• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@marikac no ked vidim tie dva testiky spolu, povedala by som, ze pozitivny by som si oznacila len 17DC... ale otazocku, kedy si ho robila? hned dneska rano? lebo hned z prveho moze byt aj falosne pozitivny... :unamused:
31. srp 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja dneska takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff - teraz len dufat, ze dalsie teploty mi potvrdia, ze uz som ovulku mala... vcera...
31. srp 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 robila som dnes rano...ale vidiet tam vzostup, ciarocka sa viac a viac farbi....urobila som z prveho mocu....to je pravda, ale aj poobede bude taka, som si ista...ved ak by LH v moci nebolo z coho by tak mohol byt falosne pozitivny? hm?
31. srp 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac no já po pozitivním testu mám ovu až za 48 hodin :angry: ale je lepší nedělat test z ranní moči,ale až odpoledne :wink:
31. srp 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím...mívala jsem cyklus 28 dní, minulý měsíc byla vyjímka - 33 dní....tak by mě zajímalo co jako bude tento :sweat_smile: :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/2fcee4

31. srp 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac pozitivny z toho, ze je moc velmi koncentrovany... neodzrazi sa z toho skutocna hladina LH a prave ta nas zaujima...
31. srp 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia no mas to zaujimave :sweat_smile:
31. srp 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: @riana12 uz chapem, ocikam aj o 16,30 a uvidim...ale ak ovu bude do 48 hodin, som vkeli, muz odchadza rano do prace a potom na sluzobnu cestu na dva dni :unamused:
31. srp 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia urobim poobede, dufam,ze ja budem mat ovu cim skor...inak som stratena
31. srp 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac neboj, já viděla i těhu grafy kdy sex byl 3 dny před ovu :wink:
31. srp 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no já si myslím, že spíš debilní :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia nooo, na to velmi nespolieham....minuly cyklus som mala tiez pozitivny ovu test...a mrcha dosla....tak skusim radsej sexovat kazdy den :grinning:
31. srp 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac já mám pokaždé pozitivní ovu test a pozitivní těhu test zatím nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac no skus okolo jednej-druhej alebo uz teraz doobeda skus jeden... :wink: a ovu kludne moze byt aj dneska, lebo uz ten vcerajsi bol dost silny... aj ked teda nie uplne pozitivny...
31. srp 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia technicka otazka, graf robim len druhy mesiac...a tento mesiac poctivo od zaciatku cyklu....stupnutie teploty znamena ovu v ten den, ked stupla alebo medzi dnom pred tym(trebars vecer) a rannym vzostupom?
31. srp 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 v praci som :frowning2: testy mam doma, ocikam o 16,30, tak ako vcera...musim si na to pockat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia dufam,ze tehu test ocikas pozitivne uz tento mesiac :wink: :wink:
31. srp 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac mě teplota klesne a první zvýšenou teplotu (asi 3 dny zpětně) mi FF zaznačí jako ovu :wink:
31. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac no kéž by :wink: :dizzy_face: ale tento měsíc s tím moc nepočítám, to by se stal zázrak :sweat_smile:
31. srp 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia preco zazrak? v podstate novy zivot je zakazdym zazrak...ale ty si to myslela inak,ze????
31. srp 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 tak hovoris,ze 16 dc si nemam ratat za pozitivny test? zrusim si to na ff
31. srp 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac moze dnes, zajtra alebo pozajtra. snazit snazit.az kym nestupnes :slight_smile:
31. srp 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac no miminko už je zázrak samo o sobě, aby se sešly všechny náhody atd.....ale já si nejsem jistá ovu :sweat_smile: jako ovu testy vyšly, ale hodně lidí mi psalo, že na ně nemám dát ... FF vyznačil ovu, WK ne, navíc ty teploty po ovu jsou měřeny v jinou dobu, takže si nejsem jistá jak by vypadaly normálně :wink: takže fakt nevím...ms měla dojít včera,nedošla, tak asi budu mít delší cykly,tak ji čekám o víkendu :unamused:
31. srp 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia nemohla si mat ovulku len vcera?? nejak sa mi tie tvoje teploty nezdaju :confused:
31. srp 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac no zatial si ho nerus... nechaj si ho, kym nebudes mat urobeny dnesny...
31. srp 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja manzela snad sexualne ustvem :grinning: dnes vecer, zajtra rano (4,00hod) -ide do prace...a pozajtra snad uz nebude treba, ked stupnem (ak bude , tak az o 16,30 :angry: mozem)
ja mam casovy harmonogram, to ma podrzte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a nemali by byt po ovu vyssie teploty ako pred? tiburcia ma vacsinou stale 36,9 pred aj po.... :fearful:
31. srp 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac ano treba " a la vevericky" :grinning: . kocky z emimna to praktizovali a mame same tehule :wink:
31. srp 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac ved prave mali, mala by byt dvojfazova krivka. :confused: a dnes zaujimavo stupla, tak preto ma to napadlo.
31. srp 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka možné je všechno :wink: ale bylo by to blbé, měla bych moc krátkou LF, když má ms dorazit o víkendu :rolling_eyes:

jinak jsem zjistila,že ta sauna na to asi má vliv, byla jsem 13DC, 23DC, 27DC a na druhý den je vždycky pokles teploty :confused:
31. srp 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek