• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
Nela testovala jsem v neděli a bylo bílo :unamused: dnes je uterý a myslim že nad všechny mozné teploty co mam ms stejně dorazí
30. bře 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lehe testni,myslím,že dneska už by mohlo jít něco vidět,když si zase vyletěla :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Ahojte,
ja nic nove cakam na mrsinu, ale pride az najskor na 1.aprila :grinning:
dia alebo aj nie :dizzy_face:
lehe ja by som testovala ako divá
30. bře 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, hlasim test negativny, teplota klesla :frowning2:
30. bře 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vám se to řekne zase tam budu mít bílo :angry: to se nesmí pít Natula psala si 2h nebo mohu mamatest nebo co si mam koupit je nejaky s citlivosti 10 a jak se jmenuje?oni minule v jedné lekarně říkali že to je novinka a že to nemaji zkusim tam kam chodim normalně
30. bře 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ester z kolikati na kolik?
30. bře 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dia a tys testovala? :wink:
30. bře 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
o 0,1 ¨není takový pokles :slight_smile: co mas za test
30. bře 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já nebýt na te laparce,tak bych si myslela,že mám krásný IP :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,holky myslíte,že by se mohlo zadařit i přesto,já měla ovu tři dny před nástupem do nemocnice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .... http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
30. bře 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky.

Tak ja sa zatial drzim hore, bodaj by to aj tak ostalo :sweat_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/2b676e

lehe tak pozeram, ze zasa si isla hore :wink:
30. bře 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem o tom už slyšela ale to si se měla zeptat v nemocnici zda je tady ta moznost co kdyby a tak......mě by to taky zajimalo zda to je mozné s tou narkozou a tak ted zaleží jesti to tr.bylo na druhém vaječníku tak by to vadit nemuselo
Dami....ja už tomu přestavam rozumět
Lehe já spiš uvažuju tak,že to během te doby ,co mě operovali bylo ješte ve vejcovodu,na které mi nešahali a uhnizdílo by se to eventuelně až ted :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,ale to jsou takové předpoklady,jakože co kdyby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,
30. bře 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dami taky pěkné :dizzy_face:
30. bře 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lehe kup klasický mamatest,shodli jsme se,že některé desitky neukážou a mamatest jo,tak je asi nejlepší,no a s tím pitím,nevím jestli dvě hodky,ale moc bych nepila,at nemáš tu moč moc zředěnou :wink: :wink:
30. bře 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by byla bombááááááááááááááááááááááá :slight_smile: ale spis si říkej že ne ju at jsme pak překvapený :grinning: :grinning:
30. bře 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pujdu pak do města koupim si ho ale jestli bude zase bílý tak vas uškrtim :angry: :grinning:
30. bře 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby ja zo zasadi netestujem skorej ako 15 DPO,
ale moc neverim ze sa nieco vydarilo, to by musel mat muzik fakt dlhotrvajuce spermose, co by vydrzali cez 2 dni a moj hlienik predtym nic moc, takze pochybujem..
Takze uz cakam na 1.april, aby som privitala mrsinu. :wink:
30. bře 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasné Lehe,nedávám tomu naději,jen jsem se tak zasnila na chvilku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,
30. bře 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
naděje je to jediné co nam zbývá vid????ja bychti to mocinky přála :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. bře 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, soni :dizzy_face:
30. bře 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Son1cka je pozitivní??? tak to by se měla přesunout? dolů.....jakto že někomu to ukaže hned a nekomu až za 14dní :frowning2:
30. bře 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky pozitivní,ale pouze náladou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko - koukám, že tu máme další těhulku, Son1cko gratuluju :dizzy_face:
30. bře 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, dalsim tehulkam sonicke a vifinke gratulujem. :wink:
30. bře 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacul čauky,jak se cítíš? :slight_smile:
30. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave pozeram, ktory debil zmazal moju fotku. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: toto nie je mozne, ved bola aktualna a som na nej ja.
30. bře 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natul, já se cítím vždycky nejhůř ráno a večer. Ale co bych nevytrpěla pro svoje děťátko :dizzy_face:
Holky, já se zase po týdnu krásně a sladce vyspala - žádné pochybnosti mě netížily, no parádička :dizzy_face:
30. bře 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nat a máš krásný grafík :wink:
30. bře 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko

SON1CKA juuuuj *g*r*a*t*u*l*u*j*e*m* :dizzy_face:

tá bazalka ma privedie o nervy nech buď vyskočí, alebo je dole, lebo pri takýchto BT ozaj neviem na čom som :angry:
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636
30. bře 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek