• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@romea priznavam sa, ze tajne dufam, ze ano :sweat_smile: ale sa obavam, ze je este aj skoro sa tesit som este len 10 DPO
17. říj 2010 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac dakujem, veri,ze aj ty budes mat // ciarocky :dizzy_face: testuj aj ty :slight_smile:
17. říj 2010 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka - na teba mám jeden dotaz, na budúci mesiac idem brať clostyl, môžem popritom brať sarapis, a piť alchemylku aspoň do polovice cyklu? A od jednej baby som si zohnala ten duphaston (ak mi ho doktor nedá sám), tak ten by som si mala aplikovať až po folikulometrii, či praskol folikul, ak nejaký bude?
17. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac - testuj :slight_smile: to preto si bola možno včera taká lenivá :slight_smile:
17. říj 2010 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@romea ano mozes, a dufik si nasad az po vystupe teploty.. :slight_smile:
17. říj 2010 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@laurtika - ďakujem si zlatá :slight_smile:
17. říj 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
marikac tak kde je sakra ten testik ??? :slight_smile:
17. říj 2010 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka išla do kostola a vraj až zajtra ociká,že dnes už nie :confounded: :confounded: :confounded:
17. říj 2010 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka hej,ten test tak vyzera :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2010 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka je alebo nie je pozitivny? :confused: skutocne este tmavsi :unamused:
17. říj 2010 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac fuha no skoro ano, prosim ta ocikaj tehu test .
17. říj 2010 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka nedá sa :grinning: som u rodičov na obede, teda nejedla som,lebo hlad ma presiel :grinning: ale ved aj ty mavas tmavsiu ovu ciarku pred mrchou nie? :astonished:
17. říj 2010 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac ale nie az taku :wink: skusss veceeerrrrr!!
17. říj 2010 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka tu bude problem, ostavam u nasich na cely tyzden.....a tu je tak plny byt,ze to nebude mozne urobit v tajnosti....ale aspon bude vzruso....pockam este 3 dni na mrchanu :grinning: a myslis,ze druha ovu tonemoze byt? existuju preda vynimocne pripady, a ja sa aj tak necitim byt " normálna"
17. říj 2010 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac neverim, mas uz teplotu hore nie ? hod mi este grafik
17. říj 2010 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzanka27, podľa mňa môžeš kojiť do nejakého 5-6 mesiaca tehotenstva...
17. říj 2010 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka http://www.fertilityfriend.com/home/marikac
ale ten dnesny ovu test mi prehodil ovu z 21 DC na 19 DC :frowning2: a teraz neviem.....nemam to tam davat?
17. říj 2010 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac nedavaj, aj podla mna bola ovu 21 DC..ale grafik mas zatial super. drzim velmi palce :dizzy_face:
17. říj 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka dakujem, aj tak je to len dalsi plany poplach, ja to viem, preto nestresujem este
17. říj 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac, možno motyka vystrelila...:slight_smile:
17. říj 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
17. říj 2010 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej mame dalsiu tehulu, PARADA, skveleeeeeeeeeeeeeeeeeee gratulujeeeeeeeeeeem, skvela motivacia pre nas ostatne :slight_smile:
17. říj 2010 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac pekneeeee :slight_smile: gratulujem :slight_smile:
17. říj 2010 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvia371
@majatko dakujem, ale ja tomu stale neverim, ani neviem preco,tak potichucky sa tesim,muzika obdaruvavam obrovskymi usmevmi,ale zatial nepoviem mu nic.je skoro, som len 11 dpo
17. říj 2010 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac drzim palce nech to silnie ako aj Zuzke :slight_smile: ja mam pekny grafik, no dnes poobede som uz mala spinenie, takze asi mrska je na ceste :frowning2:
17. říj 2010 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac jeeet tak vidisss :wink: u teba sa teoria ovu testov potvrdila.. a tak si sa bala :grinning: hovorim, ze do rok netreba stresovat. :wink: gratulujem :slight_smile:

to je one step ?
17. říj 2010 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka dakujem. Mala som odvahu ocikat len ovulak. Jedna / na ovulaku by ma nesklamala...ale oni sa objavili //. Tak radsej som chcela ovulovat znova, ako nemat //na tehu. A predsa som ocikala. Normalne som neverila, ani neverim. Ja neviem. Cely cas na to cakam a teraz neverim. Este aj nadpis v grafe mam,ze .....posledne meranie. Skus to aj ty :wink:
a dakujem. Muz nic nevie. Nastastie odisiel na sluzobku, takze nemusim sa pretvarovat. A vtedy co som na 7DPO odpadla,mohlo to byt z tehu? nie je to prilis skoro?
17. říj 2010 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka ano,one step. stastne testy to su...aspon tie odo mna, vsetky holky co ich mali su uz tehule
17. říj 2010 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac no mohlo to byt uhniezdovanie ked si odpadla. no ja co som posielala ovu lacne one stepy, tiez skoro vsetky ostali tehulky :slight_smile: :wink: len mne to daajk stastie neprinieslo.

ale objednala som si teraz wondfo tehu testy, tak uvidime. :wink:
17. říj 2010 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka tak to bolo drasticke uhnizdovanie, este doteraz to pamatam, nemozem si poriadne sadnut na zadok, co som si tak narazila bok a zadok....takze v konecnom dosledku si na rade......poslem ti one step? nech viem,ci patris do mojej statistiky*?
17. říj 2010 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek