• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
Soldi mi tam to tools asi zapoměli dát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,pomoooc
28. bře 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi, krcok je vzdy rano hore, treba skusat vecer :wink:
no, bambi, vsak uvidime, uhniezdenie moze byt na 5-10 den a hcg sa to mocu zacina vylucovat v priebehu 6 dni. takze este stale mas cas :slight_smile: optimalny cas na testovanie je 14 dpo. kedy by si mala dostat ms?
28. bře 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul, tools je hore nad kalendarom v tej fialovej liste :wink:
28. bře 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, zajtra je 14dpo a pozajtra by mala dojst ms :wink:
28. bře 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, mozno ten teplomer nie je zly, aj ja mavam skoro rano nizku teplotu :slight_smile:
28. bře 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi, tak skus testik aj zajtra. alebo teda pockaj do ms a chod na istotu :dizzy_face:
to nie je mozne aby sa Ti takto bezdovodne zdvihali teploty, kraaasne stupas, toto je uplny iny graf nez vsetky ostatne :slight_smile:
28. bře 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, bambi ahojteeeeeee :slight_smile:
28. bře 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ester, ahooj, ty ako??

soldi, asi miniem zajtra ten posledny test ak neklesnem.... nech uz nie som v napati :pensive:
28. bře 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi, ja som zyvknuta merat takmer stale, hocikedy ked idem na wecko, tak odmeriam a o druhej mavam teplotu 36,5, 36,00 je strasne malinko.
a vecer mi nameral 36,7- to som bola po troch poharikoch cinzana, dohrala som sipky, citila som, aka som rozhorucena, normalne by som mala cez 37. a aj rano mi vzdy nameria len 36,6 a to uz som po ovu. to uz poznam, ze s nim nieco nie je v poriadku :slight_smile: to nie je jedna divna nizka teplota, ale aspon 10 :slight_smile:
bambi krasne stupas, ja som dnes klesla, ale je fakt, ze som merala o dve hodky skor a este sa aj cas menil, tak som nevedela co tam napisat :angry:
ahoj ester :dizzy_face:

Ty si mala ducha, vsak? teraz pred chvilou? :dizzy_face:

ach, bambi, len ma utvrdzujes v presvedceni, ze nebudem testovat pred koncom mojej LF, cize este 10 dni, ak bude taka ako naposledy :grinning:
no, skus teda zajtra a prid sa pochvalit, verim, ze tam nieco bude :dizzy_face: vsak baby pisali, ze sa stava aj to, ze rano je biely ako sneh a poobede je uz duch.
28. bře 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi, ty mas tak krasny grafik, dokonca aj nieco ako IP tam mas...teplotky stupaju...aj TY nebudes s tymto grafom tehu, tak prostestne rozdupem svoj teplomer... :wink:
28. bře 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldí díky,už to mám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. bře 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, to ani nebol duch, on bol taky trojrozmerny, vidis ho len ked zaostris :grinning:. A dusik bol vidiet len ked som porovnala vcerajsi poobedny test s rannym, takze to kludne mohla byt moja bujna fantazia :grinning:
28. bře 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, ok, ved ty sa poznas najlepsie :wink: a mnou sa neriad , ale riad sa babami co mali ciarku na 9, 10 dpo :grinning: ja som skor odstrasujuci priklad :sweat_smile:
dobre zajtra napisem, ale priprav sa na to ze budem v hlbokej depke ako naposledy....mna tie testy strastne deprimuju :rolling_eyes:

ester, ty budes kedy znovu testovat? nech v tom nie som sama :slight_smile:
28. bře 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
malo, byt..."ak ty nebudes s tymto grafom tehu"... :wink: a nie "aj ty"
28. bře 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka :sweat_smile: ja rozdupem ten moj asi tiez :angry: :grinning: zacinam rozmyslat ci nestupam kvoli pregnylu, ja neviem :rolling_eyes:
28. bře 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi hehe aj ja som odstrasujuci priklad. Vcera a dnes som testovala mamatestom 20-kou, aj som rozmyslala, ze skusim testnut nejakou desiatkou, ale teplotka mi nejako klesla na 36,9, tak neviem, ci sa mi oplati testovat. Ale ak sa pridas, necham sa ukecat :grinning:
28. bře 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka a kedy si das fotecku? vsak si mala taku peknu :dizzy_face:
a nedup na teplomer, len proste nemeraj po ovu :wink:

natul, a na ktory den si si ju teda dala?

ester, ale vsak ak tam nieco je, v porovnani so vcerajsim, tak to je super :dizzy_face: a cim testujes?

ach, bambi, nebud :pensive: ja tak dufam, ze tam nieco bude :dizzy_face:
28. bře 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi, vsak aj ella mala pregnyl a nestupa. a ku tomu Ty ho mas uz davno z tela prec :wink:
28. bře 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ester, tak prosim prosim testuj so mnou, nech nie som sama zajtra :slight_smile:

baby kuknite na toto: http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/117169.html
to mala skoro aj toja :wink:

soldi, ja uz len hladam preco to tak je.... lenze este stale moze teplota klesnut na dno az v den ms... a to chcem nabuduce radsej otrasne grafy ako takyto neisty :rolling_eyes:
28. bře 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nemozem byt nejak prehriata :sweat_smile:
28. bře 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi napadla ma taka vec, ze nemohla byt ovu na 17 DC ??,
28. bře 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi, prihriata :grinning:
ale nie, ja fakt neviem, bambi, vsak vonku nie je az tak horuco :dizzy_face:

no, najlepsie je asi skutocne nemerat po ovu.
28. bře 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka, vsetko je mozne.... a co by to znamenalo?? inak toho 15teho bol folik 22mm
28. bře 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a maji uz dosla mrcha ???? :slight_smile:
28. bře 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lauri, otazka na telo, please napis mi ako to funguje s tymi paypal platbami, ak vies :slight_smile:

lauri, podla grafu este vcera asi :unamused:
28. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi mala som mamatest 20- ku, rozmyslam, ze skusim rapi 10-ku. Bambi, oki, tak zajtra rano testneme, dobre? :slight_smile:
baby myslite si, ze ked som klesla nie je to dobre znamenie?
28. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, mavam 28 dnovy pravidelny cyklus a minuly mesiac som mala ovulu az na 20 DC....LF fazu som mala iba 8 dni. Tento mesiac to vyzera narovnako - tiez som mala ovulu na 20 DC. Aky liek alebo akym sposobom (napriklad nejaky caj alebo co) by som si vedela LF fazu predlzit? Citala som nieco o duphastone - to je asi iba na lekarsky predpis, vsak? Za tych 8 dni sa mi asi nestihne uhniezdit vajko, ci myslite ze ano? Dakujem Vam za rady...:slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/2d32f4
28. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi idem ti napisat IP :slight_smile:
28. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek