• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
bru nocku a rano vydarene teplotky nech mate :slight_smile:
31. bře 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
awa ma dobru fotku... mozno sa cez vikend nejak sfotim, tak aby bolo vidno tvar a zaroven ma nebolo mozne spoznat a vycapim si tam cele moje prsa a dam si to ako profilovku :grinning: na tomto fore sme asi skoncili - dobrovolne a z vlastneho rozhodnutia, tak nech je aspon sranda :grinning:
31. bře 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi v téme apríl len napísala kočkám, že sa fotky mažú a to bolo spomenuté v tejto téme a tak im ich zmazali. Neviem, čo porušila :unamused:
31. bře 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
idem vám vyjadriť svoju podporu, škoda, že to takto dopadlo, strašne rada vás čítam, dokonca som dostala pred pár dňami od lauritky aj dobrú radu. ste naozaj SUPER a dúfam, že sa všetko vráti do starých koľají a opäť bude táto super téma plná perfektných báb, ako ste vy. a dúfam, že vám, nám, soldi vrátia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a ak sa môžem k vám pridať, tu je môj graf
sarah00..........6DPO........http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=78344/nummer=2 ................2. mes. snž.
31. bře 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné rano dnes je 1.4.2010 doufam že někteří dostanou šanci a budou se sem moci vrátit ja ač neuvěřítelné jsem opět vylitla 37,3 :grinning: už jsem blázen přestavam tomu všemu rozumet http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
1. dub 2010 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,tak sme tu alebo tam? :grinning:

leheckova zaujimavy graf
1. dub 2010 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..jaký má být kček před mrchou?děkuji
A jinak graf,co mě pěkně vytáčí: http://www.fertilityfriend.com/home/kkamca
1. dub 2010 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte pozerám že včera sa to tu rozbehlo mazaním príspevkov :angry: tak kde se teda zabydlíme?
kkamca mne pred mrchou hlavne mäkne :grinning: a ide hore
1. dub 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamčo ty jsi na tom nějak tak jako jáááááááááá taky mě to štve bud at teplota klesne nebo stoupne a už zustane
1. dub 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem psala Janocke ale zatim mě neodepsala nevim prosila jsem ji o kompromis aby vratili Soldičce přistup a abychom se nějak domluvili jako lidi :unamused:
1. dub 2010 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata, pekne ranko vsetkym .... dufam, ze si z nas teploty neobia prvoaprilove zarty :grinning:
lehe fakt zaujimavy grafik
kkamca, krcok by mal byt makky, rozliaty a tusim ze hore, ale baby ti neskor urcite poradia :wink:
1. dub 2010 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
leheckova:no ty si mi taky záhada.. :sunglasses: A ty co nemrchuješ?nebo seš těhu,či jak to je?
zrovna když tu mrchu debilku potřebuji, tak jako nevim kde je.Jsem zkoušela test..jen tak,co kdyby a nic.
1. dub 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cely dny při každym zamokření myslim že UŽ,a ono nc,tak sem si dala včera víno ,vanu a kulec..já se z toho asi zbláznim. :rolling_eyes:
1. dub 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo ja nevim včera už mi přišlo že šla krev ale byla tová zředěná jako vodová a tmava pak ve sprše jsem si udělala vyplach a šlo ze mě troška krvavýho hlenu taková směska....a pak až do rana nic ani tuk a dnes rano taky ne a ted taky ne
1. dub 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
leheckova:tak může a nemusí to něco znamenat no..Já bych si pořád u tebe pohrávala s myšlenkou těhu.. :grinning:
1. dub 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehe................... hm hm, velmi podivne veci........... ako sa citis?....... mas regulernu mrchu ci spinenie?
1. dub 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
SPECIAL OFFER: [Click Here] to order your VIP Membership at a discounted price. Offer valid for the next 6 days only!
IMPORTANT: Your VIP Trial expired Today.
[Click Here] to keep your VIP Benefits without interruption.
na grafu mě to stale pise toto nevite co bych měla udělat nebo na comě upozornuji
1. dub 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehe.... práve si to napísala vyssie... hm..... cakat, cakat cakat a kazdy den testovat- pre istotu...
1. dub 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Awa:legulerně zatim nic cisto ...........citim se že mě děsně bolí prsa a podbrišek jen jako by mě studěli vaječníky nebo tak bolest to neni
1. dub 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehe... chi chi... mas 6 dni na *FF tu verziu co mas a potom si bud kupis VIP pristup alebo ti to okliesti moznosti
1. dub 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne testovat nebudu
mě to pak sebere to si raději počkam až co a jak přez vikend ale tohle ne už nechci to zklamani jako včera nic nebude
tomu jsem taky rozuměla ale jestli mě to něco pise že si mam treba jeste zaskrtnout nez mě to skonči nebo tak...........
1. dub 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaukyholky,tak kde jsme tady.,nebo tam? :unamused: :unamused:
Jéžiš jani ty zase nic?to není už možné,ty musíš být těhotná :wink:
Jinak jani tyjak si měříš tu BT a máš ji třeba 37.3,tak máš zvýšenou i tělesnou v podpaží,nevíš,nezkoušela si?
Já mám strach,bo BT 37,3 a tělesnou furt mezi 36.8-37,mám strach,aby se o mě nepokoušela nějaká infekce po te operaci,bolí mě i břicho,ale to jsou spíš ty větry co po laparo bývají a nebo mě bolí břicho,když jdu na velkou stranu,tak snad to bude v poho
1. dub 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaja, az take detailiky neviem, ja mam 40 rokov, my učíľis tóľka pa rúsky... ale je mi z toho jasne, že to chce po tebe aby si si kupila VIP prístup... počkaj na nejakých angličtinárov.... a máš pravdu, počkaj či ti 18 dni vydrží teplota nad cover line....... až potom testuj
1. dub 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
natulaaaa... ja mám vyskúšané všetko :wink: v podpaží je teplota nižšia než "dole".......
1. dub 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Awi to já vím,ale i tak se mi zdá vyšší i v podpaží na to,že je ráno,mám strach aby to nebyla nějaká infekce po te operaci víš,já do ted neměla teplotu zvýšenou a dneska jo,tak doufám,že je vše v pohodě
1. dub 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul.... hm, to sno, je malinko vyssia nez má byť.............. to hej...... nad tým sa nedajú zatvárať oči.....
1. dub 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul.......... keby si chytala zápal z infekcie, tak jasné, že najprv pojde hore teplota a potom pridu bolesti v rytme tepu srdca, to by som potom už išla dokimu, ale je možné, že po laparo je jemné zvýšenie normálne........ že nejako sa telo s tým vyrovnáva
1. dub 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě si změř ted až si lehneš na gauč a chvilku budes lezet v klidu teplotu jak dole tak i nahoře a kdyby byla vic jak 38 nebo okolo tak zavolej na pohotovost nebo gyndarovi anoooooooooooooooooooooo
ne nezkoušela jsem tělesnou.... :unamused:
1. dub 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek