• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@rebelie no u mna je problem ten,ze neviem anglicky ani nemecky, viem len francuzsky,spanielsky a taliansky :slight_smile: a tie programy su len v angline a nemcine ,nie? anglinu som sa nedavno zacala ucit,ale este ju neovladam tak,aby som ten program pochopila :frowning2:
13. říj 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie anoo ? hmmm . no mne by stacil nejaky poriadny par dni pred ovu :grinning:
13. říj 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka co si pamatam, vzdy som mala dost, aj ked som sa nesledovala, a vobec som netusila, preco obcas je a inokedy nie. Ale ja mavam vlhko takmer stale, aj po ovulacii. Neviem, cim to je, ci mi tak vzorne funguju hormony alebo co.
13. říj 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tannika a ty uz si bola tehu ?
13. říj 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie Tak to som netusila, moze byt, aj mna je odjakziva dost.
13. říj 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,a este jedna otazocka, viem ze sa vela pytam,ale som velmi zvedavy tvor a tak ma to dajak chytilo, spoznavanie vlastneho tela a zistujem ,ze viete toho ovela viac ako ktorykolvek gyndos :slight_smile:
ide o hlien, proste po milovani mam na druhy den ciry natahovaci hlien ,mam pocit ,zo mna este odchadzaju manzelove mrsky :wink: a podoba sa presne na predovulacny hlien...a ked sexikujete kazdy den, ak viete rozlisit o aky hlien ide? ci vy posexikovy vytok nemate???
@lauritka Bola, 14 tt. Chlapcek.
@tannika ohh :unamused: je mi luto.
13. říj 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka27 to mavas cely cyklus takto ?? ja to nejak nemam problem rozlisit, lebo ja egg nemavam, ale spermie do hodiny v posve skvapalneju / ta tekutina v ktorej su / cize by sa natahovat nemali :wink:
13. říj 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka27 na to, ci sa jedna o posexikovy alebo plodny hlien niekde pisali, ze by sa to malo dat rozpoznat tak, ze posexikovy hlien by mal s vodou splynut (ked si napr. prst ponoris do vody) a ten plodny bude vidiet, ako ked ti vajecny bielok plava vo vode... osobne som taky pokus ale nerobila...
13. říj 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no po sexiku mavam natahovaci, aj ked nie som prave v ovulke, neviem preco :confused: ,mozno skusim test ktory napisala ria...
ale pocula som o vyprovokovanej ovulke pocas sexiku...moze byt aj to?ze si ju vyprovokujem a preto mam na druhy den plodny hlien, ci to je asi blbost,co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tannika aj mne je to luto, muselo to byt hrozne :frowning2: prajem, nech si cim skor tehu s uspesnym koncom :slight_smile:
13. říj 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koky, sme sa bavili o migrene, uz mam v sebe valetol, mna boli hlava uz treti den... ale uz sa nedalo inac. :confounded:
13. říj 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka27 na těhlech stránkách najdeš návod, jak si poradit s těmi základními programy - je to psané v češtině a myslím, ž to zvládneš... http://merenibt.xf.cz/index2.html Jinak existuje i něco přímo v češtine, to najdeš myslím tady: http://www.womenzone.cz/menstruacni-kalendar-online.aspx
13. říj 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tannika - to mi je ľúto s tým mimčom, neboj uvidíš, bude ďalšie a dotiahnete to do úspešného konca. Ako si vedela v 14 tt že je to chlapček? my sme prišli o bábo v 12 tt a samozrejme ešte bolo skoro povedať čo to je.

babule, to aby sme boli jak majster N - spraviť pokus s plodným hlienom do vody, čo takto vyrobiť žabí sliz, ktorý nás dovedie do úspešného tehuľkovania? :slight_smile:
13. říj 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono sa mi to stalo doma, bola som sama, takze som ho videla, malicky hotovy cloviecik. Cely cas bol podla sona zhruba o tyzden vacsi, ako podla ms. A mam silny pocit, ze to bola moja prva a posledna prilezitost byt matkou. Este sa s tym nejako vyrovnat. :confounded:
13. říj 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tannika tak nesmies mysliet.. preco posledna prilezitost, este nie si v prechode. :zipper_mouth:
13. říj 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie já už bych zkusila zítra, 13DPO :wink:
13. říj 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Ja nič nové, teraz nemeriam, len sa napchávam hormónmi... Dúfam, že zajtra už skončí mrcha a môžeme ísť na to.

http://www.fertilityfriend.com/home/2f0b93
13. říj 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie dik krasne, nastudujem si to :slight_smile:
13. říj 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tannika - lauritka má pravdu, neboj príde čas, kedy s tým budeš vyrovnaná (teda aspoň na 90%), lebo ten malý človiečik bude mať miesto v tvojom srdiečku vždy.

13. říj 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vdaka, dievcence, ale momentalne to z objetivnych pricin nie je mozne, bo nie je s kym. A neviem, ci este niekedy bude. To je ten problem.
13. říj 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie tak daco som vytvorila na ceskej stranke,ale neviem ,kde mi vyznaci ze prebehla ovulka, musim to poriadne nastudovat,len nemam velmi pri malom dietati cas :slight_smile:
http://www.womenzone.cz/app/tempr.aspx?s=22.9.2010&e=19.10.2010&i=0
13. říj 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi som to zle pridala,neviem ako to treba zadat :confused:
13. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka27 som skusila to womenzone, ale som z toho hotentot, asi ti nepomozem
13. říj 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tannika asi pochopim skor anglicku verziu /aj ked anglinu neviem/ ako tu cesku :grinning:
13. říj 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka27 ak bude mat women dost teplot, tak by si mal vyznacit cca 6 dialikov za sebou zelenou farbou - plodne dni... a posledny zeleny dielik by mala byt ovulka....
a ty mas na 4.10. zaznacenu MS ci ako? bo takou cervenou farbou vyznacuje prave MS... akurat potom nechapem, preco ti graf zacina od 22.9. obycajnou modrou :unamused:
13. říj 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tesila som sa, ze cely cyklus som nemala ziadne spinenie a dneska som sa dotesila...bola som na vecku a na toaletnom bolo ruzove :frowning2: aj minuly mesiac som to mala jeden den (vtedy to bolo 8DPO) ....uz ma prechadza nadej, ze sa nam to podari bez liekov a pomoci lekara :frowning2:
13. říj 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. říj 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka27 zda sa mi, ze je to rovnake... :fearful:
13. říj 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek