• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
katka som zavetrila obeť na testovanie.... :grinning:
30. bře 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
elisabet, taky hlienik je ok, to je priznacne pre tehu :sweat_smile:
30. bře 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja neviem, budem musiet nieco vymysliet lebo nechcem byt Anca Avatarova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, no kéž by jsi měla pravdu :wink: ale děkuji, každá rada je dobrá, doma to člověk nemá s kým probrat, manžela by asi moc nezajímalo jaký mám výtok :sweat_smile: no a tak je super že to tady máme s kým probrat :slight_smile:
30. bře 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
elisabet, ja pravdu mam :wink: a aj na to sme tu, aby sme sa vyrozpravali niekomu, kto nas vie pochopit a preziva mozno podobne pocity :slight_smile:
30. bře 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
moukuska, no podla tej predchadzajucej foto by som ta spoznala skor :wink:
30. bře 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo baby kde ste vsetky?
30. bře 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka: podla oci? no jasne ja teba tiez podla tej svadobnej, totiz uz sme si zvykli. musime si od znova zvykat, co uz, ked nechcu popustit od tych pravidiel :frowning2:
30. bře 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tamtie fotky ktore nam zmazali nas vystihovali.
30. bře 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a téma je zamknutá :rolling_eyes: tak ešte skôr ako som tipovala... nevydržala ani do večera.... úbohé :sweat_smile:
30. bře 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam ano, ani ja som nestihal pridat nazor, ale asi je to aj dobre, lebo ma tak vytocili, ze by ma mozno aj zamkli :grinning:

moukuska, kazdopadne to bolo krajsie a tie pravidla su take hlupe a este hlupejsie je ich krkolomne trvanie na tom ze to nezmenia a jednoducho to tak bude :angry:
30. bře 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne to strašne dvihlo tlak :sweat_smile: až sa sama sebe čudujem, že ma takto vytočí cudzia stupidita :grinning: som si dala záväzok :grinning: že sa viac do ničoho podobného nezapojím, bo porodím od nervov :grinning:
30. bře 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ze dlho rozmyslali nad tym pravidlom?
a ze si mame teda urobit sukromne temy?
a ze na nas, svoje uzivatelky kaslu?
to je teda hanba. nicim inym by som to nenazvala. :unamused: :angry:

ahoj, babika, uz si si precitala tuto stranku: merenibt.cz? ak nie, sup do toho :grinning:
elisabet, hmm, tehu vytok? :dizzy_face:

smouli, tak uz mas aj Ty patalie s ovu testami? :grinning:
30. bře 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja keby som bola tehu, tak tiez z toho porodim, ja jednoducho nechapem co na tom tak trvaju a nepocuvaju relevantne argumenty, preco sme proti. No ale uz to nechajme tak, lebo naozaj porodis :grinning:
30. bře 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ja tomu vôbec nechápem a ak zajtra zosilnie tak ma asi je...b...ne :angry: čo toto ma znamenať vrrrrrr
veď ten 14DC bol neprekonateľne silný :rolling_eyes:
30. bře 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, jasne, to ako sa kuko vyjadril, hovori za vsetko. proste su mu vsetky uzivatelky ukradnute. ide len o biznis ako vsade.a je jednoduchsie si trvat nelogicky na svojom, nez si priznat chybu :unamused:

smouli, viem presne ako sa citis. tiez som bola v tom, ze uz som po ovu a vidis. ale aj tak si myslim, ze som po.
proste hladina lh stupa a klesa. je to divne :unamused:
30. bře 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi a nevieš náhodou,či nie je úplne normálne, že aj po ovu sú na ovu testoch druhé čiarky, ale či náhodou nie je dôležitý len ten prvý pozitívny ????
30. bře 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac, vtip dna. viete preco bola moja foto vymazana? lebo je moc zdialky :grinning: sedela som asi meter od zrkadla. :grinning:
30. bře 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, no, malo by to byt tak, ze plati posledny den pozitivneho testu. ale ked sa to takto zosiluje a zoslabuje. vsak este nevies, ci bude zajtra pozitivny.
ja im nejako od zaciatku neverim :unamused: tym ovu testom. mozu byt pozitivne a ziadna ovu byt nemusi. a mozu byt negativne a ovu je. fakt nic nie je spolahlive :unamused:
30. bře 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz nemam sil sa k tomu akokolvek vyjadrovat
30. bře 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi :rolling_eyes: zas mi z toho začína hrabať :rolling_eyes:
30. bře 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli uvidis co bude zajtra, az potom by som si nad tym zacala lamat hlavu
30. bře 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne, katka, vsak ani ja. podme radsej hladat pricinu silnejucich a slabnucich ovu testov :grinning:

smouli, mohlo by to byt pripadne tak, ze Ti vystupila hladina LH, ale nie dostatocne a folik nepraskol. ale to by si zas nemala ovu bolesti. no, proste to tak asi je, ze hladina LH stupa a klesa vselijako, nie konstantne :unamused: som zvedava na ten svoj zajtrajsi ovu test.

a trochu na inu temu: mm prave robi bryndzove halusky :dizzy_face: mnaaaaam :dizzy_face: bryndza priamo zo salasu :dizzy_face:
30. bře 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka ja viem len som dostala takú depku trošku... :rolling_eyes:
človek sa tak snaží a stále prichádza len to sklamanie ufff sa mi to začína zdať ako nekonečný kolotoč :pensive:
30. bře 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi mňaaaaaaaaam ja som mala dnes halušky s kapustou :wink:
a včera večer som robila bryndzovú pomazánku s cesnakom a niva syrom :zipper_mouth:
30. bře 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli ja uplne chapem, ze ta to znechutilo

ja papam tiramisu, co som vcera urobila :grinning:
30. bře 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky potrebujem poradiť, aká by mala byť hodnota HCG 16DPO - podotýkam, že to nechcem vedieť pre seba :grinning:
30. bře 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli ja neviem
30. bře 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zas ma začala páliť záha a mám v krku kyselinu fuuuj :unamused:
že by fantómové príznaky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli dozvieme sa o par dni :grinning:
moje prsia trosku povolili ale stale citim napatie :slight_smile:
30. bře 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek