• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@katkaajurko, ahoj Katka, si na Clostile + Duphik? myslím, že to môže byť aj kvôli tomu... veď už keď stimulujete tak telo nejde "svojim štandardným spôsobom" - už mu k tomu pomáhajú lieky...

Ja mám zase anovulák, a ešte počkám jeden cyklus a idem k doktorovi a priamo poviem že chcem Clostil + Duphik - keď to nejde, tak to nejde... už mi došla trpezlivosť a od januára som nezamestnaná, tak nemáme na čo čakať...
papa
22. zář 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 zadarmo nie, ale ked chces viac, kupis cez net a tam to vyjde podstatne lacnejsie...
22. zář 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 no to hej, to máš pravdu. ale nebojkaj, další cyklus už bude určite ovu. asi si už z toho smutná, ja ti to verím,ale asi to len velmi silíme a preto je to tatko bez výsledku. :unamused: :unamused:
22. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna sara mala som len clostyl tento cyklus a metformin beriem
22. zář 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12
Ahojky.
Ja si graf robím na papier.
Zatiaľ len 1 mesiac si robím záznam, po dlhšej pauze, keď sa snažíme o druhé mimi.
:slight_smile:
22. zář 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 aha a naplanujes aj na nete si robit? hned ti to aj pekny graf bude kreslit same a tuna tubudeme nabuduce vediet lepsie poradit :slight_smile:
22. zář 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff - nahodila som len tak na zajtra teplotu a budem dufat, ze sa mi nieco podobne zajtra potvrdi :sweat_smile: (chcem mat uz ovu vyznacenu, lepsie sa mi potom orientuje co, kedy, ako :slight_smile:)
23. zář 2010 v 05:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
tak ja dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/2dff5a
klesáme :frowning2: ale dúfam, že sa čoskoro dostaví mrcha (už týždeň ma bolí brucho a kríže), nech môžeme ísť na ďalší cyklus :slight_smile:
23. zář 2010 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya, od mája som ovu nemala, tak tomu neverím, že budúci bude. Už ma to netrápi. Meriam ju len zo zvedavosti.
23. zář 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 :pensive: :pensive: to je už dosť dlho. ako to rieši lekár
23. zář 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea aj ja som mal koniec grafu podobný ako ty. a poobede prišlo špinenie :unamused: :unamused: škoda škoda
23. zář 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mivya hmm, je to škoda, ale čo už zvykla som si :frowning2: Len dúfam, že mrcha dôjde čo v najbližšej dobe, lebo mam už pár dní pocit sa spustí a nič. Aby som nemusela klusať k doktorovi na vyvolávačku. Nevieš ako má byť krčok pred menštruáciou? Včera som ho mala hore a bol mäkší a menší.
Dúfam, že na ďalší cyklus nám to výjde :slight_smile:
23. zář 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 uz si mala ovulku takto niekedy ? skoro? ci to je prvy krat?
23. zář 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 ešťe kojíš? alebo si nedávno perstala, že nemáš ovu?

23. zář 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romea hej ma sa skracovať a potom je taký menší, makky a otvorené.tak už príde hnusoba

baby ja kojím a mám ovuláciu,to podla mna neni tým. iné je prí babenku to hej,ale pri deťoch čo aj papkaju jedlá to neruší ovulku
23. zář 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si tiež myslela, že ovu nebude , keďže som ešťe od pôrodu nemala a tak sme využili ked sa pri deťoch dalo, nakoľko my môžme tak 4-5 x do mesiaca :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vid bola :stuck_out_tongue_closed_eyes: a obavam sa , že aj s nasledkami 0 :fearful:0
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige.php?0,userid=69455,nummer=5
23. zář 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya ja som pri synovi nemala ovu 14 mesiacova to už riadne papal potom prišla slabá mrcha a hups otehotneli sme -planovane
23. zář 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. zář 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechápem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
prečomi to nejde?
23. zář 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka1104 hmm teda ja neviem odkedy mám ovu.ale v apríli som otehotnela neplánovane a a od juna meriama a ovu mám stále zatial.tak dufam,že to aj tak ostane
23. zář 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac áno, ovu mávam bežne 10-16DC,už som mala aj skôr :slight_smile:
23. zář 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige.php?0,userid=69455,nummer=5 ako ak sato ani teraz neukáže nerozumiem tomu ved kopírujem tenlink pod grafom ako vždy :confounded:
23. zář 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka1104 mozno ma chybu ta stranka
23. zář 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka1104 mne sa v pohode otvorilo aj z tej prvej linky... asi mal chybu wunsch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 aha tak v pohode
23. zář 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mne sa to aj tak nezobrazuje asi machybu môj starý PC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya tak poslušne hlásim že mrška dorazila, ani som pomaly nestihla dopísať príspevok. Tak môžeme začať nový cyklus :slight_smile:

baby jak to zvládate, že sa nedarí? v prvej polovici cyklu som plná optimizmu a v druhom keď už má prísť mrcha som zlá jak čert, a som deprimovaná, plačlivá, že zas sa to nepodarí. Som jak na hojdačke, čo odporúčate? Ako to ventilovať? Môj doktor hovorí, že to mám v hlave a nemám na to myslieť, no dá sa to?
23. zář 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya, nijako. Na moje požiadanie mi dal Clostil a tým to považoval za vybavené. Ale už sa nebudem napchávať hormónmi. Ja urobila chybu, že som brala HAK. Ale veď aj pred malou som ho brala dosť dlho a do roka po vysadení som otehotnela. Ale tuším takéto problémy s menzesom som nemala.
23. zář 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek