• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
holky, tak jsem se dočetla na jiné témě, že Jarušce (Adajar) už se narodil Daneček. Prosím všechny, kdo můžou, ať silno drží palečky, oba jsou velicí bojovníci :astonished: :astonished: :astonished:
10. srp 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/21e692

ahojte, čo myslíte, kedy by som mohla skúsiť test? ak ma teda nepredbehne krvavá pomsta :grinning:
10. srp 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:rolling_eyes: babyyyyyyyyyy potrebujem radu, lebo ja by som očúravala aj hneď, ale potrebujem počuť, že ne ne, to je ešte skoro :grinning: teda ak bol teoreticky ten pokles IP.... :astonished: :sweat_smile:
10. srp 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam ja by som pockala tri dni :slight_smile: :wink: a nechcela si dat mesiac pauzu :wink: :wink: ? ja viem-ze sa to neda - tiez stale skusame :grinning: :grinning: aj ked moje telo sa nevie dat doporiadku :frowning2:
10. srp 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka :grinning:

tak moje sa celkom rýchlo spamätalo, aj keď som sa bála, že aký bude cyklus po.... tak uvidíme... ale test už na mňa požmurkuje :grinning:
10. srp 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam,este pockaj..vies ake je to skore testovanie..pockaj do dna MS :slight_smile:
10. srp 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka :astonished: veď to je až vo štvrtok :astonished: OK :rolling_eyes: :grinning:
10. srp 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sak uz je konec pondelka- :slight_smile: to vydrziiiis :slight_smile: tak ok- dovolim ti v stredu :wink: :wink: :grinning: :slight_smile:
10. srp 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka ok, tak v stredu :grinning:

ináč, som si zmerala teraz bt (viem, že je to na prd.... ale zo zvedavosti :grinning:) a mám 37,7 :astonished: však ja musím mať teplotu aj pod pazuchou :grinning: to teplo ma raz zabije.... :rolling_eyes:
10. srp 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to uz bude aj na acylpirin :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:rolling_eyes: však aj v hrdle ma škriabe :grinning:
10. srp 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky muze se v tehotenstvi chili? dala jsem do tunakove omacky dve malicke chili papricky a je to dost ostre :frowning2:
10. srp 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako sa mate daké nové tehu? Dúfam, že čoskoro budete všetky kuk album :dizzy_face:
10. srp 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka netusim...tusim sa odporuca na otehu-lebo prekrvuje :fearful: dufam,ze netrepem teraz...snad neskodi..mozno si daj len menej....
10. srp 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aby som nezabudla- drzim malemu aj ADAJAR moc moc moc vsetky prsty :pensive: :pensive: :pensive:
10. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pridavam se ke Kacce,
dekuju moc za uklidneni, uz jsme po veceri, dala jsem si jen trosku :slight_smile:
10. srp 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelka... chili urcite neskodi!!! vies, telo si samo povie, co chce! Ja som napr. citala, ze tuniak by sa nemal, lebo je v nom vela ortuti, ale moj doki povedal, ze telo samo povie, ak mas na nieco chut - daj si! netreba to s mnozstvom prehanat, ale kludne si daj :slight_smile:
10. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co je s adajar? marnost! :confused:
10. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelko chili nevadí,když ho není moc :slight_smile: dneska jsem např.četla že se v těhu můžou plísňové sýry což jsem koukala jako blázen...jen se nesmí překročit denní dávka 150g.říkala to nějaká odbornice na výživu
10. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekuju moc katusko :slight_smile:
10. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodik, ako co?
nieco nove?
ja mam len posledne infosky, ze lezi v nemocnici, lebo sa otvarala, ale stav stabilizovany, nohy vylozene, opatera dobra a nalada tiez.
a dnes sa malo rozhodnut, ci ju zasiju, pokial si dobre pamatam... nejake nove spravy? :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar se dnes narodil chlapeček,měla termín v listopadu ale věřím že to zvládnou...já si neumím představit že bych rodila...teď...je to silná holka
10. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dracekmracek a v ktorom tyzdni bola? :confused:
10. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad mi tu poradíte...

Mám potíže se svým tělem, dělá si co chce. Ovu by měla přijít asi za týden a čípek a hlen mi to ukazují už teď... je otevřený a hlen čirý a táhlý... jsem z toho jaksi mimo... je to možný???
10. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
adajar uz ma mimi :confused: :confused: :confused: joj tak zelam malemu vela vela vela zdravicka a maminke vela sil, nech bojuje a je vsetko ok! drzim palceky :zipper_mouth:
10. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:cry: bozeeeeeeeeeee :pensive: :pensive: :pensive:
dufam, ze danecek je velky silak!!! musia to zvladnut!!!!
az sa trasiem :frowning2:
10. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuj adajar mala PM dva dni po mne!!!! vsak to je teraz nejak 26+par dni tt .... dufam, ze to malicky zvladne!!! budem na nu a malickeho staaaaaaaaale mysliet!!! chudatko :pensive:
10. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodik 27TT :pensive: ..verim, ze zabojuje malinky..je to straaaaaaaaaaaaasne skoro :frowning2:
10. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vsak ja podla seba hovorim kukulik, lebo ja som 26+5tt a mala som PM dva dni pred nou... ale to je v podstatu uz 27tt.... juuuj, ale som citala, ze v tomto tyzdni uz dietatko pri velkej starostlivosti mozu zachranit! :frowning2:
10. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
už zachránili i mimi ve 20tt :slight_smile:

četla jsem že miminko cítí,když to maminka vzdává,adajar to nevdzala,a malinký cítí jak je silná,tak je po ní :wink:
10. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek