• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@riana12 ovu 30DC :wink:
4. zář 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcence,uz 2 dni mi meska mrcha a uz tie 2 dni mam teplotu nad 37,je to predzvest ze mozem ocakavat,ze mrcha pride,alebo utekam do lekarne-?ale vo stvrtok som robila testik a bol negativny...((
4. zář 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinkinga já nevím, já mám půl cyklu teplotu nad 37 a neznamená to nic.... zkoušela bych další testy :wink:
4. zář 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. zář 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinkinga a ko vies , ze ti meska ? :wink: vies kedy bola presne ovu, mas graf ?
4. zář 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 no len som bola prekvapena tou teplotou 36,1.....ale to ja len tak....
4. zář 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia tak na teba som specialne zvedava...ak mas ovulu na 30dc, som zvedava,kedy ti ne-dojde mrcha....si si ista,ze ovu nebola 20 DC?
4. zář 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac já už si nejsem jistá ničím :grinning: :grinning: :grinning: třeba dojde ms zítra, co já vím :confounded: :sunglasses:
4. zář 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
za tie roky sa poznam a nikdy mi nemeska,stale mam presne na den ako hodinky.narozdiel ze predchadzajuce mesiace ma sprevadzali bolesti a teraz nic...len citim krize...ovu bola medzi 15 az 18 v auguste,inak som uz 30DC,nerobila som si testy,a na ten graf stale zabudam,ani teplotu nemeriam len ked nezabudnem ale za posledne dni som mala nizsiu a teraz tie 2 dni 37,1 a 37,2
4. zář 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mozne, aby niekto zistil tehotenstvo uz 3 DPO? tomu neverim.....date mi k tomu vysvetlenie?
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/index.php?du=1&c=search&sub=search
4. zář 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinkinga ved skus ocikat test a hned budes mudrejsia
4. zář 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac musíš vybrat ten graf, mě jich to zobrazilo celou stránku... :wink:
4. zář 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. zář 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac já dneska zkoušela test 3DPO a opravdu nic.,..podle mě je to i nemožné,když se to uhnizďuje 5 den od oplodnění a teprve pak to vysílá hormony, že by jim to dělalo a ukazovalo tak brzo :wink:
4. zář 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia aj ja som si myslela ze to nemoze byt az tak velmi mozne....kamoske ani po tyzdni meskania // nenabehli...tak toto je prehnane...
ja som tiez 3 dPO skusim ocikat? :grinning:
4. zář 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. zář 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac zle onznacene ovulky. :slight_smile:
4. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka myslis? na tom druhom grafe je aj pozitivny ovu test....
4. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozitivny ovu test moze byt j v tehotenstve.
4. zář 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ah teraz pozeram, ze mala na 7 dpo test z krvy negativny... tak to neviem , co mala za testy, ale nejak mi to nesedi, v krvi ukaze tehu skor ako na teste. :angry:
4. zář 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no tak teda si ma zrusila :grinning: neriesim to dnesne cikanie teda :grinning:
4. zář 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka cele tie grafy su nejake....hm....pochybne...
4. zář 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac veru je to pochybne, nepozname tie zeny, mozu si zapisovat aj haluze :grinning:
4. zář 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aj ked neviem, na co by im to bolo dobre :frowning2: len co klamu same seba
4. zář 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac, to je digitálny teplomer, ten ti vždy ukáže o 0,3-0,4 stupňa menej ako obyčajný. A bolo to hneď po skončení menzesu.
4. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 ja mam tiez digitalny...ale tak nizko som nikdy neklesla.....ja len som bola zvedava,ze kde si merala..lebo vraj v ustach je mensia bt
4. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a vlastne,ked tak rozmyslam,neviem,ci je dobre sa riadit tymi grafmi,predsa len je to iba pocitacovy program nejaky...najlepsie ti povie aj tak doktor ..
4. zář 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac, niekedy si pozerávam grafy na nemeckej verzii a ta m bežnej mávajú pod 36,0, aj 35,5, tak ma to nezaráža.
4. zář 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievčatá, dobrá rada je - neporovnávať cudzie grafy so svojimi... iba tie svoje môžete porovnávať, každá sme indi-vindi... a napr. ja už FF niekedy šalim...dám mu teplotu tam kde nebola a takú asi aká bola, pretože som si napr. istá ovulkou... ale ja ho šalím s "rozumom" ... a ak iné dievky tam hádžu údaje tak, aby im FF ukázal TO čo chcú oni, tak tam proste budú mať TO čo chcú vidieť...
Ale MY s grafu NEOTEHOTNIEME!!!! to že tam niečo nahádžeme nám bábätko nepriniesie.. ani keď nebudeme merať tak to neznamená že neotehotnieme... graf "rieši" veci pozadu... a pomôcť nám ma v tom, aby sme sa poznali... ja som si písala "stavy" do debilníčka a spätne som to vyhodnotila podľa potvrdenej ovulky... nefixujte sa na grafy... dopredu vám ovulku neprezradia...
Grafy iba graficky znázorňujú a "archivujú" priebeh cyklu... pre mňa to má veľký význam... mala som PCO, anovuláky, potom tehotenstvo, kyret, rozflákaný cyklus, anovulák, a pod.... ale NAD GRAFOM sa nevzrušujem, dôležité je to čo sa deje s mojím telom... tie s tými bodkami... :wink: , TOĎ Môj názor... :wink: :wink: :wink:

nech žijú červené kríže a zelené čiarky!!! :grinning: :grinning: :grinning:

papa
4. zář 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ináč, hromadné prepúšťanie ma obíde... posunuli ho ... takže ma "spláchnu" spolu s hromadným prepúšťaním, lebo mám zmluvu iba do decembra... ale prepustená nebudem /na 99%/, proste mi prac. pomer zanikne... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Takže cieľ: do Vianoc byť tehuľka... sa mi to zdá nemožné, no musím veriť... :pensive: :sunglasses:
4. zář 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek