• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
no akurat som objednala 100 testov pre mna a 100 pre natulu, takze potom mozem maniacit v vami :grinning:
29. bře 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
acko to si piš,že budeš maniačit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,mi jak přišlo 30ks,ta jsem testovala 2x denně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Acko :grinning: :grinning: :grinning: 1OO? To je sen kazdej testomaniacky.... :grinning: :grinning:
katka ja mam to iste co ty, a skusila som teraz nahadzat teploty na tri dni dopredu a aha co to urobilo :sweat_smile: dalo ovu tak ako bola podla mna, tak len musim verit, ze to stupne uz konecne
http://www.fertilityfriend.com/home/katkamarek
ella, stastnu cestu, a drzim palce nech mrcha nedojde.
awa, drzim palce, urcite to dobre dopadne :slight_smile:
son1cka - tiez ho tam vidim :slight_smile:
29. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
acko, to ver tomu, ze budes aj tri krat za den :grinning: Ja som mala 40 a testovala som kedy mi prislo na um :grinning:
29. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak vidite :wink: :slight_smile: teplotky zas hore, urcite ste ovulky mali :sweat_smile:
29. bře 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ale u mna je to len teoreticky :grinning:
29. bře 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, su balene po 100ks, tak nic ine neostavalo. Ale ked to prepocitam, tak tu u nas by to stalo 100 evri, a cez ebay iba 23 USD aj s postovnym takze este usetrim :grinning:
natul - presne - v tych prislusnych dnoch budem ovu aj 2x testovat :slight_smile:
29. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati ako keby sme si vajecniky poziciavali navzajom tusim..ja som rano neverila ze bude taka... kukala som jak puk..
29. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka ale ja verim, ze bude zajtra u teba hore :wink:
29. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka ja som neverila, ze je taka nizka u mna :sweat_smile:
lauri, no dufam, ze to uz zajtra vystupi, ja som verila, ze uz aj dnes, asi necham toho dr. na stvrtok ako som objednana, a budem verit, ze to je len kvoli casovemu posunu :grinning:
29. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, a co to mohlo byt ked cez vikend ma pichalo dole vpravo. a vcera v noci zase presne v strede - a dost dlho...
pri cyste moze byt pichanie? - to by mohlo byt to "vpravo". ale neviem co bolo to pichanie presne v strede podbruska...
29. bře 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja mozem teoreticky testovat uz za par dni :D keby som bola dnes 5 dpo :slight_smile:
29. bře 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
acko a tie vysledky Ti este neprisli? ze co je to cudo? mozno Ta ono picha :slight_smile:
29. bře 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
acko ja ked som mala cystu tak som ju necitila, zalezi od toho aka je velka.

a nemas nahodou ovu ?
29. bře 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam mrchu teraz a dost silnu. az si vravim, ze s tou mojou musou vahou mi ani krvi neostane :sweat_smile:
29. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Acko...mna bolelo tam, ked som mala zapal mocoveho mechura...
soldi no najskôr som zmerala s normálnym ortuťovým - normálnu telesnú teplotu a potom tým čo meriam Bt a bolo to to isté :stuck_out_tongue_closed_eyes:
soldi, ona ani nerobila vysledky, ze co je to cudo...len mi vzala krv - hcg kleslo, inak mi nic k tomu nevravela :unamused:
29. bře 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
oh tak ked mas mrchu, tak to moze vselijak boliet. :slight_smile:
29. bře 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smouli, ciao, kukala som tvoj grafik, ale aj mne BT klesla, to ten pridzubany posun casu...uz si po ovu stopro...
29. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka - mocove cesty mam teraz v poriadku - velmi dobre viem co je to mat s nimi problem - rok som sa trapila. mechur a moc. cesty ma bolia inak. to museli byt zenske organy. moze maternica boliet?
Katuška no mňa začalo bolieť podbruško tak ako, keď máš strašne silnú svalovicu...asi tak 14DC večer no a 15DC to bolo ešte raz taká bolesť, strašné išlo mi celý spodok vytrhnúť trvalo to tak do obeda a potom ako by úplne uťalo a nič :rolling_eyes:
acko, ani Ta neobjednala na ziadne dalsie vysetrenia? mohla to byt fazulka? to by vysvetlovalo aj silne krvacanie. :pensive:
son1cka ďakujem :sunglasses: veru pridrbaný posun času akurát teraz, keď som po ovu nemohlo to ešte počkať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri - praveze mna takto nebolela nikdy - vacsinou ma nebolieva vobec, a ak tak, tak skor tak ze ma to tam taha smerom dole... toto bolo take vnutorne pichanie - proste tam v strede som take este nemala.
no nech mrcha rychlo prejde a nabehnem k lekarke so zoznamom FAQ :sweat_smile:
29. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, jaaaj, to Ti je hej,ked mas dva :slight_smile:
tem moj je fakt divny. uz dve hodiny tu nepohnute sedim, priebezne meriam a stale ze 36,7 a teraz zrazu 37,1. takze ma urcite nejaky problem :grinning:
29. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi - neobjednala. hcg kleslo a zacala sa riadna mrcha, tak asi si povedala, ze nie je co riesit - co je aj fakt. musi mrcha prejst - co by uz aj mala kazdym dnom. ak neskonci do 2-3 dni, tak sa objednam aj tak.
29. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
acko mas zoznam otazok ??? :slight_smile:

inac raz som videla v tv, jedna lekarka hovorila, ze bolestiva mrcha moze aj znamenat ze bol prekonany nejaky zapal...
teda nemyslim klasiky prvy den bolesti, ale ked su vacsie ako obycajne.
nejaky mykoze alebo nieco v tom cykle...
29. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek