• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
katka, a aby sme boli uplne presne, tak nemoze mat vajka/embijka niekde zmrazene
31. bře 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. bře 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veur, na titu som aj ja mega zvedava :dizzy_face:
31. bře 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ze si tak ty ludia neuvedomuju, ze idu sami proti sebe, lebo ako moj otec hovori, ze vzdy sa najde majster nad majstra, a moze vzniknut podobne forum, a bez takychto morbidnych pravidiel a vtedy by sa mozno polovica bab prestahovala do toho noveho, a isto by stiahla aj druhu polovicu... :grinning: :grinning: ja ako veduca, tohto fora, by som sa toho obavala, ved oni sa vobec nesnazia vychadzat zakaznikovi v ustrety,ale tocia stale o akych si pisanych pravidlach...
no ale ono je asi prilis tazke, tie pravidla zmenit, že? ved naco vychadzat ludom, ktory drzia toto forum nad vodou v ustrety... :angry:
31. bře 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted jsem si koupila vitaminy Calibrum baby plan,obsahuje to listovku,jod,E,C a nevím co ještě,tak doufám,že to aspon zabere,zítra začínám jíst :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul: a co tak zacat uz dnes pred spanim? :wink:
31. bře 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :grinning:
31. bře 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej bambi, ty mas foto, a aku peknu :slight_smile:
31. bře 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul, co mozes urobit dnes, neodkladaj na zajtra :grinning: :wink:
ahojte
katka, je ma tam vidiet?? :fearful: :confused:
31. bře 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
samozrejme, ze je :wink:
31. bře 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
že by,nevím proč jsem napsala ,že začnu až zítra ,asi proto,že když jsem jedla listovku a ty homeopatika na tu cystu,tak jsem to prostěla měla k snídani,tak jsem si řekla,že začnu zítra, :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo překecaly jste mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :
tak to asi zmazem :sweat_smile: chcem byt inkognito :zipper_mouth:
bambi ale ja som to myslela tak, ze si inkognito a zaroven ta je vidiet :wink:
vidno ti tvar, neporusujes to pravidlo :sweat_smile:
31. bře 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi, neblazni, ja tam vidim akurat dve okale a vlasy, a podla toho identifikovat ta, by bolo veeelmi tazke, ale psssst, aby nas nepoculi tety adminky, lebo ti ju zmazu :confused:

natul, tak si daj jednu ruzovucky , a nech ti padne na užitok :slight_smile:
31. bře 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi: vidno tvoje oci a vlasy, da sa povedat ze to je inkognito, nemusis ju mazat, na mazanie fotiek su tu ini ludia :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
padam baby, ked nie vecer, tak rano sa vidime :slight_smile:
31. bře 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK :grinning:
moukuska, to si dobre napisala...uvidim co si zase tety vymyslia :sweat_smile:
31. bře 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka a drz palce :wink:
31. bře 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi ahoj, ako teploty? a test?
31. bře 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja, som 1dc :pensive:
31. bře 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi :cry: ,neva,hlavu hore,ide sa do dalsieho kola
vidim,ze bol zase boj s fotkami?
31. bře 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja, som rada, ze tu vidim aspon daku chlapsku tvar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja, ved mrkni tie linky .... tam su dalsie prispevky pre adminov :wink:
31. bře 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dami :grinning: vies co,taka som znechutena,ze si nedam ziadnu fotku. ani ma nehne...typicka slovenska mentalita. pripomina mi to peticie obyvatelov,ked su napriklad proti zruseniu parku a vystavbe daslej banky,ktoru budu mat vo vyhlade. vopred je jasne,ze sa moze podpisat proti aj sedemdesiat ulic, banka je ista a nic to nezmeni. to su mozeme aj roztrhat a prd je to platne...a pritom tu o nic nejde, len o vlastne sukromie.
31. bře 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji tu fotku sis tam dala ty? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,že máš takového šikulu,normálně davájí máničky né?
31. bře 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJTE!!! tak uz som doma... co sa tu dialo kym som tu nebola? kto mi to tu zhrnie?

co sa tyka mna, tak vo viedni som ani nemerala ani netestovala... ani nemam doma ziaden mamatest, len nejake 2-3 rapipregy... tak som rozmysala, ze by som skusila mozno o taku pol hodinu-hodinu (podla toho, kolko vydrzim, naposledy som bola na wc o pol druhej) a potom zajtra rano podla teplotky... priznaky asi nemam ziadne, lebo si ich asi nahovaram kazdy mesiac... ale podbrusko pobolieva obcas ako na mrchu, tak myslim, ze pride :((( zajtra sa rozhodne...
31. bře 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tusim dve strady dozadu zmazali aj prispevok awalanchi :grinning: :zipper_mouth: to je ich zbran, mazat mazat mazat :grinning:
31. bře 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek