• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
Katka jasné :wink: :wink: :wink: :wink:
Neli měla si pěkný grafík :wink: ,počkej ted mě napadlo,tys měřila furt i v nemocnici?
Ono holky víte jak,když máte krásný ovu testík,tak mi to prostě nedalo,aby jsme na to nehupli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,no a ted muj grafík,tak člověka hned napadají ruzné voloviny,ale i kdyby ne,tak aspon vím,že jsem nepromarnila ovu testík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a že to bylo krááááásnééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. bře 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi to co je :sweat_smile: Ved tam aj adminku niekto mazal :grinning: Ci ona sama seba? Zaujimave

Mam to profile soldi, som z KE, teda povodne nie, ale uz som Kosicanka :slight_smile:

Hej uz som na to myslela, ze pojdem taktikou titu a budem hovorit, ze uz som 4 dni tehotna :grinning:
30. bře 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
natulaaa to je ake uzasne, kolko pozitivnej energie z teba ide, ty si celkom ina zena :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. bře 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, vsaaak, natula je teraz usmajlikovana :dizzy_face: :grinning: my sme to natul tusili, ze po tej lapro bude vsetko lepsie :wink: :dizzy_face:

katka, to je presne obraz o adminkach- je zalozene forum o nespokojnosti s mk a ony odtial vsetko vymazu. a to nie je len ta jedna strana,ale aj predtym. trapne, trapne, trapne :grinning:

jaaaj, ja som slepa, katka, som si to v tom pase nevsimla :sweat_smile: a povodne si odkial?
30. bře 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja som už 4dni tehotná aj príznaky mám :grinning: baby teda ako mňa včera bolel žaludok ufff a záha pálila uffff a kyselinu som mala až v krku fuuuuj som normálne sa o jednej v noci zobudila, ako mi bolo zle, tak som sa napila koly neviem, kto mi to tu už poradil sa mi zdá toja, že je dobrá na žalúdok a pomohlo to ja sprostá ma to mohlo napadnúť už večer ....fuuuj ale strašne mi bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ahojky nakukuji a vidím ,že tady krásně těhulkujete!!!Paráda mám radost!!!Já neměřím a nějak ani se ted nesnažím rozjedu to zase až po dovolené ....ted jsem stejně nějaká pořád utrápená tak snad v tom červnu to bude lepší....ale myslím na vás a držím vše co mám!!!A věřím ,že se bude těhulkovat dál i ted a i v květnu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. bře 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, aj ja mam priznak, ale asi skor jarnej unavy :grinning: cely den chodim ako bez duse a cele noci nespim :grinning:
ale to preto, ze bol spln vcera. inac, ja by som bola taka stastna, keby bola to ovu vcera, alebo dnes. lebo to by bolo akurat okolo splnu a vtedy je vsetko intenzivnejsie, silnejsie :dizzy_face:
30. bře 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.-.tak mě to ovu smazalo..takže jako nevim..co se děje.
http://www.fertilityfriend.com/home/kkamca
Co si otom myslíte?Díky holky..
ovu testy nedělám..
30. bře 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej, salutka, ahoj :slight_smile:
a kam idete na dovolenku?
30. bře 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby, tak ja test negativny, ani duch a teplota, aaaaaaaa skoda reci, ide dole asi, tu moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/2d18e3
soldi, tak teda ja mozno nabuduce :wink:, cez car
salutka ahoj, nemohla by si aj mne nieco pekne predpovedat ? :slight_smile:
30. bře 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky salute...dlho si tu nebola...dúfam,že je všetko OK :slight_smile:
kkamca keď pozerám aj na tvoj minulomesačný graf, tak mi z toho vychádzajú len dve veci... buď sú to anovulačné cykly alebo ovu prebehne, ale máš strašne kratučkú LF :confounded:
kkami, ak zajtra dojde ms, tak ovu nebola :unamused:
ja som mala tiez vcera pozitivny ovu test a podla utz som uz 9 dni po ovu. takze asi to nie je moc spolahliva metoda tie ovu testy. asi folik nepraskol. vtedy byva len kratkodoby narast teploty
30. bře 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka že jo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,mám pocit,že mi něco přimíchali do narkozy,já mám najednou nějaké pozitivní myšlení :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,Kati mě ta cysta trápila strašně dlouho a já neměla odvahu jít s ní víš?Ted mi vypadl balvan ze srdce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,a je to velká uleva a i mm se daří v práci,takže máme konečně nějaké penizky a tak už konečně začínáme dělat z pudy dětský pokojíček,tak se na to hrozně těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Kacul já když byla těhu,tak mi mm každe ráno než šel do práce namazal rohlík se sýrem,to bylo tak jediné,co jsem ráno spolkla a dal mi to do nočního stolku a já ho jedla ještě než jsem vstala z postele,to mi hrozně pomáhalo,protože když jsem vstala hladná,tak to byl konec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no a pak mi bylo taky těžko k večeru,měla jsem jakoby kámen v žaludku,¨
A ted se těším,až zas tam ten kámen bude a pořádně velký,at to stojí za to :dizzy_face:
esther jejda jejda ted jsem totál bez síly ,ale tuším a vím ,že budete těhulky brzy všichni!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ester, to mi je luto :pensive: ale zas ani ziadne ms :wink: :grinning:

flam, si kukala na predchadzajucej stranke, co mi admini odpisali?
30. bře 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nemohla mat kkamca ovu 27DC?
smouli no čekáme na výsledky u sestry a jinak ....věřím ,že vše bude lepší..... :slight_smile:
salutka, jasne, ze bude :dizzy_face: na jar je vzdy vsetko lepsie :dizzy_face:
dufam, ze si ma spoznala podla novej rebelskej fotky :grinning: :wink:
30. bře 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli ja zacinam mat napnute prsia, co som od vysadenia HAK doteraz nemala :sweat_smile: No ale 4 DPO je to aj tak haluz :grinning:
Ale my sme uz 4 dni tehule :grinning:

kkamca, tak tomu vobec nerozumiem co sa deje, takto klesat a uz to vyzeralo fakt pekne na ovulku. Nemoze na teba vplyvat ta zmena casu?

esther :angry: Ale nie je to velky pokles, zas na druhej strane 12 DPO by uz asi malo byt nieco vidiet
30. bře 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ester, to by jej tak nepadli teploty. lauritka ma tuto situcaiu popisanu v profile. zvysi sa hladina lh- pozitivny ovu test, uvolni sa progesteron- zvysi sa teplota, ale folik nepraskne- nasleduje pokles teploty. uz si to presne nepamatam, ale takto to nejako bolo.

natulaa, tak to sa mas teraz krasne :dizzy_face: dietatko sa k Tebe uz urcite moc tesi :dizzy_face:
30. bře 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi aha to som nevedela, že ak ovu test ukáže dve // a Bt nestúpne dostatočne, to môže znamenať teda,že k ovu nedošlo :astonished: ??? :rolling_eyes:
30. bře 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to fakt vyzera na problem s prasknutim folikulu kamca, lebo ty mas pozitivny testik, aj potom vystupis, ale zarazu klesas, aj minule si to mala presne tak isto.
30. bře 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
esther03:ano původně sem ovu měla vyznačeniou na 27 dc..ale po dnešní teplotě mi jí smázli..
flamenga:ano,máš pravdu minulý cyklys byl anovulační--dle dr..a vypadá to,že i tento cyklus nebude jiný.Ovšem kde je mrcha---???????brala sem duphaston--ten LF prodlužuje ne?A taky by snad měl mrchu přivolat.Nějak se mi to všecko mísí dohromady--ty vago já se snad do laparky nedám do kupy-nemoc neustupuje,mrcha nikde..
soldi:no kdyby si měla aspon pravdu a ta mrcha došla..aspon už zítra
30. bře 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi no výborná fotka originál!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
salutka posielam ti vela, vela, vela pozitivnej energie, ty si nas tu vsetky drzala, uistujes nas, ze budeme coskoro tehule, a tebe sa tak nedari. Tak ti prajem, aby jar pre teba znamenala iba pozitivne veci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
smouli, nie, ze nestupne dostatocne, ale ze stupne na kratku dobu.
a ku tomu, uz neviem, kto mi to pisal, ze mala pozitivny ovu test a 4 dni na to,dosla ms. takze to asi naozaj nie je moc spolahlivy ukazovatel. aj susannah to tak mala. silno pozitivn ovu testy niekolko dni po sebe a potom dosla ms. tehu negativne.
katko děkuji děkuji vám všem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. bře 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a na moju foto ste si zvykli? Lebo mne sa velmi nelubi, ale nemam asi lepsiu, teda este skusim jednu :wink:
30. bře 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkami, mne po duphastone chodila ms na piaty den :wink:
a ak nepride, mozno zajtra teplotka stupne :dizzy_face:

salutka dik :grinning: nas tu buzeruju kvoli fotkam uz tyzden, tak ja si troska tej rebelie neviem odpustit :grinning:
aspon ze je vonku teplo a vsetko kvitne, clovek hned veci inak vnima :dizzy_face:
30. bře 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek