kroky :sweat_smile:
27. bře 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorky baby ale davala som mm papat :wink: a bola som v kuchyni,
ten testik co mam v albume to je prvy duch, na druhy den rano som robila dalsi ten isty typ testu a bol tam duch ale omnoho slabsi, velmi tazko viditelny, ale bol, mozno aj preto lebo som chodila v noci cikat a popri tom som pila vodu a ked som ho robila to moc bol ciro biely a nie zlty, :confused:
dnes sa mi zdalo poobede ze sa nieco rysuje, ale potom bol cistucky
no to uvidime zajtra, to mi drzkajte palceky ok :sweat_smile:
27. bře 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, dr. mi tie hodnoty nepovedal a ja si tu tabulku z karty nepamatam....len som tam videla napisane pco :-P
a to mi napisal do karty hned po vysledkoch HP ...
27. bře 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby co myslite ktory mam zajtra urobit?? :confused: blueclear alebo firstresponse
27. bře 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
majus, drzim palce, a prid nam sem povedat ako si dopadla ... my sme tu stale :grinning:
27. bře 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co sa tyka ako sa citim, no ako pred mrchou, mam zravu nemoc ale brutalnu, proste jedla som zavinace a za tym cistu nutelu a zas zavinace a zas nutelu, proste to bol brutal, ale nebolo mi zle :sweat_smile: :sweat_smile:
inak sa citim uplne normalne, :grinning: ako pred mrchou :grinning: cize ako vzdy :wink:
27. bře 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi, Ti nemerala doktorka nikdy vajecniky? :slight_smile: hsg je priefuk vajecnikov, alebo tiez hysteroskopia. to len prides do nemocky, zdola Ti napustia maternicu tekutinou, aby videli, ci nahodou nemas upchate vajcovody- co by vlastne branilo stretnutiu spermijok a vajca. a ta tekutina Ti ich vlastne aj uvolni, ak je to mozne. trva to len par minut, a potom mozes ist hned domov.
27. bře 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, aha to som nevedela, ze shaarka bola aj na drillingu - som si citala jej albumik - moc sa mi pacil, velmi poucny a motivujuci. tam pisala, ze chcela ist na laparo a drilling, ale ze to odlozili, tak som myslela, ze len clostyl jej pomohol.

ozaj a tebe to vysetrenie stitnej zlazy robila tvoja gyna? ci si bola na endokrynologii? moja gyna na zaklade krvicky co mi zobrali tento pondelok (brali mi ju kvoli zistovaniu hcg - ak by nebola dosla mrcha, dostala by som vyvolavacku), mi uz v stredu povedala, ze na stitnu zlazu netreba ist... som bola prekvapena, lebo asi len 5-6 cisielok sledovanych hodnot tam bolo napisanych a uz na druhy den po odbere... som myslela, ze v tych vysetreniach na stitnu zlazu sa bude sledovat ovela viacej veci, ze to bude komplexnejsie... ja uz som taka upodozrievava, aj ked mozno tato pani Dr si to ani nezasluzi a robi asi svoju robotu dobre... ale po tych rokoch zlych skusenosti - ked mi lekarky vraveli, ze nic to nic neni ked mam MS nepravidelnu to uz nechcem nechat na nahodu ked ide o to po com v zivote najviac tuzime... :confused:
27. bře 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, ja som clostil dostala preto, ze som mala stale dlhsie a dlhsie cykly po vysadeni HAK a tiez som mala riadne prispate vajecniky a ovulka nebola vobec.... hned skonstatovala, ze ma treba nastimulovat a rozhybat vajecniky, co sa jej podarilo, lebo na clostil som zareagovala uplne super...
27. bře 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
majuska, skus ten blueclear a my budeme na Teba moc moc mysliet :dizzy_face:
27. bře 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
majuska first response
tak sme sa zhodli :grinning:
soldi, ja neviem ci meral vajecniky.... on mi moc nepovie :sweat_smile: momentalne vzdy riesime len velkost foliku a davkovanie clostilu... :slight_smile:
tak to by som tiez rada vedela ci nemam upchate vajcovody :astonished:
27. bře 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ačko,tak počkej,kolik bys mi jich mohla prodat?já cu mooooc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,A jinak myslím,že by to ze slovenska neměl být problém né,mi je jedná kočena poslala v obálce ,sice z čech,ale taková obálká nemuže být nějak drahá a napsala bys mi číslo učtu a já bych ti prašule poslala i za poštovné,to hned v pondělí zjistím kolik stojí a jak by ti prašule dorazily,tak bys mi je poslala,co říkáš? :wink: .Jo a bavíme se tu o ovu testech jo?A jak to tam teda vychází cenově,co objednáváte?
27. bře 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ktory nakoniec ?????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jestli tam budou i těhu,tak vemte ty s těma // jo? s / neberu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisi baby, ked hovorite o jedle, ja som vo stvrtok dostala neskutocnu chut na rybaciu natierku, taku kupovanu, z terna, ze by som aj hory doly presla, len aby som ju mala... a potom som cely den cakala ako na spasenie, kym si dam vecer salamovu pizzu... ale este predtym som mala neskutocnu chut na taky cerstvy salat - ladovy salat +rajcinky+uhorka... haha... no a uz pisem o jedle a som hladna ako vlk, idem poziret, co mame...
27. bře 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
majuska, ja som za First Response!!!
27. bře 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek