• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
hehehe :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jej babule, ja som zacala chodti tiez do solarka :slight_smile: ale ja mam radsej take kde sa stoji, turbo na par minut. mne sa nechce lezat hehe.

katkamarek, s ty mi prsiami je to napriklad u mna take vselijake :slight_smile: raz nebolia vobec, raz bolia od ovu, napate ich mam v podstate stale v *LF, ked som bola tehu tak bolest zacinala oklo 9 dpo.... oni sa tak pekne naleju, skoda zeneostanu stale take :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
len si nevymente plodicov :grinning:
31. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
shaarka mozno by to pomohlo :grinning:
31. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ešte stále hľadám nejakú foto :grinning:
31. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri, no uvidime, vies, topiaci sa aj slamky chyta a snazim sa byt pri zemi, no ale to napatie sa neda prehliadnut, je to az neznesitelne, mam pocit ako by som mala styrky :grinning: a pritom su to skor lentilky
31. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
govi, tak ona musi byt riadne schovana, ked ti to tolko trva :sweat_smile:
31. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Lauritka, mne sa v tom stojacom neopalovali, nohy, tak som presla na leziace...
Kati...hm....niekomu zacinaju priznaky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to vyzera dobre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2010 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
len to neprežeňte, aby sa vám v alkohole opojenom tele bojovníci netackali a neblúdili :grinning:
31. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
babule a viete na čo som teraz prišla, že od toho minulého cyklu čo som mala po tom pregnyle tú strašnú migrénu s vracaním....som do teraz nemala žiadnu :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: a to som pred tým ak sa pamätáte mala min raz za týždeň :rolling_eyes: :zipper_mouth:
31. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ja si rada polezim, lebo sa mi tam nechce tak dlho stepovat :grinning: Vertikalne som vyuzila len vtedy ked som uz mala vyraznejsie opalene "kridla" na chrbte :grinning:
sonicka ja neviem co to je, ale kazdopadne na ms priznaky je to u mna aj tak skoro, to aj ked som to mala pred HAK, tak to bolo max tyzden pred ovu, aj to mozno vela hovorim.
31. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Kati, ja som vam uz od ovulky pisala, ze ma boli lavy prsnik...viem, ze je to smiesne, ale je to tak - a stale to trva...mam ich aj trochu naliate, ale nic moc...ja ich mam akoze kraaaasne velke aj bez toho.... :wink: :wink: :wink:
31. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
sonicka a pred tym si to nemala?
31. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
kati, bolievali ma bud tesne pre mrchou, ale tesne po ovu - ale trvalo to asi tak 2-3dni....ale teraz to trva nepretrzite uz vlastne 12 den...
31. bře 2010 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
baby, poradte, silneju? slabnu? stagnuju?
31. bře 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
a boli ma hlava a som neskutocne, ale neskutocne nervozna...ako MS priznak na druhu...alebo aj na stvrtu...strasne sa bojim ze mrcha dorazi....mam nejaky biely vytok a krcok rozhodne nie je "dole a tvrdy"... :unamused:
31. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
soni to vazne ??? :slight_smile: nestras. ale jak je to mozne :slight_smile: ved to svieti vsade ??? :confused:
soldi urcite slabne
Soldi - nález stacionarny...
Lauritka, fakticky, stehna este O.K., no ale lytka...beloba...ako keby som ich mala odlozene pred solarkom...neviem preco...
31. bře 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
katka, a aj tak som nič nenašla.
Ak si tu mám dať foto a aj pôsobiť trošku "anonymne", tak to trvá :grinning:
31. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Lauri ale to opalovanie je asi indi vindi, lebo mne tiez velmi zle opaluje nohy, a pritom si nemyslim ze ich mam tenke, ze by ich to svetlo akoze "obchadzalo" :grinning:
flam jej, uz aj ty mas foto :slight_smile:
lauri, prosim, vyjadri sa aj Ty :slight_smile:
govi aj Ty :slight_smile: hore k ovu testom :slight_smile:
31. bře 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
sonicka a kedy by ti mala nedojst mrcha?
soldi take vselijke je to :slight_smile:
flam, jeeej, vyzeras ako studentka :slight_smile:
soldi ten dnesny je este cerstvy, nie je zaschnuty, ale podla mna ked zaschne, tak bude slabsi ako ten vcera :wink:
31. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri, lebo minuly tyzden po tom co som myslela, ze bola ovu, tak boli uuplne biele. ani naznak druhej ciarky.
tak ja uz vazne neviem :unamused:
31. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Kati som 12 DPO...LF mam bud 13 dni , alebo 15 dni...
31. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek