• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
jj chceme. Len potrebujem babo narodene na jar alebo neskor. Inak by musel asi mm zacat spavat na balkone :sweat_smile: :zipper_mouth: Takze musim vydrzat aspon do juna. :cry:
30. bře 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak, ahoj Mscat :wink: :sunglasses:
30. bře 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka:ahoj...ještě jednou moc moc gratuluji.krása. :dizzy_face: :wink:

bay:pročpak by musel začít spávat na balkoně? :sweat_smile: chcete mít věkový rozdíl mezi dětmi rok a půl? :slight_smile:
30. bře 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka:krásný testík :wink: ..juj no akorát mi to ted připomělo ty moje mamatesty v lednu :sweat_smile: :unamused:
no tak snad brzy budu mít taky zase takové pěkné // :slight_smile:
30. bře 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvoli miestu. :sweat_smile:
30. bře 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mscat, prepac, nechcela som, aby si sa trapila...neboj, urcite sa coskoro zadari.... :grinning: :grinning:
30. bře 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka.......... vyzerá to skvele, porovnaj si moje...... je to na najlepsej ceste, tie vysledky krvi budes mat kedy, zajtra?
30. bře 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka, krasne // :dizzy_face: , vidis, ja som ti tiez vravela, ze dnes budu silnejsie :wink: , kiez by som uz aj ja take mala :sweat_smile: gratulujem ti :wink:
30. bře 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka:ne v pohodě...to je život.ty se ted můžeš velmi radovat :wink: :wink: :dizzy_face: těším se s tebou! :wink:

bay:aha :slight_smile:
30. bře 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby :slight_smile:
soni - gratulujem a v dobrom zavidim :slight_smile: ako dlho ste snazilkovali? brala si aj nejake lieky?
verim, ze sa nam tie // podaria postupne vsetkym :slight_smile:
30. bře 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Acko, 7 cyklov, nebrala som nic, len Pupalku na hlien a mm Profertil...aj ja dufam, ze vsetky budeme tehule tento rok...
30. bře 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1: profertil k comu sluzi a je volne predajny v lekarnach alebo je na predpis? ja som svojmu mm naordinovala vitaminy E, Selen a multivitaminy, hadam to zatial staci preventivne, aby boli spermijky v dobrej forme :dizzy_face:
30. bře 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouku, je volnepredajny, su to len vitaminy...mm mal blby spg...
30. bře 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1: dakujem :slight_smile:
30. bře 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak janocka zase zamkla temu o fotkach... proste uplny vrchol.
ludia, ktori robia nezmyselne rozhodnutia, a potom o nich nevedia viest dialog su pre mna obycajni ZBABELCI bez schopnosti logicky uvazovat.
30. bře 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prikladám fotodokumentáciu mojich ovu testov a zas neviem čo sa to deje.....silnejú ???

a pripomínam, že sú robené za rovnakých podmienok vždy dve hodiny min. bez vody....
30. bře 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
acko: no a na kopec otazok ani neodpovedala. mne to pripada ako diktatura niekoho kto asi nema sajnu o citlivych problemoch ktore sa tu riesia, a je tazke o nich hovorit a pisat. ale najhorsie je ze nemaju ani zaujem vyriesit tuto situaciu nejakym kompromisom. neviem aky ucel ma toto forum, co tym sleduju.
30. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, pozitivny isto nie je, mozno predsa len vcera bol viac rozriedeny moc, uvidis zajtra, ale podla mna to je iba nahoda
30. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
moukuska - janocka sa sprava velmi neprofesionalne. ja ked by som sa takto spravala k ludom co ma v praci otravuju, tak mi niekto dojde dat na hubu, a sef ma tak kopne do zadku, ze poletim az do kosic.
30. bře 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka no už mám len dva ovu testy tak ich zajtra a pozajtra dorazím a kašlem na to :sunglasses:
a práve že včera som ešte menej pila ako dnes :unamused:
30. bře 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm..... katka, ale po ovulke by nemala ta ciarka proste uplne zmiznut?
30. bře 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
teraz som si kukla tu temu, no a som sa zase rozculila, to ake blbosti ten administrator napisal, ved jedno odporuje druhemu. Musis mat aktualnu foto, aby bolo jasne s kym komunikujes, ale ak nesuhlasis, tak staci aj "anca", toto uz nie je anonymne? Na obrazok nemoze byt, ich anca je v pohode, ved v konecnom dosledku je to aj tak jedno, pes, bodka na svahu, oko, ucho.....ti odpovedat nemoze, kreslena anca uz ano?
30. bře 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. som tu uplne nova a chcela by som sa poradit oladom BT. zacala som si ju merat prvy mesiac teraz aj to az od9 dc tri dni som ju mala 36.7 a potom zacala stupat az na 37.1 som 21dc a mavam 25-27 dnovy cykluszvysene teploty pretrvavaju uz 9 dni. :slight_smile:
acko ako vidíš ona mizla, ale dnes sa akosi zas začína objavovať na novo :rolling_eyes:
babika, no to by sme museli vidiet graf, ak mas kratsi cyklus, tak kludne si mohla mat ovulku, preto uz mas zvysenu teplotu, vies ake su pravidla merania BT a co to znamena?
30. bře 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babika a vitaj :slight_smile:

no tak asi si už v poovulačnej fáze, nechceš si začať robiť aj graf :wink:

no a kľudne by si už mohla skúsiť aj tehu testík vlastne ak dobre rátam tak na 11DC si mohla mať ovulku no a dnes si 10DPO čo by už mohol byť na tehu teste dušík :wink:
30. bře 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli - som niekde citala, ze mozu byt aj dve ovulky po sebe, resp. ovulka pocas tehotenstva - sa tak narodili dvojcata, ktore boli pri porode rozne stare :grinning:

babika - najlepsie bude ked sem hodis grafik :slight_smile: merias vzdy v rovnaky cas? pravdepodobne si po ovulacii a ak nepride mrcha, tak sprav si tehu testik :slight_smile:
30. bře 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli ty to hned na novacika vybalis, testomaniacka sa nezaprie :grinning:
30. bře 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak já mám pořád teplotku na stejném místě :wink: jen ať je taková pořád... :sweat_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa
no a už asi tři-čtyři dny mám bílý krémový výtok, nesvědí, jen ho mám, je den ode dne silnější, zítra už možná na intimku...nevíte?
30. bře 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: acko ano pravidelne si meriavam rano o siestej juj ak by som bola rada keby to uz vyslo. ale aj kamosky sa ma pyaju ci niesom v tom lebo mi chutia lekvarove sisky s treskou
30. bře 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek