• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
ahojte
kuku tak dnes pekne podráždi :slight_smile: keď si tak dlho čakala!
bonsai do prdelky! :angry:
http://www.fertilityfriend.com/home/N
13. srp 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko bonsai :confused: tak som verila, ze to bude tehu, dofrasa.

kukulik tak predsa dosla :wink: superrrr.

ja musim znasilnovat muza dnes :slight_smile: takyto pokles pred ovu som snad este ani nemala : http://www.fertilityfriend.com/home/lauritka to tie estrogeny :grinning:
13. srp 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelo tvoj graf sa zase tvari tehotensky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri radšej keby sa tak netváril a ráčil sa tak aj skončiť :angry:
u teba to teda dnes vypukne!
13. srp 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale az vecer, do siedmej som v praci :rolling_eyes: ja viem neli. stale nam daju nadej tie grafy co ? :pensive:
13. srp 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nela , len ci nebude neskoro :wink: ..co myslite, ked je vystup teploty, tak uz je po ovu, alebo este len bude? v tom nemam dost jasno...ale MM siel dnes sluzobne do Polska, takze , vecer neviem kedy dojde a aky bude unaveny :confounded: kedze skoro rano odchadzal
13. srp 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri veru, riadny pokles mas :confused: :grinning:
13. srp 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dnes ma dost bolia vajecniky, citim ich pri kazdom sadnuti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku to je u každej iné. ale keď ich cítiš tak dnes by nemuselo byť neskoro :wink:
13. srp 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby

kukulik: ja by som ani neverila, že ovulka príde tak neskoro. Skús manžela navnadiť napr. esemeskou a bude si "šetriť" sily aj chuť.

lauritka: veľmi držím prsty, všetkých 20
13. srp 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ty co me znaji tak jen chci rict ze v pondeli s nam narodil Daniel vážil 880g a meřil 33 cm zatim bojuje hezky o svuj zivot.
13. srp 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne sa teploty stále držia, ale už s nádeje veľké nerobím, lebo zase budem sklamaná.

http://www.fertilityfriend.com/home/28e157
13. srp 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar: áno, viem, baby spomínali a veľa som si o tvojej ceste za bábom aj prečítala. Gratulujem a silno držím prsty, nech Danielko zvládne náročný boj.
13. srp 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi dekujem a dekuji vsem co drzi malemu palce ted to potrebuje.
13. srp 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukulik ak mavas bezne poovulacne 36,8 a vyssie, tak je ovulka dnes :wink: mna na priklad priserne bolelo vsetko vcera a dnes este nieje vzostup... takze skus to nejak vecer zahrat :wink:

adajar velmi ti drzime palce, vcera som poobede pridala video s malo Laurinkou, pozri sa. :dizzy_face: Bola este mensia nevazila ani 700g a mala len 30cm a je z nej zdrave dievcatko :slight_smile: maly zabojuje, len sa mu stale prihovaraj nech vas pocuje a vie, ze ho velmi milujete a chcete aby s vami ostal. :zipper_mouth:
13. srp 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi zatial aj tvoj graf sa tvari veselo :wink:
13. srp 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja verím, že to dieťa cíti silu, ktorú mu dodávaš a preto svoj boj musí vyhrať. Adajar, budem rada, ak nám budeš dávať priebežné info o Danielkovi.
13. srp 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/21e692 :unamused: dnes test taký istý ako včera alebo možno aj slabší.... :pensive:
13. srp 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami tak ma napadlo a nemohol tam byt este nejaky zostatok hcg ??? :confused: ale teplotu mas dobru hmmm :unamused:
13. srp 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky obcas neco napisu jak bude cas, ale ted jeste nemam ani rezim s odstrikavanim a jezdenim za malym. takze nestiham a musim toho hodne zaridit.
13. srp 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi, velmi velmi velmi na vas myslime :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: posielam vela energie a trpezlivosti
13. srp 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar držím danielkovi všetky palce čo mám! budeme mu vysielať energiu na diaľku :slight_smile:
andzi veď to vyzerá dobre :wink:
flam aká býva tvoja LF?
13. srp 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adi, pridavam se k holkam, porad na vas myslim a drzim pesticky.

Holky carecka je uz skoro stejna jako kontrolni a teplota. http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=59670/nummer=19
snad bude vsechno v poradku za chvilku jdu na krev
13. srp 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelka, tak krvicka uz go len potvrdi krasnym cisielkom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
adel super! daj vedieť :wink:
13. srp 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri nemohol, lebo po krámoch som bola na krv a hcg bolo len 2,71 a Pepino snehobiely....

LF mám 13 dní... čiže dnes očakávam krámy, aj ked sa na ne necítim.... teplotou sa veľmi neriadim, lebo tá mi klesá až po krámoch....
13. srp 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíte, že môže hcg tak pomaly klesať? Kuknite môj graf..... dnes som nerobila z prvého ranného moču.....
13. srp 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie klesať, ale stúpať.... :unamused:
13. srp 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami hcg sa zdvojnasobuje kazdy druhy den, takze je mozne, ze az zajtra zosilnie.
13. srp 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky vysledky budou az zitra odpoledne, hned vam napisu.
13. srp 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek