• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@tiburcia no ja sa len troska divim, ze na teplomeri s 2des. miestami sa mi druhy den drzi rovnaka teplotka :grinning:
21. srp 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka, ak mysliš snaženie, tak to vyšlo... hoci dňom ovu som si nie celkom istá +-1deň.... len ma štve tá moja teplota, ja som človek ktorý nemá teplotu ani keď ležím so sopľami a kašlom v posteli... včera 37,5 aj ráno, a nič ma nebolí.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. srp 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 tři dny stejná u mě není problém :grinning: :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/2fcee4

viděla jsem i 10 dní stejnou teplotu :wink:
21. srp 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka už ne, smazala jsem to....ale byly to //, všichni už mi gratulovali a pak došla ms :pensive: :pensive:
21. srp 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no pri tehu byva nieco take ako kvazi chripka, nieco na teba lezie, ale v podstate ti nic nie je :wink:
21. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia ale ty merias na 1 des. miesto,hm? teda podla grafu to tak vyzera... ale ja mam na 2 a rovnaka :slight_smile:
21. srp 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 mám na dvě, ale píšu na jedno, odchylka je tam pak menší :wink:
21. srp 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka, no hodila som si do googlu a kočky tu na koníkovi veru píšu to čo vravíš ty... :wink: tak ja neviem, len nech to nie je nejaký bacil... asi vypínam PC, lebo sa len viac-a-viac zamotávam... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
majte sa kočky
21. srp 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no nemusis vypinat pc, radsej chod a kup si test :grinning:
21. srp 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka, tu u nás nekúpim...možno zajtra keď pojdeme k mojim rodičom... :grinning: :grinning: :grinning: , doma mám len 20tku... tá ukáže až neskôr...
no ale už fakt vypínam počítač.. :slight_smile:
21. srp 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia kasli na odchylku, pis, co ti ukazuje :sweat_smile:
21. srp 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia ale to nemusel byt chybny test :wink: mohla si byt tehu, len sa to nevyvijalo spravne, tak to odislo. :pensive:
21. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
citujem : "Mnoho žen ani neví o tom, že přestože opravdu došlo ke zdárnému oplodnění, vajíčko ty první dny nezvládlo a v poklidu odejde s menstruací. Takto bohužel končí velké procento oplodněných vajíček, i velká část těch opožděných menstruací může ve skutečnosti být těhotenstvím, které zaniklo ještě v naprostém počátku. Ale určitě to není důvod k jakémukoli stresu, tohle se děje tak často i u většiny zdravých žen, přesto se jednoho dne jednomu z oplodněných vajíček povede zvítězit a žena opravdu otěhotní."
21. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby

7.augusta 10:50 sa nam narodil Jurko,2980g,49cm
po nejakych komplikaciach sme od predvcera konecne doma
21. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@groka gratulujem :dizzy_face: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
21. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@groka, super, blahoželám a nech ste zdravučkí..
21. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@groka prave som to citala. gratulujem ti a prajem hlavne vela vela zdravicka. :dizzy_face: :dizzy_face:

@lauritka ahoj lauritka, ako sa ti dari? :slight_smile:
21. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jerrymona zatial sa stale nedari, ale papam hormony na sliznicu a musime zlepsit spg, vysla morfo az 90%. takze v septrembri pojde este na nejake vysetrenia... :slight_smile:
vidim ze si sa prehupla do posledneho trimestra, zachvilje je to tu :wink:
21. srp 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka i to je možné, ms měla zpoždění 5 dní :wink:
21. srp 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia no tak vidis :wink: pre nic, za nic si ciarku nemala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem v diskuzi kde holkám vychází mamatest a těhotné nejsou....myslím že chválily nějaké clear? nebo tak nějak.....

doufám, že už je všechno ok a tělo už to mimi přijme..... :unamused: pokud to teda minulý měsíc bylo to biochemické těhu... :rolling_eyes:
21. srp 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia no prave my tu nadavame na rapicleari, lebo velakrat bud ukazuju falosne, alebo ukazuju slabu ciarku, ked uz na mamateste vidno peknu ciarku :grinning:

my to volame rapi-shity :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no tak nejjistější je si zajít na krev :wink: :slight_smile:
21. srp 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia jj suhlasim, ale clovek je tvor netrpezlivy, aspon ja, tak ja radsej najprv testujem doma :grinning:
21. srp 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. srp 2010 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 ahojki, ovu testik si vcera neskusala ??? mne to pripada zatial ako anovulacny cyklus :frowning2:
22. srp 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky pridavam svuj ale asi to nevypada i kdyz priznaky jsou :frowning2: http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?interface=0
22. srp 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek zle si vlozila link, chod na SHARING- home page set up, tm zroluj dole a klikni na create ur own chart a hore v ramceku ti vyhodi link, ktory skopirujes tu.
22. srp 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. srp 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka, skúšala, bol stále rovnaký.
22. srp 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek