• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
sa to tam stehotnieva :fearful:
10. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
este nas je tam 50 presne, ale podla mna bonsai a teba by sme uz ani nemali ratat :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaari ty brdo ja som to dlho nemrkla ale to tam je ozaj ake oranžoveeeeeee :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
to ako super vypada normalne mi to kolko optimizmu dodalo :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladi kedy sa chystáš testovať? :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ako si mam pridat foto do albumu?
10. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz sa mi to podarilo, robila som si ovu test. kedy mam asi cakat ovulku podla vas?
10. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: tak pre tie, co si pamataju Stansun, dnes sa jej narodila dcerka Emka 3700g, 53cm :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, co je tu nove ? idem si vas docitat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ste mi chybali :slight_smile:

ja som merala len malo - od zajtra pokracujem,aj ked som sklamana,ze ovula nebola na dovci :angry: :angry: :angry:

moj divograf

http://www.fertilityfriend.com/home/278331
10. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si pametam Stansun jeeeeeeeej ona uz porodila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
so srdiečka jej blahozelam a prajem hlavne vela zdravia maminke aj Emke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pekny dnik holky, tak dneska jsme byli u doktorky, ale nevzala nas, rekla jsem sestricce,ze bych rada sla uz rovnou k doktorce,protoze do vikendu musime mit tehu potvrzeno, tak jdu ve stredu :slight_smile: snad uz neco uvidime, o krvi se sestricka ani nezminila,takze nevim,no :frowning2: asi to u nich funguje jinak.

Priznaky nemam zadne, jen strasne citlive bradavky, vcera se mi spustila krev z nosu, a sem tam me pichne v brusku, tak si ho hned pohladim a dobre :dizzy_face:
10. srp 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
stansun uz ma Emku,jezis to zbehlo...gratulujeme

nelka ja netestujem ved vies,to by muselo meskat :confused:
10. srp 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelka napriklad mne vobec nebrali krv .. takze pokoj .. mne tiez nic nebolo len som bola zaspata .. som potrrebovala si pospinkat.. takze vsetko je v poriadku a ta krv z nosa to nic to prejde.. tak tak hladkaj brusko zvykaj si lebo onedlho budes mat take ako ja :wink:
10. srp 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
danka ako ti to leti uz ma 27tt a len nedavno sme ti gratulovali k testiku s // :dizzy_face: :dizzy_face: jujha zienky ako sa to tu meni na tehulky poopluvajte nas vsetkyyyyyy :slight_smile: :slight_smile:
10. srp 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujem novym tehulkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, akosi sa to tu rozbehlo. dufam, ze to tak pojde aj dalej.
urobila som si ovu test a dala do albumu. kuknete sa mi nan prosim, kedy mam asi cakat ovulku?
10. srp 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evinka ako sa dari? vidim, ze uz si opat snz :wink:
T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T
10. srp 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarai, skus este terstovat poobede alebo zajtra. este sa mi nezda pozitivny. ale zas nie je to uplne vylucene.
10. srp 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
danusko dekuju za povzbudivaa slova, ja jen doufam,ze v 5tt bude videt aspon tecka :pensive: taky porad spinkame, dokonce jsem usnula i v aute :grinning: a dneska malem v praci, hlidala jsem dve dvoulete holcicky a porad si hcteli hrat, natalka dokonce na me skocila, zvedla tricko, tukala mi na brisko a rikala: mimi mimi :dizzy_face: :dizzy_face:
rikam holka ty jsi vseved fakt :grinning:
10. srp 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
janulka este sa mi len telo prebudza po liecbe zatial som len tyzden od skoncenia ucinku s injekcie ale telo sa uz spametava a zacinam citiet sem tam aj vajecniky a zacina kooonecne aspon nejaky hlien. :dizzy_face:
10. srp 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je sranda .. to je fakt vseved .. len si davaj pozor nenatahuj sa .. radsej si pospinkaj .. a vyuzivaj teraz priatela nech ta obskakuje.. :grinning: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj je to zlato, vcera jsem byla fakt nepouzitelna, prevlekla jsem postele a uz jsem z nich nevylezla :grinning:
jo s tim natahovanim, mala to nejak nemuze pochopit,ze ted uz ji nosit nemuzu, no :frowning2:
je to ale sidlo, nekdy ji proste vzit musim, kdyz mi nekam vyleze :pensive:
snad to vsechno dobre dopadne,
Danusko myslis, ze v 5tt uz na utz neco bude?
10. srp 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelka u nas v 5tt bola 8mm dutinka :wink:
10. srp 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ja sa dnes cítim tak ako by mala prísť MM, nechápem tomu, čo to znamená. Graf vyzerá takto:

http://www.fertilityfriend.com/home/28e157
10. srp 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani diky mooooc :slight_smile: snad budeme mit taky :slight_smile:
10. srp 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka, mavam ovulku okolo 20-24 DC, tak asi preto nie je este uplne pozitivny. len som si skusila urobit test, lebo som ho nasla len tak nahodou v skrini. a zapacili sa mi tie // ciarky, len keby boli take na tehu teste :wink:

kukla som dnes aj tvoj graf, mohla by sa ti teraz zdvihnut teplota, nech to vidno poriadne. co mas teraz naordinovane? femigard este beries?
10. srp 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelka ak vies na isto, ze si v 5tt tak uz by mohlo byt vidiet aspon dutinku...no ak nevies kedy si mala ovu, tak sa nestresuj, ak este nic nebude vidiet :wink:
10. srp 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarai, nie, ten som uz davnejsie dopila, lebo som mala len jedno balenie. ale je mi na figu, musim pockat na laparku. a FF neverim, je to blbost - ta moja "pseudoovula" a myslim, ze keby som merala poriadne aj predosle cykly, tak by ju ten dilino vyznacil aj tam.
ved vsetko sa uvidi... ale pockam, kym krizik nezmizne a koncim s meranim. takto je to fakt na prd. :unamused:

a hej, dve ciarky su krasne. ja som si tiez parkrat ovu test urobila len tak, aby som aspon // videla (i ked ani ten nebol nikdy pozitivny :grinning: )
10. srp 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ked mi vysiel aj dnes test negativny kolko mam pockat od meskania ms kym navstivim gynekologa ?
10. srp 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
na laparku ti drzim palce. ja som sa kukla na tie fotky, co si sem dala nedavno a vyzeralo to vselijako, len nie dobre. mozno aj mna to cochvila bude cakat.
10. srp 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek