• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
KTO DAVA PRAVIDLA K FOTO ..NECH SA ROZHODNE CO CHCE...NAJPRV RUSIA FOTO NAS S MANZELMI A ODPOVED TI DAJU AK BUDES S BABOM TAK JE TO INEEEEE.....A KED SI S BABOM TAK TA ZRUSIA...TAK TOTO SU CO ZA MOOOORESY...NASRALI MA PORIADNE :wink: :wink: ...

ak si tam dam nejaku eroticku...a budem na nej ja bude to ok ???????????? toto nechapem
29. bře 2010 v 15:46  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi a ty si sa im preco zas nepacila ????????????...
29. bře 2010 v 15:47  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved toto je normalne buzeracia....................

VRATTE SPAT STAREHO MODREHO KONIKA...NA KTOROM ADMINOM NEZALEZALO AKA JE FOTKA........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.......
29. bře 2010 v 15:48  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu - ved ty si mala peknu fotku, kde ta bolo vidiet, aj s dietatom... co uz na tej foto mohlo vadit, nechapem... fakt niekomu chybaju asi realne problemy, ze nema co robit
29. bře 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu tvoja fotka bola taka pekna nezna, to uz nebudes ty ked bude ina :frowning2:
29. bře 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kukněte na diskuzi žirafky 2009 IVF,nebo tak nějak,tam mají skoro všechny holky fotky,že jim nejde vidět do tváře,jsou daleko na te fotce a jím to nechají,nechápu to,tak at mažou všechny diskuze,když tu jsou určitá pravidla
29. bře 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi im vadili tie cervene saty...to su totalni magori ...nevedia co robia a nevedia co komu odpisuju....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. bře 2010 v 15:51  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
natulaaa ale to nie je iba ta diskusia, tu je ich strasne vela takych, ale my sme uz na muske, lebo sme vyskakovali
29. bře 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
podla mna to robi nejaky moc unudeny clovek!!!!!!!!!!!!!!!!.....ktory sa rozhodol dvihat nam adrenalin :angry: :angry: :angry: ..hlavne ze vsetci admini maju uplne perfektneeee fotky, ktore sa nam nemusia pacit ale seba nevymazu .........
29. bře 2010 v 15:53  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:Titu i ty a proč jako,tys tam byla super,hej tak jsem zvědavá co já,na mě zatí nešáhli a nevím,v čem je jiná,než od titu.
HALLO nejdou vám smajlíci,tak raději toto řešte ,misto fotek,mi nechali fotku,ale asi mi vzali smajlíky
29. bře 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasné katka,já jukla zrovna na tu,byla jako první,ale vím no,je to bordel
29. bře 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, skuska :wink:
ejha, ja este nie som na ciernej listine???????? alebo som v poradi :grinning:
nat...ten kto ma zrusil bol iba chudak, ktory zavidel , ze nieje tak peklny na fotke s babom ako som bola ja ...lebo inac si to vysvetlit neviem ......
este zacnem verit, ze normalne su ochotni v kazdom meste spravia budku na fotku , ktoru ti oni sami potom vlozia do tvojho nicku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 15:56  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeej :D

tak vam rusia fotky jedna radost. LOL.

nasa tema je oblubena soldi, raz darmo :wink:
29. bře 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalca pojdes dole...lebo je jar ....a ty si na fotke v zime :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 15:56  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu ale ved ty si mala uplne normalnu fotku hmmmm :confused: s dietatom je predsa povolena .
29. bře 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
modry konik nieje forum o problemoch ale o tom aku dokonalu fotku podla ich predstav mas mat v profile .....BLAZNI!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. bře 2010 v 15:58  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ONI ASI MALI POCIT, ZE NA TEJ FOTKE som BUD SO ZVIERATKOM ALEBO NEVIEM ...... :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 15:58  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri neviem aku vekovu hranicu povazuju admini ...za dieta :grinning: :grinning: :grinning: asi uz bola stara na tej fotke .... :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 15:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra, stalo sa :angry:
no nic, tusim vas potesim radsej niecim peknym, aby som trochu odlahcila situaciu.......tak na toto by som sa dala nahovorit :wink: http://feminity.zoznam.sk/cl/100348/699033/SPA-NA-BREHU-MRTVEHO-MORA
29. bře 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a kuknite toto, to je ok hej, a to je iba jeden priklad
29. bře 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, tak som skusila testik aj poobede a tam ani duch nic, no uz sa zacinam pripravovat, ze mrcha pride, ach...
laurit, mala som mamatest, ten by uz na 11DPO ukazal aspon ducha, nie?
29. bře 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hahaha
kuknite sa sem - na fotoblog timu MK
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/asmira/clanok/problemy-noveho-konika-a-co-s-nimi/?show=556904
niekto im spamuje ich blog, cize u seba maju bordel, ale hlavne, ze sa hrajkaju s fotkami...
29. bře 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
akoze podla mna to je, lebo je to pekne, rodinka na fotke, ale podla ich pravidiel je tam viac ako jeden dospely :slight_smile:
ester, ahoj, tusim o chvilu ides aj ty dole :sunglasses:
tak skusim sfotit aj ja celu family a snad to bude ok...ale vezmem aj sestry, deda, svokru a kazdeho kkto sa vmesti do zaberu ...pre nich asi cim viac tym lepsie :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 16:01  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby mna tiez nezrusili a ta moja je fakt z dialky, asi som v poradi ako natalca :grinning:
29. bře 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalca, mas pravdu asi aj ja :angry: , ale az v den mrchy, mna to vzdy natahuje do posledneho dna :angry:
29. bře 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaaaaaaaj uz mi sibe, natalca ty hovoris o fotke, ze? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek