• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
nellie :grinning: no stretla som sa s nazormi, je uy chalpov prestavaju bavit hladko oholene susky ako detska prdelka... :grinning: ze uz by tam chceli aj nejaky ten chlp :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ereska je lepsie sa nervovat az do pondelka?? no ty vies... :wink:
14. srp 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedine co viem ze pri ziadnej stimulke mi este nevybehla teplotka na 37,0 max 36,9 a nie este 37,2 ako mi parkrat ukazalo no som ztoho nanerve asi idem nieco robit lebo ma ebne :grinning: ak to nevydrzim ihned vam piseeeem
14. srp 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
.. erseka a este ani po tomto netestujes.. oh my god :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked mna nic neboli to je asi sen obcas ma niekde stuchne v krizoch vecer v prsiach a inak nic ked ma v brusku tak sa vycikam alebo to druhee a je to ok :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ereska uz testuuuuujjjj ja som tiez nemala ziadne priznaky a ani mi zle nebolo ani chute som nemala tak sup testnuuuttt aby sme sa mohli tesit s tebooouuuu :dizzy_face: :dizzy_face:
14. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to strasne testovat po styroch rokoch samych sklamani dvakrat som videla krasne // a skoncilo to na prd a ostatne mesiace vzdy len / uz sa nechcem divat na / uz chcem vidiet len // a moj usmev :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj ereska ved nemusis mat priznaky, ty mas stimulovany cyklus?? bola si na IUI ci ako ? :confused:
14. srp 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte... http://www.fertilityfriend.com/home/28d484
Mohla by ma tepl. aj zajtra takto potesit :wink:
14. srp 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je sen ked som ho otvorila normalne sa mi neda cikat :grinning: :grinning: :grinning: musim sa ist vela vodicky napit
14. srp 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritka ja som brala clostilbegyt bola som na pregnyl a o snazilkovanie to radsej doma to mne prijemnejsiee :grinning: :grinning: a este som bola na kontrole ci praskli moje dva foliky jeden bol prasknuty a ze duhy by mohol tak zajtra tak sme este predzili nase snazilkovanie o dalsie dva dnicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. srp 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka :dizzy_face:

sonicc - ty sa krasne drzis :wink: neviem, ci ten graf drzi v napäti teba alebo nas :slight_smile:

zase je tu dnes viacero nadejnych! to je super, len nech sa ukazu //

kukulik...krasa :slight_smile: nevadi,ze ste sa snazili neskor - mozno vas aj teplotky a potom testik prekvapia :slight_smile:
14. srp 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka - na tvoju otazku, co je lepsi, ci potracat, alebo vobec nedonosit... juuj ani jedno nie je dobre, to je jasne... ked to tak mozem posudit, kym sme sa marne snazili a to bolo "len" rok, tak musim povedat, ze som s kazdou novou mrchou trpela!!! a kedze som velmi citliva, tak som si casto aj poplakala - na mna ten pocit, ze uz chcem babätko prisiel razom a hrozne ma to trapilo...
na druhej strane, ked si predstavim, ze by som v tomto stadiu o babätko prisla, alebo tak po tom "kritickom" 13tt, tak by to bolo asi uplne hrozne! na riadne dlhu dobu by som bola K.O. :frowning2: ... ale nie len v tomto stadiu, keby som mala prist o babo aj 3-4, ci dokonca viac krat - tak to si ani len predstavit neviem!

obdivujem bojovnicky ako si ty!!! Nielen, ze musis byt neskutocne silna osobnost, ale tu silu, co mas v sebe rozdavas na vsetky strany a vsetkym ostatnym davas nadej!!! DAKUJEME :dizzy_face:
14. srp 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, pridavam svoj grafik :slight_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/prinzesz

jane, panacku najskor som kukala na ten prvy graf ze co to je, a pak mi doslo ze to bol omyl.. no.. lenze tento nechtiec nahodeny sa napadne podoba s tym tvojim :slight_smile: tak mozno to bolo znamenie... drzim ti palce..
14. srp 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, Tak som sa vrátila od lekára. Sono potvrdilo 4-5tt tehotenstva, bábo má 3 mm a potvrdili, že už vidieť aj srdiečko ....AS+ ;:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Všetko je zatiaľ OK, dnes mi po prvýkrát povedali, že mám naopak otočenú maternicu a to som chodila na sono - folikulometriu ako na klavír !!! Mám si dávať na seba pozor a pre istotu nasadili Duphaston 2x denne...
Toto sú najkrajšie narodky v mojom živote !!!!!!!!!!
erska som viac netrpezliva ako ty :wink:

bodik dakujem za pekne slova, ano je to tazke v oboch pripadoch... perco musi mat clovek tolko trapenia??? :pensive:
Martina 05 vsetko najlepsie k narodeninam a to je uzasne blahozelam a to ze bolo vidiet uz aj srdiecko no parada :slight_smile:
Lauritka aj ja som netrpezliva zacinam mat v brusku nervozitku
14. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka krasne spravy, gratulujem :zipper_mouth: malinke ti rastie ako z vody :slight_smile:
14. srp 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
martina...jeeej vsetko najlepsie k narodeninam a aj k tehulkovaniu :slight_smile: nech sa vsetko vydari a ide ako treba :slight_smile:

erska.. ja som tiez zvedava - vzdy sa veeeelmi tesim, ked si niekto najde //
14. srp 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka a to snazilkovanie vcera? nic som v grafe nenasla :angry: :angry: :angry:
14. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ereska, ja som z toho srdiečka bola úplne hotová a 2x som sa na to pýtala a povedala mi, že áno je to akcia ..a do papierov mi napísali AS+ .........
14. srp 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievčatá existuje aj nejaký prírodný "babský" liek na udržanie prípadného tehotenstva a teda plodu alebo len Utrogestan a Duphaston? Či si viem nejako pomôcť poprípade aj sama doma... chápete :frowning2:
14. srp 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě bych se chtěla zeptat pokud by ovulka byla opravdu 7dc, kdy by měla zase teplota začít klesat, když sex nebyl a otěhotnět sem nemohla? :(
14. srp 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super lebo niekedy je to az v 6-7tt :slight_smile: :slight_smile: mas tam riadneho bojovnika :sunglasses:
14. srp 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam, a nechces brat duphaston?
14. srp 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka, jeeej gratulujem... a prajem vsetko najlepsie k narodeninkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a prajem nadherne a bezproblemove tehulkovanie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. srp 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flam, ja som brala homeopatiká na posilnenie maternice, rast sliznice atď... ..... no a dnes som k nim pridala aj ten Duphaston
14. srp 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všetkym ďakujem za gratulácie ............................ som strááášne šťastná a všetkým držím palce, nech to čím skôr vyjde !!!
14. srp 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenga , no ja by som sa na nejake babske lieky na udrzanie tehotenstva nedala. :unamused: Ja, ak sa podari, urcite ostatnem pri duph. Nie je to sranda...
A pomoct si vies tak, ze budes oddychovat, vela spinkat, pit a byt v absolutnej pohode. :slight_smile:

martina, gratulujeeeeeeem!!!!! Uzasneeee!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek