Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

sarai
13. srp 2009

nellie, chod si kupit test. aspon budes vediet. a kvapky neberies? lebo oni ti pomahali pri ovu, ze?

michalag
13. srp 2009

sonic, tak mas tiez vesele 😅 ... ja som pred tym taketo skackanie nemala tak preto som prekvapena, ale ja to serinkam, ved ako pises bud alebo 😝 🙂

nellie_
13. srp 2009

sarai neberiem ich teraz... leniva som...ani alchemilku si nerobim, vyflakla som sa na to 😅
som zvedava ci ovu pride alebo nepride...a od MS uz budem zasa poctivo do seba liat byliny 😀

sarai
13. srp 2009

nellie, ale je dobre, ze si to vyskusala aj bez nich.

lauritka
13. srp 2009

nellie ja chlastam teraz toto : http://www.zdravysvet.sk/kategoria/prirodna-byl... 😝

katkaajurko
13. srp 2009

baby ja pijem tie kvapky femi,a viem,ze ste pisali niektore ze pomohli ale ja si nemozem pomoct ale mne pripadaju ako cista voda-ktoru citit trochu alkoholom..to je vsetko ani naznak po bylinkach .... je to OK 😅 😅 😨

nellie_
13. srp 2009

lauti to moze byt dobry cajik... ja si ho asi objednam.. 😀 😀 😀 😀
kati no mne na 100% pomahali mala som s nim 2x po sebe moju prvu prirozdenu ovu bez hormonov 😉
a ked som sa na ne vyflakla zacalo sa mi to serinkat... 😅

baby ja som teraz rano bola na krv na testy na celiakiu....lebo moja mamina ju ma a niekde sa docitala ze je to dedicne (ale nemusi byt) a ze spôsobuje to neplodnost...a ze aj ked nie su priznaky tak vela zenam to nakoniec zistili a po dodrziavani bezlepkovej diety potom do 2-3 mesiacov otehotneli a moja mamina mi to chce nahovorit, ze ved ked sme v poriadku ja aj manzel ze niekde pes musi byt zakopany, tak sme teda teraz boli so sestrou obidve na krv a ak by sa mi to potvrdilo z krvi som ochotna dodrziavat dietu co moja mamina.... ale potvrdit si to hadicou a odštikom z creva robit nedam 😖 😖 😖 ak sa mi to potvrdi z krvi budem dodrziavat tu dietu.... 😅 😅 😅
aj tak si nemyslim, zeby akurat toto malo taky velky vplyv na otehotnenie 🤐 🤐
len moja mamina si to mysli a pytala som sa aj sestricky teraz a aj ta mi povedala ze uz sa vela krat stalo ze dosli zenam ktorym sa nedarilo na to ze bola pricinou celiakia..je to vlastne autoimunitne ochorenie...

lauritka
13. srp 2009

katka gynex chuti podobne, je to mixtura 😅 neboj, vytazky z byliniek tam urcite su .

lauritka
13. srp 2009

juj nellie, dufam, ze sa ti to nepotrvdi... nieco som o tom pocula, ze aj taketeo ochorenia , borelioza napr. moze branit pocatiu... 😒

sarai
13. srp 2009

nellie, dufam, ze budes mat vysledky ok.
inac tie femi, aj mne chutia len ako voda s alkoholom. ale pocula som na ne len same chvaly. mne ale asi nic take nerobia, len mam pocit, ze ma z toho zacalo pobolievat podbrusko a pocas mrchy som prvy den mala dost velke bolesti, co ja vobec nemavam. tak neviem, ci to moze byt z toho.

nellie_
13. srp 2009

baby dakujem.... 🙂
ja verim, ze sa mi to nepotvrdi... ja nechcem ziadnu celiakiu... 🙄 🙄 🙄

shaarka
13. srp 2009

nellie, tak nech sa nepotvrdi, to je jasne 🙂 moja kolegyna je celiakicka a otehotnela z kvapocky pred 😀
(ale babatko nechcela, tak cvicila, behala, cervene vinko si dala a na potrat sa objednala, ale "nastastie" potratila spontanne, bez kyretu. 😖 )

sarai
13. srp 2009

shaarka co? tak to je tvrde, to by som asi nevedela urobit.

lauritka
13. srp 2009

shaarka vlasky mas ako anjelik 🙂 mne pripada ta fotka taka stylova-60.roky 😉

shaarka
13. srp 2009

sarai, no co ti mam na to povedat...
mozno odislo samo, mozno mu trosku pomohla, ale bola to jej volba, jej vyber a vies si predstavit, ked som to s nou riesila - ako mi bolo... ☹

shaarka
13. srp 2009

ved hej. anjelik. a mam tam -30 kg 😀

lauritka
13. srp 2009

a kolko rokov ? 🙂

katkaajurko
13. srp 2009

jej shari aka foto 🙂

katkaajurko
13. srp 2009

ja odvcera zase pijem alchemilku...

shaarka
13. srp 2009

lauri, to je ksicht z minuleho roka, nenamalovana, a hlava s vlasmi prirobena. 😎

nellie_
13. srp 2009

shaari aka foto ooooo 😎
fakt si tam ako z filmu Majka z Gurunu vystrihnuta.. 😉 taka starinka.. 😎

no liecene celiaticky otehotneju bez problemov, lebo ony dodrziavaju bezlepkovu dietu...ta tvoja kolegyna ale dobra trubka.. 😒

shaarka
13. srp 2009

kati, ako sa vies donutit? ja som bola rada, ked som nezabudla na tabletky alebo kvapky. ale cajik? no... asi by sa z toho mal stat pravidelny ritual - k tv novinam, alebo co. ale to asi treba viackrat denne pit, nie?

shaarka
13. srp 2009

nellie, a to je moja kamoska. fakt. plakala velmi, ked zistila, ze je tehotna. velmi velmi velmi.
ja som nemohla nic robit, len som ju ako spravna kamoska podporila. ale srdce mi krvacalo strasne.
😢 no a na druhej strane okolnosti su take, ze som ju absolutne chapala.

a ta bezlepkova nie je az taka strasna. ja sa snazim bezlepkovo zit, i ked ocas samozrejme zhresim.

😝

nellie_
13. srp 2009

ja som sa tiez vcelku dobre donutila ku alchemilke, to som mavala ranny a vecerny ritual...pol litra rano a pol litra žaburinky vecer.... 😀 😀 😀
ale jak to flaaaaakam teraz tak to flaaaaaaaakam... 😅 😅
ani kyselinu listovu neberiem, sak co som to brala skoro rok a pol ale s prestavkami tak som sa bala ze mi listy zacnu rast namiesto vlasov 😀 😀 😀

katkaajurko
13. srp 2009

no donutil ma ten moj sprosty graf - dva mesiace pred minulym minitehulovanim som pila alchemilku do ovulky a bola..potom sa to poserinkalo.nepila som az doteraz (na dovolenke to ani neslo)..tak a teraz som si presne k TV novinam urobila cajik a pochlipkavala som ..a v robote k ranajkam si zalejem malu krhlicku takeho sackoveho "zenskeho caju" co je uz namiesany..aj tam je alchemilka a aj ine bylinky...

nellie_
13. srp 2009

hej, nie je to strasne, len mne by chybalo cerstve pecivo a kolačiky a moje milovane napolitanky... a bez pizze by som zomrela.. 😅
ale tak ak sa mi to nahodou potvrdi z krvi, tak ja sa toho vzdam... co by som neurobila ak by to ozaj branilo v otehotneni.... aj ked stale nechapem ze aky to ma suvis...tenke crevo a zenske organy... 🙄

no niekedy chapem ze proste baby si nemôzu babo nechat...aj mojej segry kamoska sla na potrat, a to ma uz 29 rokov a jej priatel ma nejakych 50 😅, maju byt aj peniaze a proste ona si ho dala zobrat... a teraz maju v robote 3 tehotne kolegyne a ze ona kazdy den lutuje ze si dala to babo zobrat a kazdy tyzden im hovori v kolkom tyzdni by bola a tak... teraz to lutuje a trpi... 😅

katkaajurko
13. srp 2009

nellie 😀 😀 😀 😀 😀 aj ja teraz zabudam na calibrum baby plan...co uz... ja si nezabudam akurat davat probiotika..tie musim,inak mam v tele hned kvasinkovu sarapatu 😠 😠 😠 😠

a taaaaaaaaaaaaaaaaak by som sa chcela vzdat mucnych veci - ale to nejdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee , aj ked davam si 90% celozrnne veci..ale bez tmaveho rozka,chlebika,cestovin by som uz nemala co jest 😅 ja moc nelubim maso 😖

shaarka
13. srp 2009

aha.
no tak moja kolegyna netrpi, jej strasne odlahlo, ze nemusela ist ona na potrat, ze odislo same.
si to tak malo byt, no neviem...

tak skusim aj ja tu alchemilku. ale liter denne, to asi tazko 😀

katkaajurko
13. srp 2009

jeezis a pizza - mnaaam... no a priznavam aj napolinky su moja slabost 😅

nellie_
13. srp 2009

shaari fakt ju skus... mne super upravila cyklus 😉 a aj na mrchu bola dobra ked som ju pila mala som klasicku a bez nej iba 2-3 dnove spinenie... idem si aj ja zaliat akurat, objavila som este 3 sačky v sufliku 😀 😀 😀

katkaajurko aj ja som strasne zatazena na napolitanky...cokoladu moc nemusim ale horalky, mäty,mily a polomacane susienky musim mat stale.. 😀 😀 😀