• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
já takto (dneska měřeno a více než hodinu dříve)

http://www.fertilityfriend.com/home/2fcee4

3. zář 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia nadejne....
3. zář 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac minulý měsíc to bylo taky nadějné a nic :unamused: uvidíme v neděli jestli dojde ms :zipper_mouth:
3. zář 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia hej pozerala som, ze aj minulý mesiac si mala pekný a skončil mrchou.ale snád teraz je to ten vítazny grafík.
3. zář 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja prosím o radu. ovulačné testy robím od 10dc, vzdy je tam ta druha čiarka bledá,ale včera bo, z polovice taká silná ako tá kontrolná. to bolo o desiatej, no poobede už bola znova bledá. a teplota išla dneska dole.fakt tomu nerozumiem.
3. zář 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya no nejvíc mě naštvalo, že jsem si myslela, že teplota před ms klesne - rapidně...a mě klesla o 0,1 stupňě :stuck_out_tongue_closed_eyes: třeba se povedlo,mohlo by....ale moc tomu nevěřím :wink:
@miyya no lebo si mala rychly vzostup i pokles hormonu....zeby?
@tiburcia kolko sa snažíte ??
3. zář 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
miyy ne každý musí mít ovu čárky stejně silné,dokonce to tam i píšou a stejně ovu může být....já po pozitivním ovu testu mám ovu až za 2 dny :wink:
@marikac to len tak bez ovulácie. rýchle hore a hned dole??
@miyya 5 měsíců :wink: a vy?
@tiburcia ale ja som už poobede čiarku nemala a dneska ráno tiež nie. vieš to mi nejde do hlavy.
3. zář 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia no my sme potratili v maji a teraz od augusta sa snažime.
3. zář 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya ovulka bola, a bodka, ciarka bola? bola a bodka....nemusis mat tri dni po sebe ciarky (ako ja) pocuj, ake citlive testy mas? lebo moje zaznamenali narast i pokles, mam 20 citlivost, ty mas mozno az 30 a tebe len vrchol zaznamenala..hm?
3. zář 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac ja mám tie isté testy ako ty. no ale čo tá teplota dneska ráno. pokles, to vyzeralo,ze ovu bude dnes a čiarka na teste žiadna. ja som z toho jelen.
3. zář 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya LH sa vyparilo, rychlo...aj rychlo prislo....ja viem,ze ovulka bola aj sexik bol, tak spermosi cakali dnu na vajko.. :wink:
3. zář 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac no hádam. nenormálne ma bolia vaječníky.ale neviem či z toho zápalu,či z čoho. ja asi prestanem chodiť na kona,lebo tak za pol roka mi tu preskočí. :grinning: :grinning:
3. zář 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya no jasne,lebo ujo povedal, tak to tak aj urobis? nestvi ma :angry: :angry:
3. zář 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac ale ved zajtra uvidíme čo povie teplota. ale fakt mám pocit,ze to bude asi anovulák
3. zář 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac nie kvôli tomu,ale že sa velmi pozorujem a nekecajme tu,ale v sukromnej teme.mna tu stále najde niektood susedstva a to nechcem.
3. zář 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadassah no to je zaujimave, ja som minuly cyklus pila poctivo alchemilkovy caj az do ovulky, a dostala som strasne slabu MS, a tiez este 3 prve dni sa mi teplota drzala vysoko, az potom klesla... a viem ze po ovulke som mala sliznicu 9mm, tak nechapem... nemoze to byt tym, ze bolo silne zlte teliesko, a teda vela progesteronu, ktory velmi pomaly klesal, nemohlo by to mat vplyv na odlupnutie sliznice a pokles BT?

lauritka, ak by si to citala, co si o tom myslis?
3. zář 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..mzoem otazocku? ma niektora vas skusenosti s lutenylom?
3. zář 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. zář 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuztek odpisala som ti na emimine ;)
3. zář 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky když se tak díváte na ten můj graf, myslíte že vůbec byla ovu??? mě se zdá,že spíš byla až 28DC anebo nebyla......tak vůbec nevím jestli mám testovat a kdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia pokial nemas poz tehu test, tak ovulka bola 28 DC- ako som vravela.
3. zář 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ještě jsem ho nezkoušela, zkusím možná zítra :wink:
3. zář 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia skus, aspon budes vediet na com si, ak si tehu uz to ukaze, ak bude neg. tak si par dni po ovulke. :slight_smile:
3. zář 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek