• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
katka - že zaháňala :grinning: dúfam, že si ma nezahnala moc ďaleko

pozerám, že sonička je tehulka - moc gratulujem :wink:
30. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj maji, mne tak skacu tie pismenka, ze to ani nevnimam :grinning:
zahnat som ta nechcela, iba som bola zvedava, ze kde si a ako sa mas :wink:
30. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vieš, čo sa týka koníkovskej témy - tak nič aktuálne sa nedeje - momentálne MS - takže ani nemeriam, a tak som nemala problém, či merať podľa starého či nového času

no a inak mením zamestnanie - tak teraz sa venujem tomu. ale zdá sa, že to bude ok, i keď chcú aby som tu ešte mesiac pobudla a na novom už chcú aby som nastúpila. hádam sa to podarí nejak zladiť.

a ty ako?
30. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby vy se se mnou nebavíte? :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ,já tam psala,jaké budeme mít heslo nového měsíce a nikdo mi neodpověděl,jsem fakt smutná :pensive: :pensive: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajojte, potvrdene tehu z krvi... :slight_smile:
11DPO HCG nad 45...
30. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
heslo: narodene z milovania, aby boli milovane - platilo vcera, dnes aj zajtra :grinning:
30. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka znovu *G*R*A*T*U*L*U*J*E*M* :dizzy_face:

natula ale ja som už 4dni tehotná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja už heslo nepotrebujem :grinning: to si ale fandím a verím čo ??? :sunglasses:
30. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smouli, pamatas, co vestila Salutka? Ktory mesiac nam obom? :wink: :wink: :wink:
30. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to jo Kati :grinning: :grinning: ,já zapoměla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
natulaaa, ok, robime jarne upratovanie a menime baterky :slight_smile:
a inak som na tom tak ako smouli :grinning:

sonicka super, gratulujem :dizzy_face:
Vy si nas tak so smouli mylite, vcera mi neviem kto povedal smouli, dnes natulaa povei smouli katka, ved uz som aj fotku zmenila :grinning:
son1cka no si to trošku prebehla o dva dni :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vieš vždy jedno vyjde a druhé nie-to druhé som asi ja :pensive: ale teším sa z teba mooooooooooooooooooooooooooooooooooc :sunglasses:
30. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kati, ale moc sa nepodobate...vsak Smouli ma foto take bardzo eroticne... :wink: :wink:
30. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka :grinning: a to sme ešte aj rovnako teda asi 4DPO to bude v tom čert,aby nám to spolu nevyšlo :grinning: :dizzy_face:
baby poradte, ako mam svojho mm presvedcit, aby si konecne prestal davat pozor? sice sme sa dohodli ze zacneme az od konca maja, kedy bude mat po statniciach a tak, ale mne sa nejak nechce cakat uz... no a najväcsi jeho argument je ci kasleme na koncert v Londyne co bude v juni, lebo listky su uz objednane a neboli lacne, tak to ma trochu brzdi... :confused: nerada by som tam isla tehotna lebo neviem aky by to pripadne tehotenstvo malo priebeh...no musim vydrzat a byt trpezliva asi :sweat_smile:
Smouli, dakujem...a to mas odkial, ze jedno vyjde a druhe nie...take prislovie nepoznam...a okrem toho, stale su to len //, uverim, az budem vidiet plieskat srdiecko...
30. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaa tak uz aj na mna doslo...
30. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji, tak ja som teraz dufam po ovu, aj ked teplota sa tak netvari, ale ja som si na 95% ista, ze bola v piatok, tak my so smouli hovorime, ze sme uz 4 dni tehu :grinning: Vo stvrtok idem na potvrdenie ovu, usg a krv.
No a mne ta zmena casu vysla uplne v tom najnevhodnejsom case, keby som uz aspon ovu mala potvrdenu, ale presne na ovu
30. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka to heslo je moje :sweat_smile: - to tak zo štatistiky vyplýva :grinning:
30. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka, ale mala som podobne, aj ked ja som bola viac oblecena :grinning:
30. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka no ovulovali sme v zlom čase, ale ja verím, že všetko zlé je na niečo dobré :grinning: :wink: :slight_smile: a preto sme už 4dni tehotné :dizzy_face:
30. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smouli trt makovy...vymysli ine heslo...mam v ustach pachut, jak keby mi v nej zdochlo 100 pavukov... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli aj ja si to myslim a verim ze prave take cudne grafy mozu byt vitazne :grinning:

moukuska, on si to musi uvedomit sam, moj mm napr. este v septembri pred nasou svadbou tvrdil, ze babo tak najskor o dva roky, teda max. pristal na to, ze od marca, ale aj to len na moje naliehanie, ze ja tak dlho cakat nebudem, no a prisli do toho "komplikacie" - moje podozrenie na PCO, tak som mu povedala, ze ziadne odkladanie, ideme na to, a teraz sa uz nevie dockat, by si ho mala vidiet, ako kuka a ako ospevuje svojho trojmesacneho synovca. Proste otcovsky pud sa u neho teraz prejavil :grinning:
30. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
soncika ze 100 pavukov :grinning:
30. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka tak to ja som mala takúto pachuť včera a strašne ma bolel žalúdok a kyselinu som mala až v krku a o záhe ani nehovorím som do jednej v noci nemohla spať, potom som sa napila koly a akosi mi to prešlo ...to je teda príznak môjho 4dňového tehu :wink: :grinning:
30. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kati ale fakt... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smouli, ale ja mam strach...spavam s otvorenymi ustami...snad nedosla invazia pavukov z vonka...rovno do mojich ust... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka a kolky bol toto váš cyklus snaženia??? :dizzy_face:
ježiš Kati fakt já si te spletla se smouli,to bude asi tou fotkou,máte ji obě takovou letní a modrou ,tak asi proto sory :grinning: :grinning:
sonicka :grinning:
no tak ja teraz skumam, ci chut v mojich ustach je kovova, alebo je to este pozostatok obeda :sweat_smile:
30. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek