• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
ianc, baby, tie dnesne teploty by som vobec nebrala do uvahy, vsetkym to slo dole, to nie je nahoda :grinning:
29. bře 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka............... smiem sa spytat prečo si si robila test? podla grafu nic nepredpokladá odchýlku (zatial) od predchádzajúceho..... máš nejaké príznaky&, je ti blbo, alebo prečo?........ inak, opakujem, že to čo sa ti zjavilo už nie je duch, ale slabunka čiarka....
29. bře 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Surovcova ma podla mna najkrajsie nohy v letsdance :sweat_smile:
29. bře 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka...ale grafík máš fajn...

podívej se jak mě šly teploty dolů ,že jsem absolutně těhotenství neočekávala... :sweat_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

7-8-9DPO..jak jsem to měla nízko :wink:
29. bře 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka uplne s tebou suhlasim, aj moj mm :grinning:
29. bře 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm aha...
holky jak sem dám starší graf???
29. bře 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat asi iba ako obrazok ho sem vlozis
29. bře 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj tuto to pekne vidno :dizzy_face:

awa, ono neplati, ze ked sa zdvihne teplota musi byt zena tehu a rovnako neplati, ze ked padne, tak zena tehu nie je :wink:
son1cka ja ho vidim :slight_smile:
soldi, tak skusim zajtra, dnes som este mm donutila kuk na test a uz to tam videl aj on, hehehe, asi davova psychoza :grinning:
laurit, mamatest som robila a asi ho aj kupim opät :wink:
ester, aaaanoooo, juuuuuuuj, tak zajtra cikaj a potom rovno aj fot :dizzy_face:
29. bře 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkamarek: :sweat_smile: a to taky nevím jak :sweat_smile:
hned je ten den krajsi :sunglasses: :dizzy_face:
soldi jasneeeeeee, tak idem pracovat, vecer som tu :slight_smile:
29. bře 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi- to ja dobre viem.............. pytala som sa na niečo iné. a to, čo bolo tym spustadlom že si urobila test... ked pri porovnaní jej grafu s predchádzajúcim nie je nejaky zasadny rozdiel, ci to bol inštinkt alebo čo................ a ver mi, že na FF mám tie takmer vykukané, den co den som nad nimi aj hodiny sedela a pri kazdom merani som hladala obdobne, aby mi dali nadej.... takze viem, ako az rozmanite mozu byt.......
29. bře 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldi nevím,já nějak extra na unavy netrpím,ale dneska mi je zase trošku líp,než mi bylo včera ráno,asi to chce čas :wink: .
Holky já vám tak závidím,ty co jste už po ovu ated doufáte, a já nic ,já sice měřím,to už je holt ta závislost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
katka :sweat_smile: a budteet pozarat aj show dance ???

soldi tak tak, duchovia ozivia den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
o grafoch hovorím, samozrejme........
29. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridavam foto v negative...ale asi len chaosim, lebo stale neviem, ci to nie je len ten kanal na odchytavanie farby...mala som kupit iny test...resp. AWA-nakupovala som lieky - a povedala som nech mi da aj ovu test - chcela som testnu tym, ale ako som balila veci nevsimla som si, ze mi dala tehu...ale to som uz bola doma a nechcelo sa mi vymienat...
Vsak uvidime, teplota fakt naprd...
mscat nastav sa na ten graf ktory chces sem dat, stlac prav tlacidlo a uloz ako obrazok, a potom ho sem iba daj, musi mat jpg priponu :wink:
awa myna testovanie nepotrebujeme spustadlo hihih... ja napriklad bezne testujem uz od 9 dpo... hoci minuly cyklus som sa na to vyprdla, lebo som mala az velmi nizke teploty... ale inac som maniak, priznak- nepriznak. :grinning:
29. bře 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este - awa - ja kazdy cyklus testujem, aspon 1-2 tehu testy padnu, ziadny pocit ani instinkt, proste zvyk...
29. bře 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri, asi hej, je to o inom style tancovania, a aj tak nic v tej telke nedavaju :grinning:
no idem ja sa ja trochu upravit a okupat pred tym UZV, ked poobede nenapíšem, tak je zle............ a nemala som silu hovoriť vam neprijemne a bolestive veci...............
soni, aj ja som Ti ho uz pridala v negative :sweat_smile: :grinning:
awa, neboj, vsetko bude dobre a nezabudni si vypytat fotecku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka a sonicka.................. ano ano, potom to dáva zmysel............. vsak nie su už take drahe tie testy a radsej vediet dopredu, aby clovek vedel ako sa ma spravat............. :slight_smile: pekný den zatial
29. bře 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
awa drzim palce. my sme okrem grafov aj testomanicky, aspon niektore :wink:
29. bře 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkamarek..jo áha...no tak to umím :sweat_smile: :grinning:
29. bře 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1, parada, aj ja ho vidim :slight_smile: super, zajtra bude silnejsi...
soldi, mne dnes teplotka stupla o 0.1C... na rozdiel od ostatnych babuliek.... ale mam pocit, ako keby mala mrcha kazdu chvilu prist, aj ked ma este den-dva-tri cas... LF mam 12 dni, na 13.den vacsinou prichadza...
awa, drzim palce.
29. bře 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

so mna si teplota fakt uz asi striela :confused: Lauri... ze by bola??

http://www.fertilityfriend.com/home/278331
29. bře 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek