• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
mrcha mi brani :angry:
29. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
chápeš čo tým myslím, že ovu testy sa nedajú nijako ovplyvniť, keď dodržíš rovnako pitný režim a čas....ale bt je strašne náchylná na veľa faktorov a preto to podľa mňa nie je 100%ukazovateľ :wink:
29. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaculad super, aspoň že vy ste OK...
lebo my veru nie..
Zázraky sa nekonajú....
fazuĺka je veľkosti resp. len žltkový vak 7tt+5..
srdiečko žiadne... bábo sa nekoná... a v stredu už nebudem tehula ale iba zúfala žena... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo taaaaaaaaaak - to si ale dovoluje dost, co? :grinning:
29. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u mna to bolo vzdy tak, ze ovu prebehla vzdy v prvy den vystupu.....mala som to potvrdene aj usg....no tak ako pise katka..prave na bazalku ma vsetko vplyv... :angry: ......
podla mna treba sexikovat kazdy 2 den a myslim, ze nieje co premeskat :wink:
29. bře 2010 ve 12:44  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sara to ma velmi mrzi :frowning2: :cry:
29. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sari, to snad ne :frowning2: a není už opravdu žádná naděje?
29. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sara cooooooooooooooo...to nieee :cry: :cry: :cry:
29. bře 2010 ve 12:46  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vazne sa to este nemoze zmenit ???? :frowning2:
29. bře 2010 ve 12:47  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sara :frowning2: mas dovod na smutok, ale isto nie na zufalstvo... tu na stranke som citala desiatky diskusii kde sa podarilo otehotniet a porodit zdrave babatko dokonca velmi rychlo po potrate ci kyretazi. dokonca jedna moja znama si tym presla - 2 potraty v priebehu par mesiacov a kratko potom sa im neplanovane zadarilo. A dnes ma niekolko mesacne zdrave dieta.
29. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
v 9.týždni žiadne srdiečko... iba žltkový vačok...
aj nejaká zrazeninka že je alebo čo...
v podstate už pre 2 týždnami mi povedal, že to nie je 100%, že by to malo vyzerať inak...
v 9.týždni už má byť vidno mimi - fazulka .. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
v stredu do nemocky...veľmi bojím bojím... vydržím čakať na bábo ... len ma to štve, že po 1,5roku sa zadarí a iba trápenie z toho...
29. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspoň že je jar... sa skôr pozviecham než v jeseni... :wink:
29. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sari a my tu budeme s tebou tiez :slight_smile: ...a slniecko a rozkvitajuca sa zelen .....
29. bře 2010 ve 12:53  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sara je mi luto, aj tunis zle dopadla... tie statistiky potratov nepustia sakra :pensive:

este som zvedava na awu... neviem, ale nemala som dobry pocit, ja som ti to uz pisala davnejsie... tie slabe testy na 15 dpo nevestia nikdy nic dobre, a bohuzial sa tu par krat potvrdilo :pensive:

hoci ja som mala silne a aj tak prd :rolling_eyes: mne presne to iste, nebolo srdiecko....
29. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: ďakujem..
29. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sara :cry: :cry: :cry: toto by sa nemala stávať :frowning2: nie nie : :pensive:
29. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babulky, ja len rychlo od zehlenia...skocila som po mamatest a spravila som ho teraz na obed , a je tam...slaboruzova, ale jasne zretelne viditelna druha /...uz nemam kabel od PC, zajtra nahodim...
Sara je mi luto... :frowning2: :pensive: :pensive: Je to strasne, clovek sa uz uz tesi a ... :pensive: :pensive: :pensive:
29. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni :dizzy_face:
29. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka ježkove oči to je supeeeeeeeer gratulikujem ti moja, juuuj teším teším s tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aj ja už chceeeeeem :frowning2:
29. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli dockas sa, toho by som sa vobec nebala :wink: si v najplodnejsom veku. xixixix
29. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa este netesim, nemozem tomu uverit...hlavne sa strasne bojim...ze tam uz zajtra nebude.,..alebo pozajtra...No nic...idem naspat k zehleniu...
este raz Sara...drz sa moja...je mi to strasne luto...
sonicka, tak teda predsa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moooc sa s Tebo tesim :dizzy_face:

sara, to mi je moc luto :pensive: :pensive: :pensive:

katka, sara, kaculad, kam vam zmizli fotky? :confused:
lauri :wink: :dizzy_face: joooj len,keď to čakanie je dobré len na nervy ufff :sunglasses:
29. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni vyzera ta ciarka nejak takto ???
29. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi asi zas začali čistiť foto od kraja každej :angry: hovada, veď katka tam mala jasne svoju foto zo svadby mňa z nich je.....b.....ne :angry:
29. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nekterym z vas byly smazany profilove fotky, takze si prectete pravidla a dejte si fotky v souladu s nimi nebo zadne.
http://www.modrykonik.sk/nastavenia/aka-fotka-je-ok/
Dekuji za pochopeni
29. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak podľa pravidiel tam foto s dieťaťom môže byť, ale foto s manželom nie to čo sú za pravidlá vrrrrr :angry:
29. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ja neviem, ved tu foto som mala stale :astonished:
29. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...tak sa to tu krasne tehulkavie..aj ked sa stavaju veci na , ktore nechceme mysliet ale patria tiez k nam :frowning2: ...ale urcite sa raz kazda dockame krasneho uzlicka :wink: ....

soldi no co ovu alebo tehu ? :grinning:

babulky ja mam ist na usg az 9.4 a dovtedy asi osediviem ...ked budem citat taketo veci...ale na druhej strane sa clovek aspon pripravuje na nejasnu odpoved ..len skoda , ze ten strach musi cakat tak dlho :confused:

sari urcite v blyzkej buducnosti sa pekne pridas k nam ..viem , ze si cakala rok a pol ale vidis ..podarilo sa aj ked s neuspesnym koncom ale je dobre vediet ze babuliatko mat mozes :slight_smile:
29. bře 2010 ve 13:06  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, takze s partnerom tam byt nemozme, ale s dietatom ano ?? :slight_smile: ?? to je velmi krute pravidlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zavana mi to diskriminacciou muzov :grinning:
29. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sari drž se,je mi to líto :pensive: :pensive: :pensive:
29. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek