• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@miyya neviem,ale na teste som mala do 5 sekund druhu ciarku a teraz ked uschla je bordova....
5. říj 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/30bc71 , ale mám zvýšenou teplotu a bolí mě v krku, takže to celé může být trochu ovlivněné...
5. říj 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac jej tak asi čaká ešte ale neva. tipujem ta ako dalšiu tehulku do tabulky. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. říj 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka teba som tu dlhšie nevidela a čakám tu na teba ako na spasenie. :wink: :wink:
5. říj 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya volas ma ?? :slight_smile: kurat som nakukla. idem kuk IP :slight_smile:
5. říj 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
Ahojky Lauri,,, : :slight_smile:
Je super ta znovu po dlhej case stretnut na MK.
5. říj 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@diapozitiv01 ahoj dia, zase merias ?? my sme prestahovani na emimino, ale nakukujem aj sem :slight_smile:
5. říj 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak radu potrebujem. neviem čo si mám o tom myslieť. pozri na môj grafik prosím ťa. ja sledujem aj krčok a včera som ho mala hore a otvorený a zmizol mi aj kremový výtok ale večer krčok išiel znovu dole a už je od večera tvrdý a mámz nova kremový výtok.

FF by mi chcelo vyznačiť ovu na 16DC ale vtedy iste nebola,lebo krčok bol dole tvrdý a kremový výtok bol velmi silný az by som povedala že takmer ako tvaroh.ale nie taký zápalový.

tak tomu nerozumiem
5. říj 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
vsak to poznas, grafiky su ako droga :slight_smile: a ty uz by si mohla ziskat aj titul Doc. :grinning:
Hej zase som sa do toho pustila, cakame na maly zazrak, uz mame 14.mesiacikov po porode, tak dufam ze nam Maximko z nebicka zosle svojho surodenca...
A ty ako?
5. říj 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@diapozitiv01 och až teraz som si to všimla. :pensive: :pensive: :pensive:
5. říj 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya no ja by som ovulku videla na 13 DC podla teplot... :confused: mala si vtedy nejaky hlien ? teraz mas normalne poovulacne teploty. ja krom po ovu uz velmi nesledujem, jedine pred MS sem tam, ci makne :slight_smile:

@diapozitiv01 no my sa stale trapime a kazdy mesiac dufam :slight_smile: ale mal dost zhoresney spg, takze nas caka kontrolny spg a uvidime.
5. říj 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no hlien bola ale hlavne bolo mokro velmi velmi. tak asi hej. tak dakujem,tak to sme stihli teda. ale ja som mala krčok aj 14dc hore a až k večeru stvrdol a išiel dole a tiež aj krem.výtok bol až večer. tak fakt neviem.
5. říj 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka verím,že do konca roka si tehulka so šťastným koncom. :slight_smile: :slight_smile:
5. říj 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya :slight_smile: dakujem. no a podla krcku sa tazsie orientuje, skor hlien a teplota. krcok je len popritom.
5. říj 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Vítám Tě tu opět po delší době! Mohu se zeptat, co Tě vedlo k přesunu na emimino? Jinak také samozřejmě přeji, ať jsi do Vánoc zdravou těhulkou! (ostatně to bych přála nám všem tady...)
5. říj 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no hadam,lebo ten krčok si zomna robí len srandu a ani ff si neni istý tou ovu.lebo na 16dc ju dáva silnou čiarou :confused:
5. říj 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie tak tak nech sme už všetky tehu.
5. říj 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie ahoj :slight_smile: boli tu nejake nezrovnalosti ohladom fotiek s adminmi,doslo k nepochopeniu atd... boli sme tu uz zabehnuta partia, tak sme sa rozhodli presnunut :slight_smile: ale chodim aj sem, lebo tu som zacinala ;)
5. říj 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya taky si je isty ?? hehe, no mozno preto, lebo si mu tam zadala aj krok. ale ja to vidim podla teplot na 13 dc :slight_smile:
5. říj 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie aj bez krčku si je istý.kašlem ho
5. říj 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babenky... potrebovala by som nazor skusenejsich...
som 6 mesiacov po porode... stale dojcim, tiez uz prikrmujeme od 4. mesiaca... mestruaciu som zatial nemala....
no mam taky mensi problem.... v sobotu sme s manzelom mali sexik.... sme sa akosi pozabudli a nedavali pozor... na druhy den som spozorovala ovulacny hlien - ukazkovy.... :grinning: taky som snad nemala ani pred otehotnenim... teplotu zatial nemeriam, kedze k malej v noci vstavam niekolkokrat...
a teraz hutam, ci je mozne ze sme zamiesili na braceka alebo sestricku... nevravim, ze sa nepotesime :-/ len neviem ci ma zmysel o 2 tyzdne testovat...
5. říj 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 no jedine pockat tie 2 tyzdne a testovat... nemohol byt ten hlien aj zo sexiku? alebo naozaj plodny hlienik?
ono, aj ked pravidelne kojis, tak mozes mat ovulku... ale tak zase strasit nechcem :sweat_smile:
5. říj 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ja plodny hlien pozorujem este dnes, t.j. 3 den... uz je ho menej, ale je... takze neivem ci to zo sexiku moze byt tak dlho taky hlien...
ale mozem ovulovat a nemat menstruaciu...? to sa mi nezda...
5. říj 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 aha, no tak na 3. den to zo sexiku nebude... :sweat_smile: no ak by si uz zacala ovulovat, pride aj MS
5. říj 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 :grinning: no a ak sme zamiesili, tak uz nepride... :grinning: no neostava mi nic ine len pockat... :unamused: snad to nejako prezijem, kym budem vediet na com sme...
5. říj 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
otazocka zo skusenosti...stalo sa vam, ze ste mali ducha na ovu teste, ale ovu bola napriek tomu?
5. říj 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 ejha..no tak to sa kludne moze stat, ze najdes dve // za 12 dni :wink: taky egg byva tesne pred ovulkopu vacsinou..
@majatko to by ti musel ectremne rychlo stupnut LH, ale jedine teplota ti to moze potvrdit.
5. říj 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka oki....tak budem dalej testovat a merat...nech dopadne akokolvek tento cyklus, tak pojdem k lekarovi, lebo cakat na ovulku cez 40 dni je strasne dlho :frowning2: a este to moje telo si robi co chce, pocity ako keby mala byt ovulka a pritom nie je :frowning2:
5. říj 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatko mas grafik ?
5. říj 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek