• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@riana12 no hej ..len mozno ten cyklus ti to tak rozhadzalo..bylinky to vedia..ael som radsej :zipper_mouth: ked tak dufamze si zacala od prveho dna cyklu brat nie ako minule hihi :grinning:
26. črc 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petasllov moooc gratulujem :dizzy_face:
26. črc 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, měřím první měsíc...chtěla jsem se zeptat, od kterého dne DPO jste zkoušely test. děkuju...
26. črc 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia a ktory de cyklu si???ja som dnes 29 a test mi este neukazal nic len jednu palicu
26. črc 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zibi totiz, kebyze som uplne v poriadku, tak aj napriek bylinkam by som isto odmenstruovala v normalnom termine aj s ovulkou... lenze ja som najskor zapasila s cystou a potom so strepokokom (+ uzivanie ATB)... dokonca aj moj doki vie, ze som zacala uzivat Femi kvapky, a to prave kvoli zmierneniu MS bolesti... sam mi dokonca hovoril, ze musim vyskusat, co mi ucinkuje, pretoze do mna nechce ladovat umeliny, ked sa to da aj inak...
26. črc 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia dnes si kolky DPO, ak vies? treba si odsledovat, aku dlhu lutelnu fazu mas a podla toho sa zariadit s testovanim :wink:
26. črc 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad vám to ukáže

http://www.fertilityfriend.com/home/2fcee4

dle minulého měsíce bych měla mít LF asi 12 dní :wink:
26. črc 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ale ved jasne ja sa nehadam...ale viem o tom a aj mne samej ked som zacala uzivat bylinky..sa rozhadzal c yklus..a dokonca aj stitna zlaza sa moze rozhadzat a tak..ved kazdy musi vediet co a ako. :wink:
pa idem off satavim sa neskor. :wink:
26. črc 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia pekny graf ak este neklesne teplota tak potom testni drzim palce
26. črc 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska123 děkuju, tobě taky držím palce ! :wink:

jinak k těm bylinkám, já piju kontryhel...
26. črc 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bylinky uz nepijem.......ked som ich pila tak mi predlzilo cyklus a meskali mi kramy
26. črc 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska123 já jsem díky tomu kontryhelu začla ovulovat :wink:
26. črc 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia jaj.........no ja mavam ovulku takze to je dobre a kolko sa snazite??
26. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti tak to máš super :wink:

teď už je to třetí měsíc :pensive:

a vy?
26. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia my uz rok :frowning2:
26. črc 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
uáááá tak to bych už nesla těžce :pensive: :pensive: :pensive: a víte kde je problém?
26. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia ved to ze nieje problem!!!!!!!!aspon zatial
26. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska123 chjo....Petusko, a zkoušela jsi nějakou alternativní medicínu? ..... nejhorší je, jak ti řeknou, že je to psychické, že se máš od toho odprostit...ale jak to už neřeknou :angry:
26. črc 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia uz neskusam nic..........volny priebeh nechavam :slight_smile:
26. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska123 tak snad se brzo povede :dizzy_face:
26. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zibi mne sa to, bohuzial, rozhadzalo uz davno predtym :frowning2:
26. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska,@zibi pobolievalo ma v podbrušku ako na mrchu ale potom to zas prestalo. znova začalo a znova prestalo. a toto trvalo a trvá niekoľko dní už, je to ako pred mrchou mávam, ale keď ju mám dostať, tak ma to síce takto bolí ale neprestáva a do tých 2 dní dostanem.
tentoraz sme sa snažili 3 mesiace, ale som sa bála, že to bude dlhšie, lebo pri malej to bolo vyše roka a tam v priebehu roka som nemala žiadnu ovulku, vôbec žiadnu. takže preto som sa bála. veď aj teraz som mala ovulku minulý cyklus asi po pol roku no a tento cyklus som ju mala druhýkrát a vydalo.....
26. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petasllov jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si fakt tehuuuuu, som u teba mala tusak. :dizzy_face: gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmm kisssssssssssssssssssssssss
26. črc 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeem, a aj všetkým babám som vďačná za to, že verili viac ako ja a že ma povzbudzovali. ešte raz díky a posielam trochu toho tehu vírusu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky zkouseli jste Sarapis? Mne pomohl na ovulku :slight_smile:
26. črc 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka89
ahoj, ja rozmýšlam o sarapise, ale som alergická na roztoče - peľ, med - to su pre mna alergény... ty nie si alergička? nevieš o niekom kto bol a napriek tomu to bral? je to dosť drahé na to aby som to IBA skusila... ale ja sa aj medu vyhýbam... dievky, neviete niečo o tom? alergia + sarapis... píše sa tam, že by to alergicky na pele nemali.../a tie roztoče sú VŠADE :angry: :angry: /

ja som si dnes objednala Pupalku - kapsule, i olej - Pupalka+Koen.Q10 + Ečko... a dokonca už aj Agnucaston je opäť na voľný predaj... takže sa úplne nahodím na to, čo bolo pred rokom... / + pridám tú púpalku - zaujalo ma, že pomáha aj pri chudnutí/ . Femi kvapky budem brať iba do 15DC resp. do prípadnej ovulky... JA patrím k ľuďom čo musia užívať Bčka - B6, B12, + Bkomplex... akonáhle ich prestanem brať, tam mám kútiť na ústach alebo afty.../famibion je pre mna nedostatočný - hoci ho beriem iba asi 3krát do týždna :wink: /

Moj gyndoš povedal, že pri zlom trávení sa nevstrebávajú Bčka a železo - úplne trafil, lebo už vyše roka mam červené krvinky, resp. celý krvný obraz ZLY - pod hranicou :frowning2: :frowning2: :frowning2: takže ja uvažujem aj o nejakej LIGHT diéte... no zrieknuť sa sladkého je pre mňa utrpením... :confounded: :confounded: :confounded:
26. črc 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarafortuna pokud jsi alergicka tak asi radej ne, zkus se poradit se svym alergologem.
26. črc 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka89, tak to je potom isté... moja alergologička mi zakazuje MED... nič, ostanem pri svojej klasike FEMI a ostatné vitaminy... škoda...
A tvoj maličký je zlatučký... :wink: :wink: veľa zdravia a nech pekne rastie
26. črc 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarafortuna dekuju :slight_smile:
jaky mas problem? S Ovulaci?
26. črc 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka89
nejako sa mi "vytratila" ovulka - ale zatial to bolo iba v jednom cykle..takže ešte nepanikárim... :wink:
26. črc 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek