• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
titu, a kedy ides? ani my sa nevieme dockat :grinning: :dizzy_face:
to by bol gol, keby tri, by si sokla vsetkych doma :grinning:
31. bře 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka tak ako pises prisla jar a s nou aj nejaky novy vzduch taky plodnejsi a coskoro tu budeme vsetky tehulky :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2010 v 09:23  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi dnes robi poobede asi od 2 :angry: :angry: dovtedy budem len premyslat :angry: :angry:
31. bře 2010 v 09:24  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac, baby, co sa tyka tych doktorov. pamatate na tie sona zo vcera co sme tu preberali s lisou? som to ukazovala kamaratovi, vystudovanemu gyn a ten na to kukal a netusil, co to je. takze asi tolko na margo nasho zdravotnictva. hlavne, ze skoncil s cervenym diplomom :sunglasses:
31. bře 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi juuuuuuuuuuuuj tak v takom pripade my naozaj stacia 2 :grinning: :grinning: ...a ak nahodou 3 ach jaj ani neviem nato mysliet ...len nech je aspon jeden maly pipik...
moja maminka boli 6 sestier :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 09:25  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu, tak nech si ani nedovoli ta nezobrat, ved to je iba USG, to ma rychlo :sweat_smile:
31. bře 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ha :grinning:
no on moze byt nabiflovany na skusku, ale prakticka stranka veci je v riti, lebo nema prax
31. bře 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
natula, tak to su super spravicky, tak uz len nech si ta mrcha neda dlho cakat na seba, a hor sa do snazilkovania :wink:
31. bře 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky,jste zlaté :dizzy_face: :dizzy_face: .holky s tím jarem by se nám to mohlo povést všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,to by bylo super,pak by jsme tuto diskuzi přejmenovali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Víte jaká to je uleva,když dostanete po pul roce svolení,já se teda snažila i bez jeho svolení,ale bylo tam určité riziko,ale ted jsem ráda,že to nevyšlo,měla bych jen komplikované těhotenství,a tak ted by to mohlo být v klidu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
31. bře 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, akoto ze nevedel ?? to co za gyndosa? ved vy ste tu vedeli, co asi je na ktorom obrazku a vyuceny gynekolog nie?? no super... dufam, ze ten moj vie, co ma kde hladat a vidiet :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu :grinning: zas tu budem kvoli Tebe nedockavo stepovat cele poobedie :grinning:

katka :grinning: no presne. ti doktori sami nevedia poriadne, co tam vidia. :sweat_smile:

natulaaa, do troch mesiacov budeme vsetky tehule :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dami já mám LF dlouhou 14,15,dneska bych měla být 9DPO,takže neděle nebo pondělí by měla dorazit,to bude napoprvé co se naní budu těšit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu, dvojičky minimálne :grinning: :grinning: :grinning:
držím palce, aby ťa dnes zobral,ale ako ho poznám, vezme ťa, s ním nie je problém :slight_smile: . A potom hneď hoď info :grinning:

Zo mňa si teplota robí dobrý deň:
http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4
:grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ked som bola na usg u doktora JANOVSKEHO tak ten my povedal..asi takto pekne ironicky ... ,, ved vy mate synd.PCO to s tymto chcete otehotniet, to vam ani sused nepomoze, najprv schudnite, dajte sa dokopy chodte na endokrinologiu, na diabetologiu a potom nasadte lieky a snad sa to podari,, ....toto bolo vyjadrenie lekara po 2 usg....asi o 3-4 dni som sla za svojim dokim a ten my povedal , ze som par hodin po ovulke lebo este sme videli aj tekutinu...... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ..a ja som si myslela ze sa mi za tie 4 dni zrutil svet nie s toho ze nemozem ale ako mi to povedal :angry: :angry: :angry:
31. bře 2010 v 09:31  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dami, no, je to tak ako som pisala katke. oni sami nevedia, co to je. len hadaju :sweat_smile:
a ked s tym nema prax, tak nevie. ked som mu prezradila, ze to je ovu v priamom prenose tak bol uneseny :grinning:
titu, tak ja tu budem nakukat cele pobedie az pokedy nenapises, ze co a ako :sweat_smile: ... a ze mu aj ja odkazujem, nech neskusi ta nezobrat !!! :angry:
ahojda vsem :slight_smile:
janka jasneee ze ma vezme on je zlaty....dufam ale dne je taky den ze poobede tam ma menej ludi :wink:
31. bře 2010 v 09:32  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi musíme :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu, ja tiež vždy využívam na vyšetrenie stredu, a hlavne tam prídem vždy až okolo pól štvrtej, to tam už skoro nikto nie je, takže dlho nečakám :grinning: :grinning: :grinning:
A potom rýchlo domov, a píš a píš :grinning:
31. bře 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul, a ten zakrok nijako nenarusa cyklus?? lebo ak nie, tak to je potom super ! :wink:

titu, to hentaky ortiel ti povedal Janovsky?? Pre boha, no tak mna by asi trafil slak, keby som si hento vypocula, to uz aky pristup hento. A vidis, ty si to aj napriek jebo blbim reciam zvladla, mozes sa mu ist vysmiat. A este k tej vahe, pre boha a z coho mas chudnut? som pozerala foto, ved mas idealnu postavu. To keby mne povedal, ze mam schudnut, by som sa vobec neurazila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu, su proste sisi ti doktori.
moja je nastastie taka, ze kolko krat hovori od veci, ale vzdy vidim na ten utz, tak si viem aj sama domysliet :slight_smile: a moooc ma tesi, ze mne tiez povodne napisala podozrenie na pco (to je asi nejaka univerzalna diagnoza :unamused: ) ale moje vajecniky tak vobec nevypadaju a HP tomu tiez nenapoveda :slight_smile:
este ze je Tvoj doky normalny :wink: :dizzy_face:

ahoj pavka, to je nanic, ked nemas foto :unamused:

natula, ja v to verim :dizzy_face:
31. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dami, moja doktorka je na toto diplomatka, povedala len, ze nemam priberat :grinning:
31. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dami to som bola prekvapena aj ja ...ved som sla domov s placom :angry: :angry: ...povedal to naozaj dost ironicky a ten nalez jasne ze mam odlozeny.... :wink:
31. bře 2010 v 09:38  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja tiež vždy čumákujem na usg, ale môj doki sa vyzná, aj ukáže čo je kde, takže v pohode. Máme s titu spoločného dokiho, tak asi vie, o čom hovorím :grinning:

Odkedy nemám fotku, vždy sa len hľadám, či mi hodilo príspevok :angry: :grinning:
31. bře 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach to nase zdravotnictvo,no coment, samozrejme cest vinimkam :grinning:
soldi, tak myslim, ze aj o tej vahe, by sa dalo polemizovat, ja mam v okoly teraz take extremne "moletky" tehotne, ze ta moja vaha ma dako nedeprimuje ... aj keby sa asik zislo zhodit par kileciek :grinning:
31. bře 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
janka ..presne nas doki je nielen pekny :grinning: :grinning: ale aj sikovny ze :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 09:42  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj soldi :slight_smile:

muj graf se snad pomalu ustaluje :dizzy_face: http://www.fertilityfriend.com/home/2d027d

a vcera spem neprobehl, az za 3 tydny, ale brali mi stery a az dojde MS, jdu na odber HP znovu a nejake dalsi testy...
moc me vcera mudr.nepotesila, rekla mi, ze jen z UTZ PCO vyloucit nejde...proto ty dalsi testy :pensive:
31. bře 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ved si dajte nejake fotky, take ako mame my so soldi, lebo fakt je to na p........u
31. bře 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldi já taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,
Dami prý ne,jestli to bude přesně na den,tak to nevím,ale nějak závratně asi né ,A už se mi zvětšujou a pobolívají prsa,tak jako pokaždé týden před MS,tak si myslím,že to bude tak jak vždycky :wink:
31. bře 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek