• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
fuh tak to neviem ani ja, u mna bolo vsetko v poriadku . napriek tomu vidis, ani nahodou nie som tehu.
ale mame teraz dost zly spg, takze toto musime najprv poriesit. potom chceme skusit IUI:
7. srp 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mna asi dr. pošle tiež do CARu. Keby sme vedeli, že je spg dobrý, tak by sme to skúsili prirodzene, veď aj s jedným vajcovodom sa dá, ale nevieme. Robí vyšetrenie spg aj urológ, alebo kde všade sa to dá urobiť?
7. srp 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikasa tak si dajte zistis :slight_smile: robi to androlog, alebo sa spytaj dr. nech ta posle.
7. srp 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, myslite, ze uz ovulka bola ci co? http://www.fertilityfriend.com/home/2fee7e
7. srp 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybca este nie, nemas dvojfazovu krivku.
7. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak mňa tá Pupalka pekne oklamala :grinning: :grinning: :grinning: fakt som podľa hlienika myslela že ide ovu... /zázračná tobolka :wink: / no nič sa nedeje... tak čakám ďalej - dúfam, že v tomto cykle už nebudú žiadne nepríjemné prekvapenia...
krásnu nedeľu
http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22
8. srp 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna na mna to tiez vobec neposobilo :slight_smile:
8. srp 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte co myslite..dajake nizsie teploty mam tento cyklus ale normal u mna
http://www.fertilityfriend.com/home/1d1536
a ako sa dari vam kocky..
8. srp 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ovu este len bude tak to vyzera...hihi :slight_smile:
8. srp 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a ty ako moja?ktory den cyklu si?hlavicka uz neboli ?a maminu neboli hlava z tych kvapiek?a hlienik nic ani trochu...beries to Acko?hm...
8. srp 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a ten estrogen ti zabral..?
8. srp 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zibi ahoj, no neviem ci zabral, nesla som na usg, ale sa mi posunula ovulka :unamused: vobec som s tym neratala, ze bude tak skoro... takze cakam ako sa to skonci :slight_smile:
hlava neboli vobec dakujem za opytanie. je mi fajn. :wink:
8. srp 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no a snazili ste sa aj ked sa posunula?mozno z toho bude tehu :wink:
8. srp 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hlavne, ze ma to tam pobolieva ako keby sa vajicko uvolnovalo a aj prsia mam citlive, tak ja uz neviem, mozno by sa zislo zistit HP, len bohvie kolko to tu stoji
8. srp 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja nejak divne spinim, v noci som mala chut plakat, ze si so mna MS robi dobry den a ze mi uz nebodaj zacina :confounded:
http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff
8. srp 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 môžeš to byt aj uhniezdenie vajička. :wink: :wink:
8. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem, podbrusko ma uz par dni dost boli... asi sme to skor prehnali so sexikom... alebo pride MS cez tyzden a nie ako som ja cakala, ze az cez vikend... :unamused:
8. srp 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Včera som si robila ovutest tým rúžom. Bolo tam také kapradie (som čítala, že vtedy začínajú plodné dni, môžu trvať 3-4 dni také slabšie kapradie, potom v deň ovu silné a potom 2 dni zase slabé). A dnes ráno som si to robila a nebolo tam skoro žiadne a ani predvčerom. Čo to znamená? Inak, tu je môj graf

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=83099/nummer=1
8. srp 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: zibi no bol asi len jeden sexik tak uvidime :slight_smile: neriadeny, predtym par dni nic, kovli tej migrene... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

riana hmmm... nemerias ,??

betina s ruzom skusenosti nemam..mne to ukazovalo kapradie hore dole. zajtra mi uz dojdu testy. :slight_smile: :zipper_mouth:
8. srp 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nemohla som merat, lebo som malo spala...
8. srp 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 jaaj aha, no ani je nespim velmi dobre, ale mam odskusane, ze sa mi to za dve hodky stihne ustalit. :slight_smile:
8. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no napr. vcera o tretej nadranom ma priatl zobudil, lebo si nieco prosil... :grinning:
8. srp 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 jaaaj. by som ho zabila :grinning:
8. srp 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ale vsak nech si chlapec zehli :grinning:
8. srp 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 bol by velmi prekvapeny keby si nasla dve // ??? :wink:
8. srp 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak vies, v piatok som sa tesila, ze pojdeme spolu spat, cakala som hdo 22:40 a on prisiel, ze podme von, som dohodnuty... vtedy som ho mala chut zabit... to som ho radsej von vyhnala... :grinning:
a preco sa pytas kvoli // ?
pravdu, ci ano alebo nie... neviem.. myslim si, ze si je vedomy, ze mozem kedykolvek otehotniet... ale hodnotit, akoby to zobral, to radsej nerobimje to dost citliva vec...
8. srp 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no ja len preto, ci veri, ze prerusovana suloz tiez moze viest k miminku. teda ci je zrovnany s myslienkou ze sa to moze stat :slight_smile:
8. srp 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak vie, ze sa to stat moze...
8. srp 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 a preco vlastne este nechete babatko?? prepac ak som zabudla..
8. srp 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no sme spolu dost kratko, preto este velmi nie...
8. srp 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek