Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

boled123
27. srp 2010

@sarafortuna môže to tak byť.....ja len obdivujem také baby, ktoré chcú bábo a nemyslia stále na to.... 😲 ja to nedokážem

lauritka
27. srp 2010

@zibi tak ako pise sylvia, v nastaveniach kukni. deafult-

lauritka
27. srp 2010

@boled123 alee prd nemyslia, len klamu 😀 ja na to neviem nemysliet, hlavne ked sa snazime uz roky.

riana12
27. srp 2010

dneska mam uplne watery hlienik, troska smrncnuty eggom... zeby ovu az dneska? aj ma podbrusko stale boli - zacalo to tak zrazu vcera, take bublinkovanie, niekolko sekundove a potom silnejsie bolesti a tie este trvaju doteraz 😒
http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff
len FF je taky srandista, ze nech su tam akekolvek dalsie teploty, tak oznackuje ovu vcera... 😒

tiburcia
27. srp 2010

@riana12 no já doufám,že ovu už fakt byla.... 😉

holky já jsem proti vám žabař, snažíme se teprve 4 měsíc 😉

@silvia371 tvůj graf mi velmi připomíná můj 😀

boled123
27. srp 2010

@lauritka ale je fakt pravda, že ked sa na to nemyslí, skôr sa podaríí.

silvia371
27. srp 2010

@tiburcia hej aj ja som si vsimla tvoj, ze sme na tom podobne 🙂

tiburcia
27. srp 2010

jj jen mám o stupínek vyšší...já jak ráno vidím na teploměru 36,9 tak už se směju 😀 😀 😀

lauritka
27. srp 2010

@boled123 no neviem ako na to nemysliet, ked ma clovek hlien a ovu bolesti 😀

betina1984
27. srp 2010

@lauritka, skús sa zamerať na niečo iné, aby si na to toľko nemyslela. A ty berieš nejaké lieky, či to máš ovu automaticky takú bolestivú?

betina1984
27. srp 2010

Ešte som chcela vedieť, ako posudzujete ten hlien? Normálne len s toaleťáka?

sarafortuna
27. srp 2010

@boled123 , ja som na to stále myslela... proste presvedčenie, že teraz to musí byť... a po decembrovom peknom grafe a krámoch som si povedala, že január a február trochu schudnem, naberiem vitamíny, počkám kým prejde chrípková vlna ... proste som myslela na bábo, ale nie v aktuálnom čase, ale som si to pekne naplánovala a myslela na marec, že budem mať o 3 kg menej 😀 😀 😀 a že sa do toho pustíme... a práve začiatkom februára som otehu...

jasné, že sa na to nedá nemyslieť... ale proste byť nervózna z toho, kedy bude ovu, a počas LF sa trápiť tým či to vyšlo...proste na to myslieť s odstupom... veď všetci čo tu sme na tejto Zemi sme boli splodení a vynosení a odrodení...je to prirodzená vec, ktorá tu funguje státisíce rokov.... príde to samo... netreba to chcieť hneď a teraz...

2 príklady zo života:
- kámoška sa snaží cca 2 roky - medzitým jeden MA dvojičky... už bola zúfala, no keďže majú 5 ročného syna, tak si s mužom povedali, že vezmú syna na dovolenku, nebudú sa fixovať na súrodenca... objednali dovolenku a nakoniec ju ponúkala na predaj... lebo asi v máji otehotnela... 😀 😀
- exkolegyňka neviem aké mala problémy, no 7 rokov sa snažili...už sa zmierila že poriešia umelé oplodnenie a zrazu otehotnela, považovala to za zázrak, no o rok na to opäť zistila že je tehu... 😀 , takže "zázrak, alebo to proste malo tak byť..." - teraz ma 2 krásne deťúrence, a toho prvého porodila tuším v 33 alebo 34 rokoch...

je to ťažké... no musíte veriť, že je to pred vami, že to čoskoro príde... ja sa tiež napríklad takto teraz klamem 😀 😀 😀 😀 ... verím, že to ešte v tomto roku vyhráme a budú //... nič iné nemám iba túto vieru... 😎 😎 😎 😎

lauritka
27. srp 2010

nie neberim nic, vcera som mala uplne strasne bolesti vecer. dnes ako sibnutim prutika ani tuk.

teda brala som estrogen na sliznicu, ale to len druhy mesiac, inac bolesti mavam skoro stale, len niekedy viac a niekedy menej.

druha vec, ja uz sa musim sustredit na plodenie v mojom veku a v obdobi ovu aj viackrat, to mi hovoril lekar. 🙂
ja to uz na nahodu nechat nemozem.

uz sa fakt snazime strasne dlho. takze tak. ale stale verim no
🙂

betina1984
27. srp 2010

@riana12 a môže teplota pred menzesom aj stúpať? Doteraz som mávala tak 36,2 - 36,5, potom som si dva krát nemerala, v utorok bola na vyvolávačke a teraz mám už druhý deň 36,6 na digiteplomere, takže nejakých 36,9-37,0 na normálnom.

betina1984
27. srp 2010

@sarafortuna, no u nás je tiež taký prípad. Kamarátka sa snažila otehotnieť, chodili na umelé oplodnenia, hádam 10 rokov sa snažili. Potom sa na to vykašlala a otehotnela prirodzene až po 30-tke. Teraz má 5-ročné dievčatko. Myslím, že ženy to majú dané, kedy je ten pravý čas na otehotnenie. Niektorým sa to podarí pred 30-tkou, niektorým až po 40-tke.

sarafortuna
27. srp 2010

@betina1984 - agolutin je progesterón... ten je zvýšený po ovu... takže umelo maš navodené telu akože si po ovu...keď progesteron klesne, dostaví sa pani mrcha...

betina1984
27. srp 2010

@lauritka, možnože práve v tom jej ten problém, že sa až priveľmi snažíte. Možnože keby ste trochu vypli, tak by to šlo. Určite to aj tvojho manžela trápi, že to nejde, aj to, že má s tými spermiami problém. Možno potrebuje práve on trochu ukľudniť a nemyslieť na to. Nie je to len psychika ženy, ale asi aj muža.

betina1984
27. srp 2010

@sarafortuna, dík za vysvetlenie. Ale tiež mi povedal, že agolutín prípadnému tehu neuškodí, že mu pomôže. Tak uvidíme. Zvyčajne dostanem tak na 5 deň po pichnutí, vychádza to v nedeľu. Tak som zvedavá, či ma moje výpočty nesklamú. A ak dostanem, hneď v pondelok si idem vybrať Clostil. Aj ten mi predpísal s pondelkovým dátumom, že aby som sa nemusela preháňať k nemu... Zlatý doktor.

sarafortuna
27. srp 2010

@betina1984, ja mám niekedy taký pocit, že proste to CHCEME... aj ja to veľmi CHCEM A CHCEM A CHCEM... no keď sa potom trochu zamyslím, že iný CHCU aby vyzdraveli z rakoviny, aby im muža alebo dieťa nezabil autom nejaký ožran... tak potom mi to príde také, že ĎAKUJEM ZA TO ČO MÁM.....

betina1984
27. srp 2010

@sarafortuna aj ja veľmi chcem, ale čo sa mám zabiť, keď to nejde? Skúšame stále, budem brať ten Clostil, dnes mi má prísť do lekárne FEMI kvapky, tak si pôjdem pre ne. Vyskúšame september a potom nechám na náhodu a budem sa sústrediť na návrat do práce.

silvia371
27. srp 2010

@sarafortuna aboslutne suhlasim 🙂

sarafortuna
27. srp 2010

@betina1984, na ja si myslím, že Lauritka, za ten dlhý čas už prešla a vyskúšala asi všetko... tak Lauri...?
@betina1984, proste sa musiš vnútrone "ukľudniť" a veriť, že liečba clostylom zaberie, a najbližšie mesiace sa to podarí....
je to ťažko vysvetliť, mňa z toho zúfalsva až niekedy "trhá od nervov" - proste človek je v tomto bezbranný... a vždy si ale poviem, že tou nepohodou si veľmi nepomôžem...

tak sa majte, porozjímajte o svojom duševnom rozpoložení 😀 😀 😀 😀 😀 a ja idem asi pozrieť náš domček 😉

betina1984
27. srp 2010

@sarafortuna, veď práve, už vyskúšala všetko, preto by som sa teraz na to vykašľala, zamerala sa na niečo iné a ono to určite príde.

sarafortuna
27. srp 2010

@betina1984, ale určite už vyskúšala aj túto možnosť 😉

tiburcia
27. srp 2010

holky myslet, nemysle, plánovat, neplánovat......všechno se to mele dohromady, někdo holt otěhotní na poprvé, někomu to trvá atd.....rady nemyslet na to, najít si něco jiného atd hážu za hlavu 😉 prostě myslete na to, ale neupínejte se k tomu 😉

boled123
27. srp 2010

baby, ja som sa teraz normálne rozplakala....akosi to na mna všetko dolahlo, potrebovala som sa vyplakať a vypustiť to zo seba.....ja viem, že som možno ešte mladá a mám pred sebou vela času, len nechápem na svete tú nespravodlivosť, že tí, ktorí ani nechcú sa im podarí a tí, ktorí chcú tak sa im nedarí.....ale mňa to zase prejde, to len teraz pred krámami som taká citlivá

boled123
27. srp 2010

a ešte viete čo je najhoršie??? že každý sa ma pýta, či som neni tehotná, lebo mi za posledné asi 4 mesiace narástlo brucho (pribrala som)....a niekedy to dosť zle znášam, ale premáham sa zatial.

tiburcia
27. srp 2010

@boled123 bude zase dobře 😉 já tak obrečela minulý měsíc....život je holt takový 😉

lauritka
27. srp 2010

je to tazke baby, niekto na to mysli intenzivne, preplace kazdu MS, nuti muza sexovat, dviha nohy a otehotnie...
takze neviem nio... 😨

suhlasim, ze spravodlivost nie je, ked da deti ludom, ktori k tomu potom nemaju ziadny vzath, matkam, ktore to vyhodia do kontajnera, daju do decaku atd atd....

a skusal som aj vypnut, pred rokom sme podnikali, ani som nemerala, mala ine starosti aj tak prd. 🙂...
takze ja som uz len v rukach bozich, kedy sa nad nami zlutuje. 🙂 aspon davame lasku nasim zvieratam...

cukruska1920
27. srp 2010

Ahojte...trosku na povzbudenie

T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵

@lauritka hlavne pre teba