• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
Natulaaa, Lehe, ale ved vy ste nase baby...grafomaniacky...nemozete nas podvadzat v inych temach... :grinning: Vy ste predsa v tejto teme na "plny uvazok" uz davno... :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hola zdravím, přidávám se do diskuse. Čtvrtý měsíc se snažíme, začala jsem měřit BT. Křivka si myslím, že probíhá, tak jak má...... tak uvidíme....
http://www.fertilityfriend.com/home/27ca51
1. dub 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
že jo soni,my jsme brutálni závislačky,my se léčime jen tu,já měřím,ikdyž vím,že jsem po laparo a nemužu být těhu,takový já jsem závislák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
natulaaa, tak kaslite na take sebecke baby, my tu urcite berieme ohlady :wink:
1. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej baby jakto,že jste tu a ne tam,nechápu to :unamused: :unamused: :unamused: :frowning2: :frowning2:
1. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nat...ja som tu aj tam...aby mi nieco neuslo... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nat ja som aj tu aj tam :wink:
1. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kati mi se právě líbi,že tu jsou těhule,třeba Flam nebo Kacul,ale ony jsou zlaté víme o nich vše,přitom to tolik nerozebírají,mají prostě srdíčko a le ta naše diskuze byla jen o těhotenství o ničem jinem a to je přece blbost né,to potom my snažilky tam skoro už vubec nechodily,protože neměly o čem psát a nemohl se tam pak ani přihlásit někdo nový,kdo prostě potratil.
1. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nie Kati...TU aj TAM som ja....ty si TAM aj TU!!! :rolling_eyes:
:grinning: :grinning: :grinning:
No já jsem taky aj tu aj tam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tu nikdo tak jdu vedle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: moje řeč natulaa moje řeč :slight_smile:
1. dub 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ale co tu robite? ved sme vyhlasili bojkot konikovi. takto adminky utvrdzujeme iba v tom,ze je vseko ok
1. dub 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja, sila zvyku :rolling_eyes: mne to proste neda nepozriet co tu nove.... a dnes tu boli aj nezname tvare a potrebovali radu :pensive:
je mi smutno ze tu nie je tak rusno :zipper_mouth:
1. dub 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi, ako???
1. dub 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
awa, no mrchujem druhy den , tak to zo mna vali :rolling_eyes: ale uz sa tesim na dalsi cyklus :wink:

ako sa citis??
1. dub 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi, si bola moja favoritka :unamused: , holt, tak na další cyklus...... ja osobne som už urobila aj experiment (kuk album) a dnešným dňom som aj domerala BT aj dotestovala... dosiahla som čo sa dalo, T čiarka je konečne silnejšia ako C čiarka (kuk album)...... takže sa idem presunúť asi do inej témy... hm :frowning2:
1. dub 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
awa, ano videla som tvoj experiment :wink: podla mna ale ovu test ukaze tehotenstvo az ked aj na tehu teste budu // ...
a mohla by si ostat aj tu, ved nas zaujima ako budes dalej tehulkovat :unamused: prid aj na emimino.cz :slight_smile:
1. dub 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dojdem kuk :wink:
1. dub 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrtvo je tu mrtvo, od rana len 5 stran? To tu este asi nebolo :frowning2:
1. dub 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to o nicom, vsak? :frowning2:
1. dub 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulii, aj ja som pisala janocke..... odpisala
1. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalca a co odpisala?
1. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj toja poslem ti do IP, ok?
1. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natalca, mě odepsala to samé co moukusce, pak jsem jí hned odepisovala nazpátek, takovou krásnou zprávu a už mi pak neodepsala :frowning2: Tak nevím, jak to dopadne :rolling_eyes:
1. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulii IP
1. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, mal by sa sem dat nejaky pohrebny prispevok, nieco ako "Bye bye grafiky BT" :grinning:
A z ferovosti zalozit uplne novu temu grafiky BT pre tie baby, co tu chcu zostat, lebo tato uz bola pochovana :grinning:

Revolucie maju svoje caro, inak by sme este stale zili v komunizme :slight_smile:
1. dub 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky to akože každý odtiaľto odchádza :unamused:
1. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
editka ja neviem ako sa to vyvinie dalej :pensive:
1. dub 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek