• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
zibi stitnu mam absolutne v poriadku :slight_smile: HP bol ok, akurat trosku znizeny FSH a LH, ale to sa da upravit liekmi-clostyl.
prolaktin a ostatne hormony v norme.

no a kvoli nizkej sliznici mi predpisal ten ovestin,
23. črc 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petasllov no ved ano, aspon mam tri zvery ked uz nic :grinning:
23. črc 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , no a ja má aspoň jedno malé dva a polročné zvieratko, ktoré mi robí radosť každý deň
23. črc 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petasllov :slight_smile: vtedy sa to znasa lahsie, ze ?? ale chcccela by uz surodenca hmmm ,??? :wink:
23. črc 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , je to určite ľahšie, aj keď musím povedať, že teraz po bábätku túžim ešte viac než prvýkrát. je to proste silnejšie. asi preto, že viem do čoho idem a že je to krásny pocit. ale na druhej strane sklamanie znášam oveľa ľahšie než predtým. je to asi tým, že už jedno dieťa mám a že je to zmysel môjho života.
a súrodenca by chcela, ale chce len bračeka, sestričku vraj nie. hlavne toho súrodenca potrebuje, lebo niekedy nevie, čo so sebou. aj sa nudí, a to, že je jedináčik, už aj začína využívať. no a čo by si pre dieťa neurobila, že?
23. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petasllov no ja som jedinacik, takze viem co to je... :unamused:
23. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky, kde ste?
24. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: ja som na tom zatial takto http://www.fertilityfriend.sk/home/2004ff
jo a od vcera mam teplomer na BT :dizzy_face:, ale odmeriam s nim najskor az zajtra :slight_smile:
24. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozeram, ze som dala troska zlu adresu na FF :sweat_smile:
24. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, kuknite sa na toto, podľa grafu na tejto stránke mám mrchu dostať až v stredu, a podľa FF som mala dostať už včera. som z toho blázon :rolling_eyes:
http://www.mynfp.de/display/view/156294/
24. črc 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petasllov , to bude tým, že tám dáva deň ovulácie v rozmedzí 4roch dní... ver FF, resp. svojmu telo, že kedy bola ovu...podla teploty 15-16dc, takže už si pekne veľa DPO... :wink: :wink: ešte si netestovala..?
24. črc 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teraz som pozrela tvoj FF graf... už si veru 15DPO a včera test bielučký? :confounded: :confounded: :confounded:
ak posunieme ovulku o jeden deň tak si 14DPO a to je veru tiež dosť... takže bud príde zajtra, pozajtra mrcha alebo sa ukáže druhá čiaročka :wink: ... ale určite sa neriaĎ tou nemeckou stránkou - tá dáva odchylky, resp. intervaly pravdepodobnosti...
24. črc 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
inač musím sa pochváliť, že ma momentálne pichajú vaječníky - tak ovulkovsky... :wink: :wink: aspoň dúfam, lebo to moje telo už vytrestám diétou, ak ma zase klame... A mužík od rána rúbe drevo, či čo mu to svokor vymyslel... príde unavený... budem sa musieť posnažiť... :wink: :wink:
ahojte
24. črc 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna , včera som testovala poobede, ale nič tam nebolo, ale čo som pozerala fórum o teste rapiclear, tak mnohé baby písali, že iné testy im ukázali 2 čiarky a rapiclear nič. tak počkám ešte na mrchu a keď mi ani do týždňa nepríde, tak zas testnem. som z toho už fakt na nervy. ešte sa mi nikdy nestalo, že by som mala takúto dlhú luteálnu fázu
24. črc 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petasllov a kedy ti mala mrcha dorazit???
24. črc 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska123 , no ja neviem vlastne, lebo predtým som tie 3 cykly mala 48 dňové, ale normálne mi mrcha chodieva tak v rozmedzí 30-35 dní. ale tento mesiac som brala duphaston do 25DC, čiže 5 dní som už bez dufíku a neviem, do koľkých dní po dobratí by mala doraziť mrcha. pred 3 rokmi, keď som ho brala, tak mi mrcha prišla tak do 3 dní po dobratí. tak ja som z toho už fakt jeleň
24. črc 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petasllov
peta, ja som tiež na 14DPO nemala v poobednom moči nič... ráno v ranom s WomanSecret bol už duch...Testla by som v pondelok ak nedorazí mrcha, lebo si zničíš nervy... :wink: :wink: či nie? :slight_smile: :slight_smile:
dufík som nebrala, takže neviem do koľkých dní by mala mrcha doraziť... no už by veru mohla ak to má na "pláne" :wink:
24. črc 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak já vyčkávám na ovulku :slight_smile: Bála jsem se, že příjde včera kvůli tomu poklesu, ale ne :slight_smile: Manžel neměl byl na služebce, takže bychom nestihli snažení .. No dneska mě začaly popíchávat vaječníky a hlen začíná být trochu tažný, tak snad tento cyklus dojde ovu podle plánu :slight_smile: i když čípek je stále tvrdý a nízko .. Já mám vždycky před ovu dva poklesy. Resp. pokles pak se to zase vrátí zpět - jako dneska - a pak zase pokles a pak už to jde nahoru .. No necháme se překvapit :wink: V pondělí nastupuju do té nové práce a měla bych mít zrovna ovulku :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/jankabry
24. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankabry
chi chi.... tebe tá ovulka fakt "píše" do grafu "W" :grinning: :grinning:
držím palce... :wink:
24. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule, pomoooooooc, čo toto má byť zas?
http://www.fertilityfriend.com/home/2ecdbd
25. črc 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petasllov nemas doma jeste jeden testik? :slight_smile: mozna se mimis uhnizdil pozdeji a 14dpo jeste na testu nic nebylo :slight_smile:
25. črc 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka89 , nemám, lebo som si povedala, že žiadny test si už nespravím, kým mrcha nebude meškať aspoň týždeň.
25. črc 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
petasllov - 16 dpo a teploty su vysoko, teeeeesssssstttttttuuuuuuuj :wink: dnes by tam určite niečo bolo, si myslim
25. črc 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petasllov mne ovu pride na 17 DC, rozmyslam, ze podla coho ju vyznacil fertility
ale grafik vyzera slubne :wink:
25. črc 2010 v 08:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stanusa , nebudem testovať ani keby sa neviem čo dialo. som trpelivý človek. počkám, počkám......... veď nech len tá mrcha skúsi prísť :angry:
25. črc 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ups preklep......trpezlivý
25. črc 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petasllov mrcha uz nepride :wink: budem drzat palce
25. črc 2010 v 08:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stanusa bodaj by si mala pravdu. naozaj neviem, čo si mám o tom všetkom myslieť. keby si videla, aký bláznivý graf som mala, keď som otehotnela prvýkrát, tak nepochopíš.
25. črc 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak začínam merať, tento cyklus s novým teplomerom s 2 desatinnymi miestami :slight_smile: a grafik http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff
25. črc 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petasllov
no teraz som už nervózna i ja... namiesto teba :wink: :wink: :wink:
ak si netestovala vtedy z ranného moču a bol to ako si písala menej spoľahlivý test... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
mna presvedčil womansecret - krajšie čiarky robil ako mamatest...
tak len držím palce, nech je to tak ako si už všetky myslíme... papa
25. črc 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek