• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
lauri :wink: :slight_smile:

nellka dole ho ľahšie nahmatáš... keď je hore, tak mi niekedy ani prsty nestačia :grinning:
13. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a v tehotenstve je tvrdý a ťažšie hmatatelný? ja mám pocit, že ho hmatám stále rovnako :sweat_smile: len tá mäkkosť a tvrdosť sa menia
13. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie v tehu nemusis strkat prst hlboko, je dole :grinning: cize lahko ho nahmatas a je taky firm-tvrdy.
13. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja ten moj mam pocit ze mam stale tak ako pise nelka, ze na rovnakom mieste len sa meni to ze je bud makky alebo tvrdy :sweat_smile: ale je fakt ze ja ho az tak moc casto nesondujem... ale akurat ste ma namotali a bola som ho okuknut.. :grinning: :grinning: :grinning:
mam ho dole a dost tvrdy, takze ovu zatial asi nebude ani omylom :sweat_smile:
13. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ho mavam pred ovu uplne hore cely makky, ledva ho dociahnem.
13. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja ho vtedy ledva dociahnem, ak vobec :slight_smile: a makky tiez. potom je to zas pravy opak. sranda je to s tymito vecami.
13. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm no som zvedava asi ho zacnem sondovat.. :grinning: :grinning: :grinning:
uvidim ci mi ujde ak bude ovu... ja mam dlhokanske prsty tak im asi len tak lahko neunikne :grinning: :grinning:

baby, mna tak napadlo ked mam tu maternicu dozadu, tak to krcok mam normalne ulozeny?? :sweat_smile: :sweat_smile:
nemal by aj on byt nejak inak?? ja som vzdy chcela vidiet aspon na obrazku ze ako to vypada ked je otocena maternica ale este sa mi to nepodarilo vygooglit :sweat_smile:
13. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie to fakt netusim :confused:
13. srp 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZDravív kočky, ktorá milá a ochotná kočka mi vie veľmi polopate a jasne vysvetliť ako sa meria Bt a v čom je princíp grafu, lebo mi to nie je vôbec jasné, a rada by som si to robila. Ďakujem krásne.
13. srp 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak laparka je zrusena :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. srp 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
anchel lepsie ako tato stranka ti to nevysvetli nikto :wink:

http://merenibt.xf.cz/index2.html

katka a ake boli reakcie ???? :grinning:
13. srp 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://hotchilltrends.blogspot.com/2009/04/inverted-uterus.html
Caute - myslim ze toto by mala byt ta maternica...

Inak ako sa tu mate? Co je nove?
13. srp 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Citala som o Adajar :confused: , tak drzim palce nech vsetko dobre dopadne :dizzy_face: :dizzy_face:
A gratulujem vsetkym tehulkam, hlavne tym skalnym, vsak Katka, MAxii :grinning:
13. srp 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby pisem vysledky hcg, nevydrzala som a volala uz dnes (mala soma z zajtra) a mam 13700 jupiiii :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to znamena ze tehu je prosperujuce a embryjko sa coskoro ukaze :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prave mi odpisala pani Eva, ze ovu mam vyznacenu spravne. A ze mam cakat mrchu 24 az 27DC
O tehotenstve ani slovko :zipper_mouth:
Takze moj graf tehu nenaznacuje............ :frowning2:
13. srp 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavenka dakujeme, cmuuuk :wink: :slight_smile: :slight_smile: a prskam sem tie virusiky prsk prsk prsk :grinning:
13. srp 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maxii kraasa, gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
maxi gratulujem :slight_smile: teraz uz len pekne tehulkovat a gulatit sa :wink:
13. srp 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked je rec o krcku, ja ho mam nizko a riadny tvrdas zatial....
13. srp 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem babule tak sa tesim, vcera ma dost vystrasila s tym prazdnym vackom, dufam ze to moje male cudo sa uz coskoro ukaze!!! :sweat_smile: :sweat_smile:
13. srp 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
maxi ako dlho ste sa snazili ? :slight_smile:
13. srp 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka cca 2 roky

inak troska ma baby strasia, ze pri takom hcg uz by malo byt babo vidno....ale tak snad je to OK...
13. srp 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dokina vie najlepsie..ja myslim,ze prave take vysoke hcg naznacuje - ze sa to vyvija ako ma... ak bola vidno dutinka-tak aspon sa vie-ze je na spravnom mieste a potom uz ozaj nie je dovod pochybovat ze bolo inde alebo tak..a nevyvijajuce sa mimi by namlo vysoke hcg,nie? :slight_smile:
13. srp 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj to nie je malo 2 roky.... prajem ti to moooc ! :dizzy_face:
13. srp 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka dakujem a tiez dufam, ze je to OK. Lekarka mi povedala ze ak hcg stuplo za ten tyzden (minuly tyzden som mala 1300) tak ze tehu prosperuje a to embryo sa tam moze zjavit kazdym dnom....musim verit!!!!
13. srp 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
maxii :wink: mohla si mat neskor ovu a preto je to posunute , ved si nemerala nie ?
13. srp 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc ani ona nevie vyvestit ci to bude tehu graf :wink: tam ide ci to klesne alebo nie. tak klud :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri nemerala. Len ma baby v inom fore troska nalakali zepri takej vyske hcg uz musi byt nieco vidno. Tak ved uvidim. kazdopadne stuplo co je dobre.
13. srp 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau Lauri, ako sa mame? :slight_smile:
13. srp 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavi bojujeme ako kazdy mesiac :wink: a ty ?? vela tu teda nechodis :confused:
13. srp 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek