• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
katka, no, bolo to dost intenzivne, fakt ako na ms, som nechapala. co ine by tak mohlo boliet?
mozno ovu bolesti citim inak :slight_smile:
29. bře 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, poraďte mi, keď som mala ovulku, musela som mať aj ten biely hlien alebo nie?
A ešte by som sa rada opýtala, že ako si treba zisťovať ovulku podľa krčka? Teraz neviem či som to dobre napísala.
29. bře 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ono v tej teme sa nestihlo ani vela bab vyjadrit, ani ja som o nej nevedela, az ked ju zamkli, ja to beriem v porovnani s tym kolko je tu registrovanych uzivatelov a ze asi ostatne to neriesili a podvolili sa aj ked sa im to nepacilo. A z toho asi aj admini vychadzali, ze nikto iny sa nestazoval iba my.
29. bře 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby jasne 10DPO som myslela, boze ja dnes kiksov robim :grinning:. Kati ten kruzok tam je preto, lebo som merala namiesto o 6.45, 5.45, cize o hodku skor a este aj posun casu tam bol, hodila som mm do prace, bo som si brala jeho auto a zmerala opät ked som sa vratila domov a zasa tam bola 36,9. Ako som pisala rano, mne ta teplota asi rozdiel moc nerobi. A dnes hup zasa bola hore :wink:
29. bře 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babenky

smouli=inak mne hodil FF VIP začiatkom cyklu,keď som bola rozhodnutá nemerať-tak som merať začala-čob olo aj dobre-lebo ovu som nemala 15 deň ako zvyknem ale 19.-takže vďaka FF za VIP :grinning:
29. bře 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ved to, ze ty to mozes mat inak, ja som len opisovala ako to citim ja a ze so sebou to neviem porovnat a ani ti neviem povedat ci to bolo ono, chapes?

soni pri ovu by si mala mat natahovaci hlien, nie biely, taky klzky priesvitny, ako vajecne bielko
29. bře 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaach aj mne vzali moju krásnu mačičku s pavúčikom....svine :angry:
29. bře 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky neviete prečo mi FF dal červenú prerušovanú čiaru, keď mi vyznačil ovu??
29. bře 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni, pri ovulke by si praveze mala mat priesvitny hlienik :wink:

a podla krcka: ked je ovu a ms, je priechodny. pocas ovu nim mozu ist spermie do maternice k vajicku a pocas ms nim odchadza endometrium von z tela. vtedy je krcok hore, makky, akokeby rozliaty a otvoreny.

ked je v neplodnej polohe, cize mimo ovu a ms, tak je dole, tvrdy a zatvoreny, mala si by dokazat presne urcit jeho tvar. je to taky valcek :slight_smile:
29. bře 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pobezka, prerusovana je, ked si nie je isty. skus si tam dat hlienik, alebo krcok si napis, ze bol open, soft, high :slight_smile:
29. bře 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
pobezka, a co sa fotiek tyka, tak mne dnes vymazali tuto fotku. a pritom mi ju predtym schvalili, ze moze byt :slight_smile:

ester, velmi sa tesim na zajtra, verim, verim, verim, ze bude dusik silnejsi ako dnes :dizzy_face:
29. bře 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi=ďakujem :slight_smile: ale mám hlienik, krčok som nejak nesledovala ale hlien poctivo :wink:
29. bře 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby to je uz tolko hodin a stale je vidno, sa normalne z toho rozplyvam :dizzy_face: ide jar, teplucko, slniecko.....
29. bře 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pánečku-oni nás tak sledujú ???
29. bře 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauko cauko, Kati aj ja zboznujem, ked je dlho jasno...jesen a zima je pre mna utrpenie... :sunglasses:
Inak mam nove foto-ale to ste si asi vsimli...tak neoslepnite z mojej oslnivej krasy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka :grinning:
29. bře 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, ze prerusovana je ked si nie je isty hehehe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: skoro som sa pizza rozkom zadusila.
No s testikom dam vediet :wink:
29. bře 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni, taku podobnu si mala aj tu povodnu, nie? :dizzy_face: juuuj, tehula :dizzy_face:

pobezka, nielen sleduju, ale priam prenasleduju. a nie, nie je to paranoja :grinning:
pobezka, tak som myslela, ze ked to zaznacis do grafu, tak Ti to skor vyznaci plnou ciarou :slight_smile:
vsak hod link :slight_smile:
29. bře 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ester ale ono to tak naozaj je, ked FF nie je isty ci ovu bula, ked ma pochybnost, tak dava prerusovanu ciaru :sweat_smile:
29. bře 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. bře 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati uz si oslepla co? varovala som ta... :wink:
Inak s tymi fotkami to uz nie je ani trapne...ale maximalne absurdne...vobec by mi nevadilo, ani keby niekto mal na profilovaj fotke pudlika...je mi jasne, ze ten pudlik mi nepise o tom ako doneho niekto strieka 3 dni pred ovu.... :rolling_eyes: :angry:
29. bře 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
elisabet, vsak krasny grafik :dizzy_face:
29. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze bula, to co ja dnes za kixy pisem? :grinning:
sa prejavila moja vychodniarcina :sweat_smile:
baby tehule od ktorého dňa ste začali mať tehu príznaky, lebo mňa dnes neskutočne akoby boli žalúdok a cítim takú kyselinu a záhu fuuuuj si zas začínam nahovárať hihi :dizzy_face:
nehovoriac o tom, ze na mojom mieste by ten pudlik bol aj estetickejsi... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
caaaafes :wink:
kati, ja viem, len mne ta veta prisla strasne smiesna :sweat_smile:
soni :grinning: :grinning: :grinning:

inac, ked budete mat nejaky problem, piste janocke, ta je platena adminka, takze by mala mat aj najvacsie pravomoci a zodpovednost :wink:
29. bře 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
elisabet utekaj odtial prec, lebo ti zmazu foto :sweat_smile:
inak krasny grafik, jak stejne, ved ides hore
29. bře 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, ty si tusim neskopirovala aktualnu tabulku :wink: len podla toho viem, ze editka sa vymazala :unamused:
29. bře 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
btw, praskla som este jeden mamatest teraz vecer a to som nemala robit...omnoho slabsia ciarka ako ta poobede...ale je ruzova...utesujem sa zriedenym mocom... :frowning2:
Soni1 hezká fotečka
Elis dobrý né?držíš se :wink:
Soldi já normálně z tebe nemužu,ted jsem to pročítala a dala si jim pěkně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: : :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek