• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
tie duhy su krasne :slight_smile:
31. bře 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouk :sweat_smile: verim tomu, ze keby som sem nedala ten link, tak tie fotky im ostanu :sweat_smile:

govi, tak fot a ukaz duhy :dizzy_face:

bay a Teba este nezrusili, ze si moc zdaleka? inac krasna foto, si kocka :dizzy_face:
no, titu slubila, ze sa ozve, ale nic zatial :slight_smile:
31. bře 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
moukuska, že? Len nestíham fotiť, lebo aj varím, aj koníkujem a prihorí mi omáčka :grinning:
31. bře 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nas fotak zobral zase manzel, tak ani ja nemam cim odfotit , ale uz davno som take pekne nevidela :slight_smile:

soldi: a ako sa vlastne stali adminky adminkami? to moze byt hocikto ci?
31. bře 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi: no hold zmazali ti prispevky... a to si len sirila osvetu...
31. bře 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha duha
31. bře 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouk ,Soldi,běžte dělat ty adminky vy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,aspon tu bude konečně pořádek a dáme pěkné fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul: ja na to nemam zaludok :pensive:
31. bře 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééééé,to je pěknéééééé :confused: :dizzy_face:
31. bře 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi: kde si? dufam ze ti nezrusili pristup? :confused:
31. bře 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldi chodim sem len mierne, tak ma este nevymakli :grinning: :grinning: ale ocakavam to kazdu chvilenku :angry:
31. bře 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky, no kde ste vsetky zmizli? nedate mi niektora link na son1ckin albim? rada by som si pozrela jej testik...
31. bře 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri zatím nemám
31. bře 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
moukuska, kde to bývaš, že si to tak pekne nafotila?
a kde je soldi? :confused:
a kde je titu? :angry: . Už ma hnevá, že nás tak naťahuje :grinning: . Alebo sa nespamätala zo šoku? :grinning:
31. bře 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
govinda: to nafotil jeden znamy ktory byva nedaleko KE.
31. bře 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak, chápem :wink: .
Ale pekné boli, že? :wink:
31. bře 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
milá janocka, milá zuz11 a milá danu a ostatné z boží milosti adminky............ oznamujem vám, že toto nie je facebook ani pokec..... nie sme tu 15 ročné hlupane ani vyrážkové postpubertálky ani primitívne devecky z osady............ každá z nás má svoj príbeh a vôľu a chuť sa deliť o radosti a starosti......... dbajte na to, na čo dbať máte a neobťažujte stupiditami registrovaných užívateľov...., že sa neviete orientovať v tom, čo je adekvátne a čo nie, že si neviete pokojne prečítať, vnímať a posúdiť kritiku....... je smutné....... začnite sa, prosím chovať aspoň elementárne na úrovni a neznižujte sa k vymazávaniu príspevkov, nie je to potrebné, nás trápia iné veci ako vyše existencie obdarované "správcovskými povinnosťami"..... nozaj, pokúste sa niečo robiť s pravidlami...... ak sú smiešne a zbytočné a potom sa dočkáte pochvaly odo mňa ako prvej.............
31. bře 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a mám sexistickú fotku... ktorá napodiv je nechutnejšia ako fotky zien s manzelom.... ale napodiv paradoxne neodporuje pravidlám......... smiešne.....
31. bře 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata!
Titu caka trojicky? :sweat_smile: :dizzy_face: To vazne, ci si len robite srandu?
31. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
awa, vidím, že si zmenila fotečku :wink:

neviete, kde je soldi? Hádam jej nezablokovali prístup :confused:
31. bře 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
awa: myslim ze uz sa neoplati na tu temu ani vyjadrovat, nema to zmysel a hlavne dvoj-ciarockove tehulky by mali mat pokoj a nestresovat sa. ale mas pravdu. nevedia adekvatne odpovedat, tak vymazu, zrusia...
titu sa neozvala? :confused: a ja som kvôli tomu zapla už vypnutý PC :grinning: no nič... tak si pozriem zajtra, snáď dá info :dizzy_face:
Awa, ved ti dobre vidno do tvare :grinning: :grinning: :grinning: Priam detailne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:angry: :angry: :angry:
govinda............ no veru, mám novú fotečku----- štuchám do osieho hniezda :wink:
Eli já se šla sprchnout,ta Titu dostane za uši až se tu objeví,tak nás napínat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao, zatiaľ sa titu neozvala, tak si robíme srandu, že šla buď pozerať kočíky pre trojičky, alebo sa nevie spamätať zo šoku :grinning:
Ale ešte tu nebola, tak čakáme :slight_smile:
awa, aka si kocka :wink:

albao, nevieme, dnes isla na utzv, tak cakame verdikt a zatial tipujeme :sweat_smile:
aha! :grinning: No skoro ste ma dostali :grinning: :grinning:
kočky, mňa na tej fotke nespoznal ani vlastný manžel :grinning: . Splnilo to účel a neporušila som pravidlá - som tam ja, som sama a je mi vidno tvár :grinning:
idem papať, prídem juknúť, čo nové :grinning:
31. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek