Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

bambi9
27. bře 2010

soldi, a co by si chcela citit 5dpo 😅 ani ja nic necitim 😝

acko
27. bře 2010

bambi, tusim shaarke sa podarilo otehotniet neviem kolky cyklus po dobrati clostylu - on ucinkuje este 3 mesiace po dobrati 🙂 a ktohovie, mozno ze aj lepsie ako prvy mesiac ked ho beries 🙂

soldi
27. bře 2010

acko, mne ho dokyna ani nechcela predpisat, som si ho sama vypytala, lebo som po hak mala strasne dlhe cykly- ona to nazvala, ze zaspate vajecniky 🙂
robila mi HP, ten vysiel viac menej ok, raz napisala podozrenie na pco, ale to myslim, ze uz vylucila, lebo viac malych folikov a ziaden dominantny, som mala len na jednom utz, teraz naposledy som mala asi len 4 male, co je ze vraj v poriadku. a ani vajecniky nemam zvacsene, co pri PCO byva.. na stitnu zlazu som bola este minuly rok, tam bolo vsetko ok.

bambi, treti cyklus je najuspesnejsi 😉 ak tento nevyjde 😵 no a potom mas este dalsie tri mesiace, kedy by ovulka mala pekne chodit 🙂 a Ty bambi preco vlastne beries clostil?

bambi9
27. bře 2010

acko, ja viem ze este ucinkuje aj potom, ale nemusi to pomoct 😒 rozmyslam aj nad lpsk.. 🤐

bambi9
27. bře 2010

soldi, kvoli pco a neskorej ovulke 😔

soldi
27. bře 2010

acko, sharke pomohol asi hlavne ten drilling vajecnikov 🙂

bambi, som 6 DPO! 😀 ale ze niektore baby uz od zaciatku maju taky zvlastny pocit, ze su tehu 😵

bambi, ale skor najprv hsg nez laparo, nie?

soldi
27. bře 2010

bambi a na zaklade coho Ti diagnostikovali pco?

elllla
27. bře 2010

soldi, takze co citim posledne dva dni? od vcera som mala take pichanie / tlaky v podbrusku, presne ako na zaciatku mrchy a trvalo to do dnesneho rana... teraz to uz necitim, len ked si na to spomeniem, hehe... a bolo mi zle od zaludka vcera.. dnes som citila trochu krize a teraz citim take popichavanie v prsiach... ale mam pocit, ze to citim kazdy mesiac, takze asi je to moj PMS.. proste sa musim prestat pozorovat... asi..

bambi, ja som uz treti mesiac s clostilom :(((( a co potom urobim, ak to nevyjde? asi poziadam dokynu o tie stery na ureaplazmu a mykoplazmu a potom ma caka laparo...

bambi9
27. bře 2010

tak to som si vzdy aj ja myslela ze to budem citit......mozno raz ...

ja neviem ci hsg alebo laparo, to len nahlas uvazujem, necham to na dr. 🙂

bambi9
27. bře 2010

soldi, na zaklade HP a aj utzv.... videla som krasny perlovy nahrdelnik 😝 😀

ella, ja verim ze tento tvoj treti je posledny 😉 to popichavanie moze nieco znamenat 😉

soldi
27. bře 2010

ella, a Ty mas preco clostil?

bambi, no, asi je lepsie ist najprv na hsg, kedze to nie operacia a trva to len par minut 🙂
a mas zvacsene vajecniky? ci preco na laparo?

soldi
27. bře 2010

bambi, a ake hodnoty si mala nespravne v HP?
a kedy dokyna zistila, ze mas pco?
prepac, ze tolko otazok, ale snazim sa zistit, ci to skutocne nemam. 😅

bambi9
27. bře 2010

soldi a co je teda presne hsg?? ja som myslela ze laparo je rychlejsie 😕
ja neviem ci mam zvacsene, to uz si len tak sama planujem dalsie kroky 😅

majuska7979
27. bře 2010

sorky baby ale davala som mm papat 😉 a bola som v kuchyni,
ten testik co mam v albume to je prvy duch, na druhy den rano som robila dalsi ten isty typ testu a bol tam duch ale omnoho slabsi, velmi tazko viditelny, ale bol, mozno aj preto lebo som chodila v noci cikat a popri tom som pila vodu a ked som ho robila to moc bol ciro biely a nie zlty, 😕
dnes sa mi zdalo poobede ze sa nieco rysuje, ale potom bol cistucky
no to uvidime zajtra, to mi drzkajte palceky ok 😅

bambi9
27. bře 2010

soldi, dr. mi tie hodnoty nepovedal a ja si tu tabulku z karty nepamatam....len som tam videla napisane pco :-P
a to mi napisal do karty hned po vysledkoch HP ...

majuska7979
27. bře 2010

baby co myslite ktory mam zajtra urobit?? 😕 blueclear alebo firstresponse

bambi9
27. bře 2010

majus, drzim palce, a prid nam sem povedat ako si dopadla ... my sme tu stale 😀

majuska7979
27. bře 2010

a co sa tyka ako sa citim, no ako pred mrchou, mam zravu nemoc ale brutalnu, proste jedla som zavinace a za tym cistu nutelu a zas zavinace a zas nutelu, proste to bol brutal, ale nebolo mi zle 😅 😅
inak sa citim uplne normalne, 😀 ako pred mrchou 😀 cize ako vzdy 😉

soldi
27. bře 2010

bambi, Ti nemerala doktorka nikdy vajecniky? 🙂 hsg je priefuk vajecnikov, alebo tiez hysteroskopia. to len prides do nemocky, zdola Ti napustia maternicu tekutinou, aby videli, ci nahodou nemas upchate vajcovody- co by vlastne branilo stretnutiu spermijok a vajca. a ta tekutina Ti ich vlastne aj uvolni, ak je to mozne. trva to len par minut, a potom mozes ist hned domov.

acko
27. bře 2010

soldi, aha to som nevedela, ze shaarka bola aj na drillingu - som si citala jej albumik - moc sa mi pacil, velmi poucny a motivujuci. tam pisala, ze chcela ist na laparo a drilling, ale ze to odlozili, tak som myslela, ze len clostyl jej pomohol.

ozaj a tebe to vysetrenie stitnej zlazy robila tvoja gyna? ci si bola na endokrynologii? moja gyna na zaklade krvicky co mi zobrali tento pondelok (brali mi ju kvoli zistovaniu hcg - ak by nebola dosla mrcha, dostala by som vyvolavacku), mi uz v stredu povedala, ze na stitnu zlazu netreba ist... som bola prekvapena, lebo asi len 5-6 cisielok sledovanych hodnot tam bolo napisanych a uz na druhy den po odbere... som myslela, ze v tych vysetreniach na stitnu zlazu sa bude sledovat ovela viacej veci, ze to bude komplexnejsie... ja uz som taka upodozrievava, aj ked mozno tato pani Dr si to ani nezasluzi a robi asi svoju robotu dobre... ale po tych rokoch zlych skusenosti - ked mi lekarky vraveli, ze nic to nic neni ked mam MS nepravidelnu to uz nechcem nechat na nahodu ked ide o to po com v zivote najviac tuzime... 😕

elllla
27. bře 2010

soldi, ja som clostil dostala preto, ze som mala stale dlhsie a dlhsie cykly po vysadeni HAK a tiez som mala riadne prispate vajecniky a ovulka nebola vobec.... hned skonstatovala, ze ma treba nastimulovat a rozhybat vajecniky, co sa jej podarilo, lebo na clostil som zareagovala uplne super...

soldi
27. bře 2010

majuska, skus ten blueclear a my budeme na Teba moc moc mysliet 😵

lauritka
27. bře 2010

majuska first response

lauritka
27. bře 2010

tak sme sa zhodli 😀

bambi9
27. bře 2010

soldi, ja neviem ci meral vajecniky.... on mi moc nepovie 😅 momentalne vzdy riesime len velkost foliku a davkovanie clostilu... 🙂
tak to by som tiez rada vedela ci nemam upchate vajcovody 😲

natulaaa
27. bře 2010

ačko,tak počkej,kolik bys mi jich mohla prodat?já cu mooooc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,A jinak myslím,že by to ze slovenska neměl být problém né,mi je jedná kočena poslala v obálce ,sice z čech,ale taková obálká nemuže být nějak drahá a napsala bys mi číslo učtu a já bych ti prašule poslala i za poštovné,to hned v pondělí zjistím kolik stojí a jak by ti prašule dorazily,tak bys mi je poslala,co říkáš? 😉 .Jo a bavíme se tu o ovu testech jo?A jak to tam teda vychází cenově,co objednáváte?

majuska7979
27. bře 2010

no to ktory nakoniec ?????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
27. bře 2010

jo a jestli tam budou i těhu,tak vemte ty s těma // jo? s / neberu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elllla
27. bře 2010

jezisi baby, ked hovorite o jedle, ja som vo stvrtok dostala neskutocnu chut na rybaciu natierku, taku kupovanu, z terna, ze by som aj hory doly presla, len aby som ju mala... a potom som cely den cakala ako na spasenie, kym si dam vecer salamovu pizzu... ale este predtym som mala neskutocnu chut na taky cerstvy salat - ladovy salat +rajcinky+uhorka... haha... no a uz pisem o jedle a som hladna ako vlk, idem poziret, co mame...

elllla
27. bře 2010

majuska, ja som za First Response!!!